Меню

Російські мелодрами 2017-2018 року

Максимально відпочити, отримати емоційну розрядку, задуматись над власною поведінкою та поспівчувати іншим… Усе це пропонує такий жанр сучасної кінематографії, як мелодрама. Намагаючись зробити свої фільми ще більш цікавими, режисери доповнюють їх особливо незвичним зірковим складом, спецефектами та оригінальним неочікуваним поворотом подій. Величезною зацікавленістю глядачів протягом останніх місяців користуються російські фільми мелодрами 2018. Такі вирізняються зрозумілим логічним розвитком, звичним для усіх слов’ян менталітетом та особливою духовністю.Російські мелодрами 2017-2018 року

“Діамантова колісниця”

Ще задовго до появи офіційного трейлера серіалу, його назвали великообіцяючим та глибоким. Так само, як і деякі інші нові російські мелодрами 2018, ця робота піднімає багато важливих для сучасного суспільства тем. Разом із тим, фільм залишається дуже незвичним. Основні сюжетні лінії стосуватимуться таємної групи вбивць — ніндзя, та, звичайно ж, романтичних стосунків пари.

Знятий фільм за мотивами роману Бориса Акуніна. А от щодо режисера точної інформації ще немає. Говорять, що ним є Сергій Урсуляк.

“Ви всі мене дратуєте 2”

Деякі особливо популярні якісні кінострічки посприяли тому, що на екранах з’явились російські новинки мелодрами 2018. До таких, наприклад, можна зарахувати продовження кінострічки “Ви всі мене дратуєте”. Режисери Олег Фомін та Михайло Савін в другій частині продовжують розпочату історію російської журналістки Соні Багрецовой. Відповідно до сценарію, вона дуже спокійна та непублічна особа, котра, до того ж, не вірить у вічне кохання та не планує будувати власну сім’ю. Проте не все так просто. Виконуючи свої обов’язки, одного вечора Соня потрапляє у бар. Надмірна кількість спиртного зробила своє… Дівчина знайомиться із привабливим молодим чоловіком, котрий стає її коханцем, а також знаходить двох друзів.

Головні ролі в цій мелодрамі доручено виконувати таким акторам, як: Світлана Ходченкова, Олександр Паль, Юлія Топольніцкая, Олександр Петров та деяким іншим.“Ви всі мене дратуєте 2”

“Скліфософський”

В категорію “найбільш популярні російські мелодрами 2018 року, які вже вийшли” обов’язково потрібно внести і телесеріал “Скліфософський”. Головний герой — Олег Брагін — хороший лікар швидкої допомоги. З попередніх сезонів відомо, що він особливо симпатичний та розумний, а тому має шанс міняти коханку кожної серії. Нові серії, як наперед трохи привідкривають таємницю режисери, змусять головного героя нарешті “взятись за голову” та приймати особливо серйозні рішення. Чудом врятувавшись від власної смерті, Олег повертається в колектив і ще з більшим завзяттям береться до порятунку інших людей. Як відомо глядачам 5-го сезону цього серіалу, подруга Баригіна — Марія — чекає від нього дитину. Щоправда, дізнатись про це талановитий хірург зможе лише в 6-му сезоні.

Читайте також:  Програми ЗНО на 2018 рік

Як і раніше, режисерами фільму залишаються: Юлія Краснова та Андрій Селіванов. Переглядаючи цю та деякі інші російські мелодрами 2017-2018 року, телеглядачі матимуть змогу насолоджуватись майстерною акторською грою Марсима Аверіна, а також: Дмитрія Міллера, Ольги Павловець, Олени Яковлевої, Євгенія Галушко та деяких інших.

“Лід”

Фактично миттєво стають хітами кінострічки, зняті Олегом Трофимовим. Не дивно, що односерійні російські мелодрами 2018 цього режисера вже зараз починають цікавити стількох жінок по всьому СНД. З лютого-березня глядачі мають змогу переглянути стрічку “Лід”, головні ролі в котрій виконуватимуть: Павло Майков, Ксенія Рапоппорт, Діана Єнакієва, Аглая Тарасова, Мілош Бікович та Олександр Петров.

Головна героїня стрічки — Надія. Вона молода дівчина та особливо перспективна фігуристка. Для того щоб “вибитись в люди” Надя щоденно тренується в рідному Іркутську і полюбляє усе, що пов’язане із льодом. Одного разу їй таки вдалось познайомитись із професійним спортсменом, можна навіть сказати, зіркою. Здавалось все піде на лад, і новий знайомий допоможе з кар’єрою, але трапляється нещастя: Надія травмується та потрапляє в лікарню. В такий період дівчина розуміє, що залишатись з нею у складній ситуації будуть не “казкові” принци, а щирі та вірні друзі, такі, як простий місцевий хокеїст Саша.“Лід”

“Батьківщина”

Називаючи найбільш цікавих російські мелодрами 2018, які вже вийшли, обов’язково потрібно назвати і кількохсерійний фільм “Батьківщина”. Стрічку не можна назвати виключно мелодрамою, адже в ній чітко прослідковуютьс елементи детективу, трилеру та драми. Роль головного героя фільму режисер Павло Лунгін вирішив доручити Володимиру Машкову. На переконання кінокритиків, такий вибір є максимально успішним та забезпечить фільму популярність.

Сюжет доволі динамічний, закручується довкола двох правоохоронних відділів. Професійне протистояння в стрічці трапиться між представником контртерористичного центру Анною Зиміною та майором поліції Олексієм Брагіним. Може б взаємні підозри не принесли б стільки клопоту обидвом відділам, якби не минулий досвіт майора: під час виконання одного із завдань Брагін був захопленим у полон, де провів 7 років свого життя. Після визволення та поновлення на роботі Олексію прийдеться ще прикласти чимало зусиль, доводячи, що він не завербований терористами із Північного Кавказу.

Читайте також:  Графік перевірок підприємств на 2018 рік

“Велеслав”

Фільм названий в честь головного сценариста, режисера та головного героя стрічки — Велеслава Устинова. Відповідно до сюжету стрічки, головний герой — юний хлопець, котрий вихований відповідно до усіх законів старої (праслов’янської) віри. Зустрівши красуню Анну, Велеслав відразу ж закохується у неї, але з часом все більше розуміє, що бути разом їм не судилось. Анна — християнка. Батьки дівчини ніколи не погодяться на нерівний шлюб та не приймуть іновірця. Пара таємно зустрічалась, але тільки до того моменту поки хлопця не забрали в армію. Анна тоді вирішує назавжди покинути рідне селище. Дівчина переїжджає у велике місто і там намагається улаштувати своє життя.

Велеслав же успішно завершує службу та повертається додому. Нудьгуючи за коханою, він попри все вирішує відшукати Анну та одружитись із нею.

В героях фільму глядачі зможуть впізнати Анну Корнееву, Юлію Чайку, Миколая Кондранина, Олега Захарова та самого режисера — Велеслава Устинова.“Велеслав”

“Вільна грамота”

Вільно жити, пересуватись куди хочеться, багато відпочивати та танцювати на балах ще кілька століть тому мали право лише дворяни. Цей статус рятував від усіляких турбот про хліб насущний та важкої праці. Головна героїня мелодрами — та, кого з малого віку привчали до дворянської розкоші, проте не підозрювала дівчина, що так може бути не завжди. Втративши свого покровителя, юна красуня раптово потрапляє в суспільні низи, стає ніким. В один момент вона втрачає усі свої наряди та повинна навчатись догоджати іншим так, як колись прислуговували їй. Важко працюючи, дівчина доведе усьому світу, що зможе вибороти своє щастя. Звичайно, не оминув режисер і теми кохання у своїй новій мелодрамі.

Для виконання важливих у стрічці ролей Дмитро Черкасов запросив: Артема Ткаченко, Анну Лутцеву, Катарину Шпірінг, Івана Добронравова, Артема Крилова, Тетяну Бабенкову та деяких інших російських акторів.

“Високі стосунки”

Вказуючи кращі російські мелодрами 2018 про любов, окрему увагу потрібно приділити стрічці “Високі стосунки”. Така обов’язково зацікавить не лише усю жіночу, але й чоловічу аудиторію. Сюжет настільки непередбачений та заплутаний, що заманить до екранів телевізорів усю родину.

Читайте також:  Параметри супутникових телеканалів в 2019 році

Головна героїня фільму протягом багатьох років перебуває в романтичних відносинах із коханим Андрієм. Вона щиро вірить, що ось-ось трапиться найголовніше: вона нарешті дочекається освідчення, вийде заміж та зможе називати свого коханого офіційним чоловіком. Але замість цього в житті Олени трапляється зовсім інше: Андрій йде від неї до іншої жінки. Що ж робити в такій ситуації жінці? Олена не з тих, що звикли здаватись. Вона вирішує повернути собі Андрія, а для цієї цілі обирає свого знайомого — Романа. Дні йдуть за днями, Олена намагається змусити коханого ревнувати, але все більше приходить до думки, що її доля — саме Роман.

Стрічка належить режисеру Олександру Сезонову. Головні ж ролі було доручено виконувати акторам: Ельдару Лебедеву, Михайлу Хімічеву, Тельяні Тимаковій, Ігорю Стаму, Наталії Скомороховій, Марині Калецькій, Дмитрію Комову.

“Нічна зміна”

Втративши роботу, молодий сім’янин Максим розуміє, що потрібно швидко знаходити інші варіанти. Перебуваючи в особливо складному матеріальному становищі, він послухався свого старого друга та спробував себе в ролі стриптизера. Звичайно, дружині про цей випадок Максим нічого не розповів, однак, приховувати це вдається особливо складно. Нічний танець спричинив цілий вир подій. Як тепер “вийти сухим із води” головному герою? Чи зуміє він підібрати потрібні слова для свого виправдання перед дружиною? Зовсім скоро відповіді на ці питання отримають усі телеглядачі.

Режисер стрічки — Морюс Вайсберг. Акторами, що прийняли участь у фільми, є: Сергій Глушко, Ігор Жижикін, Володимир Яглич, Павло Дерев’янко, Валентина Мазуніна, Наталія Бочкарева та деякі інші.

“Собібор”

Вже з перших хвилин перегляду стрічки глядач розуміє, що переноситься в далекі та страшні військові роки. Потрапивши в німецький концтабір головному герою не залишається нічого іншого, як розпочати власну боротьбу. Олександр Печерський організовує масове повстання та рятує не тільки себе, але й інших братів по нещастю. Режисер стрічки — Андрій Малюков відомий своєю іншою якісною роботою на військову та історичну тематику — “Диверсант”.“Собібор”

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.