Меню

Коли Україна переходить на зимовий час в 2022 році?

Вже стало віковою традицією повсемісний перехід на зимовий час в Україні 2022 році два рази на рік і життя за новим часом. Раніше, тобто 100 років тому, коли тільки почала початкуватися дана ідея всі зустріли її з величезним здивуванням та недовірою, не розуміючи успіху такої затії.

Наприклад, в 2014 році багато країн вирішило зупинити цю традицію, в їх числі і Росія, тобто годинники вже не переводять, правильно це чи ні? Як відбувається у нас на Україні?

Велика кількість депутатів не погоджується з цим і дебати ведуться і наразі. Питання все ж актуальне і люди повинні будуть знову почати корегувати власний графік життя щоб всюди встигнути і зробити заплановані справи.перехід на зимовий час в Україні

Хто започаткував ідею

19 століття вважається часом найбільших відкриттів за часів людства тож і ідея переведення годинників на зимовий час в Україні в 2022 році пішла з минулого Започаткувалося все в 1908 році, правління Великобританії оголосило нардові про те, що почнеться перехід на літній і зимовий час.

Англійці вірили в те, що така ідея буде зустрінута добре, бо вважалося що таким чином зменшиться кількість використаної електричної енергії в країні. Суть маніпуляції виглядала наступним чином: весною годинники переводили на годину вперед, а восени повертали все як і було раніше.

Слід зазначити, що це виправдано, особливо в часи Великої вітчизняної війни, коли було зекономлено велику кількість електричної енергії. В той час велося виготовлення воєнної техніки не тільки в нічний час, але і вдень. Раннє світання дозволяло вимикати світло в цехах і робітники працювали при деному світлі.

Після цього дану методику почали використовувати навіть німці та австрійці. А вже в 1918 році до цих країн приєдналася і більша держава – Сполучені Штати Америки.

Україна долучилася до учасників в 1917 року. Дане рішення стало суттєвим і допомогло скорегувати використання електричної енергії в весняний та літній періоди. На Україні ж був випущений спеціальний декрет, згідно до якого кожен громадянин був зобов’язаний перевести годинникові стрілки на годину вперед.

Але в грудні знову вийшов наказ Раднаркому який зобов’язав народ повернути стрілки назад. Народові було складно сприймати одне нововведення за іншим та ще влада була не стабільна в країні і тому почалися масові хвилювання та хаос. Однак уряд прийняв важливе рішення і припинив гру з часом для того, щоб швидко заспокоїти народ та навести лад в країні.

Що ж було далі?

По спливу 12 років в Україні знову було прийнято важливе рішення відповідно до якого переведення часу в країні знову поверталося для того, щоб врегулювати ситуацію в робочий час. Годинники необхідно було перевести на одну годину вперед та вирішено було в подальшому залишатися на літньому часі до того, поки існуватиме необхідність. В історичних нотатках дана подія отримала назву «декретного часу».

В Радянському Союзі ці зміни існували аж до 1981 року поки Рада міністрів не започаткувала введення ще переведення на шістдесят хвилин додатково. Державні діячі вважали. Що ці зміни допоможуть країні зрости в економічному плані.

Читайте також:  Календарь учебного 2020-2021 года в Украине

Міністрам настільки сподобалася дана ідея, що трішки пізніше вони оголосили реорганізацію, відповідно до якої зміна часу два рази на рік стала традицією. Звертаючи увагу на те що дана подія не була урегульована щодо декретного часу стався збій в багатьох регіонах і тому на годинниках з’явилися суттєві відмінності в поясах. Необхідно було відновити адміністративні нормативи.  адміністративні нормативи

Розплутати все це в багатьох регіонах країни все не вдавалося і в зв’язку з цим більшість міст просто не перевела стрілки годинників на літній час, але восени разом з усіма було вирішено все ж повернути на 60 хвилин для вирівнювання.

Ситуація наче стабілізувалася, але уряд неодноразово займався зміною часу. Наприклад, в з 1981 – 1983 роки вирішено було перейти на зміну часу з 1 квітня, а в зимовий час люди починали жити з 1 жовтня. Але зміни знову не забарилися і тому знову перемінено дату переходу восени, вона була назначена на вересневу неділю.

Це все продовжувалося і в майбутньому, тоді рада також встановила перехід на час сезонів. Для цього вибрала вихідним останній в місяці вихідний березня та вересня.

З того час почалося вирізнення часу, адже кожного року були трохи різні дати. В 1991 році, коли відбулося падіння СРСР багато країн вирішили не продовжувати ці традиції та відмовилися від зміни часу. Переведення на зимовий час в Україні 2022 році суперечить даній традиції, добре це чи ні, вирішувати правлінню держави.годинничок-глазики

Як в нашій країні?

В 1992 році багато країн вирішили скасувати перехід і зміну часу. До цього рішення приєдналися Білорусь, Азербайджан і Молдова. Вони просто вирішили слідувати прикладу інших країн, котрі давно вирішили не продовжувати практику, щодо переводу стрілок годинників.

Читайте також:  Населення України на 2022 рік

Чому виникло дане рішення? Вже в кінці 20 століття почало з’являтися багато хвороб та збільшення кількості серцево-судинних захворювань, а переведення і зміна часу їх ще більше провокували.

Та що говорити про хворих, адже здорові також сприймали цю подію як стрес і могли виникати:

  • Погіршення якості сну;
  • Зменшення працездатності
  • Втрата пам’яті на короткий час.

Крім того, за час переведення стрілок годинників, відповідно до статистичних даних, виникає найбільша кількість аварій, які спричинені збоєм в організмі людини яка недоспала певний проміжок часу. В зв’язку з цим рада неодноразово піднімала питання щодо того аби скасувати зміну часу. Але як би там не було, наразі в Україні все ж залишається незмінним та час переводиться як і завжди взимку та навесні.  Тобто, в зимовий час в Україні 2022 році людям знову доведеться перевести годинник. Хоча і відбудуться деякі моменти, до яких необхідно буде звикнути, але таким чином вдасться зекономити велику кількість електричної енергія, яка опісля відобразиться в платіжних документах користувача.казкові годинник

Отже, виникає логічне питання коли Україна переходить на зимовий час в 2022 році? Все просто: наша країна робить все для того, щоб опинитися в Європейському союзі, тобто перехід відбудеться однозначно.  Ця подія станеться в  неділю жовтня, тобто 28 числа о 4 години ранку.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.