Меню

Кому в Києві можна довірити ринопластику носа

Згідно з офіційною статистикою, люди дуже часто народжуються з викривленням перегородки або певними дефектами носа. Звісно, деякі з них зовсім не заважають жити, але є й такі, які певним чином проявляться та з часом починають потребувати хірургічного втручання. Більш того, багато кого не влаштовує форма носа й в усіх цих випадках рішенням усіх проблем є саме ринопластика. Зараз ринопластика носа в Києві проводиться у багатьох клініках професійними хірургами, але усе ж треба знати тонкощі цієї операції, адже є певні протипоказання та важливі нюанси.

Детальніше про ринопластику

Ринопластика – це пластична операція, яка дозволяє виправити вроджені та набуті дефекти носа або просто змінити форму цього органа. Існує багато думок з приводу того, що дуже болісна та шкідлива операція, але насправді це зовсім не так. Зараз ринопластика проходить майже безболісно, під загальним наркозом. А за умови виконання пацієнтом всіх вимог та рекомендацій лікаря, реабілітаційний період буде проходити майже без дискомфорту.

Сутність полягає в тому, що спочатку лікарі проводять аналіз, огляд носа, дізнаються про наявні проблеми або їх відсутність. Далі вони цікавляться побажаннями пацієнта, якщо він хоче змінити форму свого носа. Ця форма моделюється за допомогою спеціального комп’ютерного програмного забезпечення й узгоджується з пацієнтом. Після цього обговорюються деталі операції, обирається тип ринопластики. Загалом існує декілька різновидів ринопластики:

  1. Сетопластика – операція, у ході якої виправляється носова перегородка пацієнта. Вона призначається лише тим людям, у яких спостерігається ускладнене дихання.
  2. Закрита ринопластика. Зараз в деяких клініках в Києві пропонується закрита лазерна ринопластика носа. Її суть полягає в тому, що вся операція проходить виключно всередині носової порожнини, а тому ззовні не залишається жодного сліду.
  3. Відкрита ринопластика – проводиться у тому випадку, коли треба термінове хірургічне втручання й корекція, яку не можна зробити всередині носа.
  4. Безопераційне втручання. Воно можливе лише за умови, що у пацієнта спостерігаються несуттєві недоліки, які можна виправити без якихось пристосувань.
Читайте також:  Коли святкують День матері 2021 в Україні?

У яких випадках варто робити цю операцію?

Насправді існують чітко визначені випадки, коли варто проводити ринопластику, але в деяких випадках процедура може проводитися за побажанням пацієнта, наприклад, при виправленні форми носа. Перш за все операція проводиться у випадку травмування або серйозного викривлення носа, за наявності вроджених деформацій та дефектів, які порушують носове дихання. Ціна напряму залежить від складності операції та серйозності дефекту, але в деяких клініках можлива ринопластика носа в кредит, що робить цю операцію доступною кожному. Також дуже часто цю операцію роблять у випадку викривлення перегородки, коли кінчик має незвичну форму, занадто задраний або загнутий, якщо ніс занадто довгий, спостерігаються звужені або занадто розширені ніздрі. У будь-якому випадку рекомендується попередньо відвідати лікаря та пройти діагностику.

Протипоказання

Також є випадки, у яких не рекомендується або навіть забороняється проводити цю операцію. Найчастішим та найпростішим протипоказанням є вік. Річ у тім, що хрящі та кісткові тканини припиняють формуватися лише ближче до 25 років. Але якщо людина отримує тяжку травму у більш ранньому віці або спостерігаються серйозні вроджені аномалії, то ця процедура є просто необхідною. Відгуки пацієнтів говорять про те, що зазвичай вирішальним є саме слово лікаря та його думка. Також є наступні загальні протипоказання:

  1. Хронічні захворювання сердечно-судинної системи, а також захворювання нирок, печінки.
  2. Наявність цукрового діабету та будь-яких захворювань чи патологій, які порушують згуртування крові.
  3. Будь-які захворювання шкіри в зоні проведення операції, висипання, тощо.
  4. Сильні захворювання, які виснажують організм та впливають на імунну систему.
  5. Наявність пухлин чи новоутворень у зоні проведення операції.

Вартість процедури

Ціни на ринопластику носа в Києві в деяких випадках можуть сильно відрізнятися. Загалом вони залежать саме від обраної клініки пластичної хірургії, а також від обраного методу, інших факторів. Як показує практика, краще не економити на клініці та роботі професіонала. Якщо доручити операцію невмілому спеціалісту, то існує підвищений ризик подальшого виникнення ускладнень, розвитку інфекцій, тощо. Тож варто звертатися лише до перевірених клінік, де пластичні хірурги якісно виконують свою роботу. Насправді ціна визначається повністю індивідуально в залежності від обсягу роботу, яку треба бути виконати. Але в провідних клініках процедура коштує від двох до чотирьох тисяч євро щонайменше.

Читайте також:  Где купить технику Айфон в интернете в Украине
Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *