Меню

Куди влаштуватися на роботу в Польщу?

Незважаючи на те, що рівень заробітної плати в нашій країні потроху підвищується, все одно він не дотягує до європейських зарплат. Саме тому багато людей шукають альтернативний варіант заробітку і їдуть на роботу в Європі. Хороший варіант працевлаштуватися легально – це робота в Польщі, – на цьому сайті ви можете подивитися, які вакансії актуальні на сьогоднішній день. Це може бути робота в Польщі на фермі, заводі, в готелі, на будівництві, по збору врожаю.

Також ви відразу можете звернутися в це кадрове агентство, якщо хочете, щоб вам підібрали хорошу вакансію і допомогли працевлаштуватися за контрактом. Не шукайте роботу самі, через Інтернет – це дуже ризиковано! У кадрові агентства від роботодавців надходять офіційні запити на працівників, в той час як в Інтернеті на різних сайтах з роботою шахраї можуть пропонувати вакансії, яких насправді не існує. Тому не ризикуйте і влаштовуйтеся працювати офіційно!

Переваги роботи в Польщі

Влаштовуючись на роботу в ЄС, для більшості працівників не пред’являють будь-яких специфічних вимог. В основному, пропонують вакансії і для чоловіків, і для жінок віком від 18 до 50 років. Іноді бувають і більш вузькі вікові обмеження.

Серед основних переваг:

  • офіційне працевлаштування в Польщі;
  • Гідна зарплатня;
  • беруть працівників без знання мови;
  • не потрібно певних навичок.

Майте на увазі: щоб влаштуватися легально, вам потрібна буде робоча віза в Польщу. Не переживайте з цього приводу: в кадровому агентстві вам допоможуть пройти процедуру отримання візи і з цим не буде проблем.

Що стосується знання мови, то в основному роботодавці знову-таки не пред’являють особливих вимог. Проте, бажано знати хоча б основні слова польською мовою, якими ви будете користуватися постійно, а ще краще – володіти мовою на розмовному рівні. Рівень зарплат в Польщі дійсно набагато вище. Чоловіки можуть заробляти близько 2,5-3 тис. злотих щомісяця, а жінки – близько 2,2-2,5 тис.

Читайте також:  Зарплата працівників АТБ у 2020 році в Україні

Куди можна влаштуватися?

Заводи. На території Польщі працює багато заводів: це як заводи, які виробляють техніку, так і автомобільні заводи, консервні заводи, заводи по виробництву меблів. Які вимоги висуваються до працівникам? В основному, це хороша фізична форма, хоча часто і цей параметр не відіграє суттєвої ролі. Часто перед початком роботи в Польщі потрібно пройти невелике навчання. На більшості заводів люди працюють в спецодязі, його вам видадуть на підприємстві безкоштовно.

Ферми. В основному, для працевлаштування на фермі не потрібні особливі навички. Але якщо ви претендуєте, наприклад, на роботу доярки на молочній фермі, то потрібно вміти доїти корів. Якщо ж ви будете доглядати за тваринами, прибирати прилеглу територію або працювати на забої, то особливих навичок не потрібно. Пропонують роботу і на грибних фермах, і на норкових, і на молочних фермах. Часто пропонують вакансії по збору врожаю, тут вже зарплата буде залежати від вашого виробітку.

Готелі. Часто також потрібні працівники в готель. В основному, потрібні покоївки. Іноді потрібні співробітники на рецепцію, але в такому випадку висуваються особливі вимоги: знання кількох мов.

Будівництво. Потрібні люди і на будівництво. В основному, потрібні чоловіки в хорошій фізичній формі, які можуть виконувати різні види завдань.

Читайте також:  Зарплата депутата Верховной Рады в 2020 году в Украине
Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *