Меню

Кого призиватимуть до армії в 2020 році?

Події останніх років показали, що більшість юнаків цікавить питання:який буде призовний вік в Україні 2020? Сьогодні призовники не палають бажанням віддавати борг державі, оскільки бояться бути вбитими на Донбасі.

Украинские солдаты на построении

Вони вважають що служити на лінії зіткнення повинні бійці зі стажем, а юнаки повинні як і раніше набиратися попиту в безпечних частинах на території України.

Сюрпризи для призовників від Верховної ради

В новому законопроекті урядовці пропонують в 2020 році ввести строкову службу. За контрактною основою піти служити зможуть чоловіки віком до 30 років (сьогодні вік складає 27 років).

Який буде призовний вік вже не є сюрпризом. Оскільки вік контрактників змінюється, треба очікувати змін у призовному віці. Тому повідомлення на несення строкової служби будуть отримувати юнці віком до 30 років.

Хто підлягає призову до армії в 2020 році

В наступному році призову в армію підлягають усі здорові юнці віком до 30 років. Якщо призовник не прийде з повідомленням до військкомату, йому загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність:

  • за перше порушення сума штрафу складає 85-119 грн.;
  • за друге порушення 170-255 грн.

Відносно кримінальної відповідальності слід знати, що вона настає згідно зі статтею 355 УКУ та тягне за собою 3 роки обмеження волі (умовне).

Для отримання відстрочки повинні бути серйозні обставини. Наприклад:

  • на утриманні призовника знаходяться непрацездатні батьки, діти, чи інша категорія людей з обмеженими властивостями;
  • на момент надання повістки жінка призовника вагітна;
  • на утриманні чоловіка знаходяться декілька неповнолітніх дітей;
  • брат призовника перебуває на службі в армії.
Читайте також:  Штатное расписание для предприятий в 2022 году

Від призову в армію можуть ухилитися чоловіки, здоров’я яких не дозволяє виконати борг перед державою.

Наприклад, юнак є інвалід чи страждає онкологічним або іншим захворюванням. Підтвердженням тому факту є спеціальний бланк довідки, наданий лікарнею. Відповідь на запитання хто підлягає призову до армії в 2020 році, анітрохи не відрізняється від відповіді, наданої у попередніх роках.

Терміни призовної компанії

Зовсім недавно урядовці прийняли рішення перестати заздалегідь оголошувати дати призовної компанії. Саме тому терміни призову до армії у 2020 році залишаються невідомими, а коли призов відбудеться, це для юнаків стане сюрпризом.

Строки будуть оголошені на початку кампанії. Прийняття такого рішення було спровоковано діями юнаків, які заздалегідь бігли в лікарні шукати докази непридатності до військової служби. Незнання строків призову приглушило вказану хвилю та показало гарні результати.

Кого призиватимуть до армії в 2020 році повинні знати, що громадяни з вищою освітою будуть служити 1 рік, інші категорії прослужать в армії 1,5 роки. Зарплати за виконання військового боргу перед державою не передбачено.

Після закінчення служби кожен армієць має право продовжити кар’єру воєнного оскільки сьогодні ця професія вважається вигідною з економічної точки зору:

  • солдати контрактники отримують на руки не менше ніж 7000 грн.;
  • виплати сержантів складають 9000 грн.;
  • офіцерський на командирський склад отримує на руки 12000 грн.;
  • солдати, які воюють на лінії зіткнення (без звання), отримають також 12000 грн.

Військовослужбовці, які прийняли місію брати участь у миротворчих компаніях за кордоном можуть розраховувати на 3 тис. Євро щомісячно.

украинские военные

Щорічно уряд збільшую виплати військовослужбовцям, виділяє більш грошей на призовні компанії. У 2019 році було затрачено біля 60 млн. грн. Держава зацікавлена в укріпленні кордонів, тому в 2020 році планується ще більш уваги уділити мобілізації.

Читайте також:  Єкзамен з ПДР України 2018, білети ДАІ

Новини про посилання юнаків в зону бойових дій

З інформаційних джерел стало відомо, що призовники в перші дні службі відправляються на лінію зіткнення. Такі історії є вигадками, оскільки згідно з законодавством категорія солдат-призовників не володіє достатнім знанням для участі у бойових операціях.

Взяти участь в воєнних діях на Донбасі можуть ті, хто підлягає призову до армії в 2020 році та інші категорії виключно за власним бажанням. Для цього треба підписати контракт та пройти спеціальну підготовку.

В мережі інтернету достатньо брехні яка спонукає юнаків ухилятися від служби в армії. Насправді, в цьому нема нічого жахливого. Вона проходить на території України, в безпечної місцевості.

Молоді парні навчаються володіти зброєю тасвоєчасно приймати правильні рішення. Подібне правило діє для усіх військ без виключення.Винятком з правил являються прикордонники. Умови для прийняття в прикордонні війська суворі в порівнянні з іншими, а відбір дуже серйозний.

Резюме

У 2020 році, як і в інших роках призов в армію є обов’язковим. Але строки призовної компанії для всіх будуть сюрпризом. Таке рішення було ухвалено урядом заради збільшення кількості призовників.

Сучасна служба в армії безпечна як і завжди. Якщо солдат бажає служити в зоні АТО, від нього потребується підписання контракту та проходження спеціальної підготовки. Для інших юнаків служба в армії анітрохи не відрізняється від служби в роки СРСР.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.