Меню

Красиві імена для дівчаток 2022

Кожні майбутні батьки неодноразово замислюються над красивим і благозвучним імям для свого маляти. Всі бажають щоб імя було співзвучне з по-батькові і принесло малюку тільки счастя. З давнини вважається що імена впливають на майбутню долю людини. Цим питанням багато століть приділяли увагу ясновидці і астрологи. Проте існує безліч факторів які впливають на вибір батьків. Мода відіграє в цьому виборі не останню роль. Популярні імена для дівчаток в 2022 році за прогнозами інтернет видань стануть Аврора , Ангеліна, Вероніка і Андріана. Популярні імена для дівчаток

Храктеристика і значення найпопулярніших імен

  • Аврора – тезки діснеївської казкової героїні скоро стануть звичними у нашому суспільству. «Ранкова зоря» росте цілеспрямованою людиною з великими амбіціями. Зазвичай може знайти себе у творчості, моделюванні одягу, фотографії. Самокритична та власна жінка. В сімї і роботі лідер.
  • Ангеліна – соціальна та пристрасна людина. Може бути счасливою лише у суспільстві. Лище оточення людей робить її життя повним. Привітна і радісна. Цікава жінка оточена увагою. Дуже відчуває проблеми інших людей, завжди прийде на допомогу.
  • Вероніка – серед багатьох імен вже декілька років є дуже популярним багато років. Власниція імя розумна і легка людина. Аона віддається наповну своїй справі. Має безліч друзів, дбає про родичів.
  • Адріана – мабуть саме незвичайне жіноче ім’я 2022 . Дуже працьовита, має гарні оцінки в школі. Досягає успіху завдяки своїй працьовитості. Дуже чутливо реагує на критику. Відповідально відноситься до вибору другої половини, а друзів має дуже багато. Самогстійна особа, не сприймає порад.

Проте ці імена досить сучасті, натомість як багато батьків віддають перевагу традиційним словянським іменам.маленькі янголята

Старовинні словянскі імені для жінок

Старовинні імена мають своїх прихильників, атже вони звучні, незвичайні, етнічні, наповнені силою і знанням предків. Ярослава, Пелагея, Парасковія.

Трохи забуті, але від цього ще більш оригіналні. Вони не надто вживані, але дуже красиві.

  • Ярослава – жінка, яка прославляє Сонце. Імя наповнене життєвою енергією. Вона звикла бути в центрі уваги, дуже примхлива, але є душею будь якої компанії. Чуйна до людей. Прихильниця активного відпочинку. Мамина помічниця.
  • Параска – традиційне українське імя, яке корнями уходить в глибину історії русичів. Легко ображається, але легко забуває про це. Дасягя. Успіху у всіх своїх справах. Віддає серце одній людині. Спочатку влаштовує професйне життя, а потім особисте.

Серед популярних жіночих старословянським імен досить красиви є також Ксенія або Оксана, Варвара, Мирослава.

При виборі як назвати дочку в 2022 році можна віддати перевагу іменам, які вживані за кордоном.

Зазвичай батьки дізнаються про такі імена з телесеріалів і фільмів. Улюблені герої настільки западають в серце телеглядаців, що вони ладні азвати незвичайним імям героя свою дитину. Це не є рідкістю. Проте варто знати значання, тобто переклад цих благозвучних закордонних імен.

Найпопулярніші імена із-за кордону: Айгуль, Аїда, Алсу, Азалія, Абігайль, Равенна, Летиція.

Як видно найпопулярніші імена сьогодні ідуть з модних турецьких серіалів. Так батьки прагнуть вкласти в імя дитини частину вдачі, счастя та багатсва екранної гроїні.

Проте вибираючи імені дітям варто помятати, що воно має звучати с фамілією дитини і імям по-батькові.

Традиційними для нашої країни іменами залишаються Наталя, Оля, Олена, Марія, Вікторія, Катерина. Вони і надалі будуть модними іменами для дівчат в 2022 році.маленька леді

  • Наталя і Олена – знайдуть себе в роботі, вони черпають щастя в професійній діяльності і прагнуть бути користними, шановані в трудовому колективі, праця їм в за щастя. Складніше відбуваєттся побудова відносин. Але це питання зрозуміле на фоні трудолюббя. Наталя важжко розривається між улюбленою справою і коханою людиною, що може стати на заваді семейному щастю. Ці імена одні із найбільш вживаніших у нашому суспільстві.
  • Ганна і Світлана – ці імена пророчуть добробут і процвітання в сімї. Щастя вони черпают у спілкуванні з близькими і рідними людьми. Вони здатні підтримувати сімейне вогнищє все життя. Але жінкам важко вибрати професію до душі, дли них особисте в першу чергу.
  • Ірина і Катерина профі у своїй роботі, однолюби. Якщо дівчата виходять заміж по великій любові, то це дуже щасливі люди, яким всі неприємності побоку.

Невтрачають своєй популярності і подвійні імена. До цього варіанту можно прийти якщо батьки не можуть дійти згоди у виборі імені, або якщо до душі припали якраз два ім҆я.

Читайте також:  Популярні імена для дівчаток в 2021 році

Красиві імена для дівчаток 2022, церковні імена, традиційні, або іноземні – вибір залишається за батьками. Лише в іх руках щастя та добробут майбутньої людини. Імя має відповідати маляті. Дитина буде рости і їй має бути комфортно у суспільстві. Благозвучність, огирінальність і красота мають керувати батьківським вибором.маленькі близнюки

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.