Меню

Нові пісні 2018 року

Після введення квоти україномовних пісень на радіо (не менше 35%), не лише слухачі з нетерпінням очікують на появу нових хітів від своїх улюблених виконавців. Самі радіо та телеведучі мріють почути нові пісні 2018 року, адже українська музика — корисний контент для ефіру.KADNAY

KADNAY

Особливо ліричними та ніжними видаються пісні вітчизняного гурту KADNAY. З’явившись в 2012-му році, цей музичний колектив зумів досягти неабиякої слави як в середині країни, так і далеко за її межами. Цікавим в їхній творчості залишається те, що немає постійності. Хлопці-учасники (Філ Коляденко, Дмитро Коляденко) частенько експерементують не лише із текстами творів, але й із стилями виконання.

Презентована нещодавно пісня “Відчуваю” – ціла історія кохання в трьох хвилинах. Вир емоцій накриває слухачів, що прослуховують цю композицію про поцілунок та останню ніч. Як зазначає головний кліпмейкер країни та за сумісництвом режисер кліпу на пісню “Відчуваю” – Алан Бадоев — композиція особливо сильно нагадує містичний реалізм Габріеля Маркеса.

THE HARDKISS

Неймовірною ніжністю та емоційністю вирізняється й інша композиція про кохання — “Журавлі”, гурту “THE HARDKISS”. Такі нові українські пісні 2018 року, як ця, мають усі шанси стати хітом не лише одного року, але й усього десятиліття. В пісні українська дівчина звертається до свого коханого, наче благаючи про повернення минулих стосунків. Більш душевною вона стає завдяки використанню одного музичного інструменту — акустичної гітари.

“Журавлі” вже отримали високі оцінки і музичних критиків, і звичайних меломанів. Пісня була переспівана на наймасштабнішому музичному шоу України — “Х-факторі”.

Олег Вінник

З радістю сприймають усі нові пісні Олега Вінника 2018 року українці. Перед самим 2018-м роком співак розпочав величезне турне, і, на кожному із концернів, презентує свою нову композицію із назвою “Соло”. Так само, як і більшість інших пісень Винника, основа цієї — розповідь про кохання до жінки. Проте назвати “Соло” ліричною композицією доволі складно. Пісня вирізняється своєю енергійністю, високими нотами.

Читайте також:  Чинний КПК України 2021 рік

Інша пісня-новинка від цього виконавця отримала назву “Тая-тая”. Її співак присвятив своїй бек-вокалістці Таюні. В мережі вже з’явились варіанти караоке цієї пісні.Олег Вінник

Сергій Бабкін

Протягом тривалого часу не стихає в ефірах радіостанцій і одна із найкращих робіт Сергія Бабкіна “Де би я”. Важко зрозуміти чи присвячена композиція і текст особистому життю співака чи стосується більше релігійної тематики. Особливо сильно з пантелику збивають слова: “все одно під твоєю я владою”.

Співак не приховує свого віросповідання і пишається ним. В квітні 2017-го всеукраїнським хітом стала його пісня “Привіт, Бог!”. На релігійну тематику названі і два альбоми виконавця: “Амінь.ru” та”БИС!”

DZIDZIO

Найвеселіший гурт української естради “Дзідзьо” не залишається позаду своїх колег за кількістю випущених пісень. Колектив продемонстрував кліп на свою пісню “Вихідний”. Як завжди, композиція вирізняється продуманістю, логічністю та комічністю. Автор користується місцевим галицьким діалектом, від чого композиція стає ще більш оригінальною.

Як зрозуміло із самої назви, хіт присвячується вихідному дню та використанню вільного часу Дзідзем. В кліпі на цю пісню, меломан має змогу побачити чимало цікавих варіантів часопроведення.

Інші пісні

Скачати нові пісні 2018 року можна вже зараз на деяких інтернет порталах в мережі. На окрему увагу серед них заслуговує композиція “О мамо” від київського гарту “Сальто назад”. Спокійна, пристойна та, разом із тим, енергійна композиція запалювала публіку і під час Євробачення. Вона не зникає із радіостанцій та сміливо переходить в топ кращих українських композицій 2018-го.

Читайте також:  Коментований КПК України станом на 2020 рік

Іншим молодий колектив Києва — гурт О — зовсім нещодавно запропонував дуже достойну та високо оцінену композицію “Хто я?”. Хоча для творчості гурту притаманний так званий музичний мінімалізм, ця після вирізняється багатою оркестровою аранжировкою. Стиль виконання залишається незмінним — футуристичний поп. В мережі з’явились коментарі гурту щодо новоствореної композиції. Вона — спільний проект усього гурту. Натхненням до її написання стала інша після — “Мова риб” автора Кузьми Скрябіна.

Поп-фольк вперемішку із реггі, соулу, роком та діп-хаусом пропонує у своїх музичних роботах українцям нова зірка на естраді — Кіра Мазур. За її сміливість та неординарність цю дівчину часто ще називають вітчизняною Леді Гагою. Тішити меломанів в новому році буде її нова пісня із назвою “Вітерок”. В соціальних мережах можна зустріти вже й відеокліп на цю композицію.

Інші пісні, котрими слухач матиме нагоду насолоджуватись в 2018-м році, також є: “Джеральдина” Арсена Мирзояна, “Літовська” гурту “SEMMAR”, “Діти моря” групи “EPOLETS”, “Моя ніч” Артема Півоварова. гурт “SEMMAR”

 

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.