Меню

Нові українські фільми 2018 року

Наразі навколо українського кінематографа ведеться багато суперечок. Народ вже давно поділився на два табори, один з яких активно підтримує цю сферу, а другий відносить до кінематографа негативно. Однак ніхто не сперечається з тим, що ця сфера потроху розвивається. Зараз виробництво фільмів набирає нових обертів, а тому вже давно було складено Топ 10 українські фільми 2018 року, куди увійшли тільки найкращі кінокартини.навколо українського кінематографа ведеться багато суперечок

Звеличення сфери

Треба сказати, що кожного року сфера кінематографу в Україні стає більш популярною. З’являється велика кількість аматорських груп, які через короткі фільми по 15 хвилин висвітлюються дуже важливі сучасні питання. Нерідко такі режисери згодом отримують всесвітню славу. Більш того, фільми, які є українським продуктом, нерідко показуються майже по всій планеті та здобувають міжнародну славу.

Максим Оса

Максим Оса – це перша у своєму роді українська екранізація звичайного коміксу. Автором цієї популярної історії є Ігор Баранько, який вже давно здобув неабияку славу в усій Європі. Більш того, цей комікс наразі можна знайти не тільки в Україні, а й навіть в Росії, Польщі, Бельгії та інших країнах. Історія кінокартини буде розвертатися у сімнадцятому сторіччі, коли турки намагатимуться усіма силами захопити Україну. Але кмітливий козак не дасть цьому статися.

Дзідзьо – Контрабас

Якщо згадувати нові українські фільми 2018 року які вже вийшли, то не можна забувати цю кінострічку, яка вразила своїми касовими зборами та відгуками в Інтернеті. Вона отримала досить високий рейтинг та гарні відгуки відомих кінокритиків. Комедія цілком орієнтована на вітчизняного глядача та показує дійсно життєві ситуації. Історія буде розповідати про трьох не сильно розумних друзів, які вирішили підзаробити незаконним чином, проте всі їх плани почали розвалюватися через одну дівчину.Дзідзьо – Контрабас

Читайте також:  Административный кодекс Украины на 2022 год

Сторожова застава

Це теж дещо незвичне для усього українського кіно. Річ у тім, що це буде перша фентезійна картина про супергероїв. Відомо, що фільм повинен був побачити світ набагато раніше, проте через певні технічні проблеми його показали лише нещодавно. У стрічці розкривається історія звичайного хлопця, якого звуть Вітя. Однак він потрапляє у зовсім незвичну ситуацію. Певним чином Вітя переноситься на цілу тисячу років назад, звідки й починається його цікава пригода. На його шляху будуть зустрічатися вірні друзі, страшні вороги, міфічні істоти та багато чого іншого.

Бобот

Цей фільм краще дивитися всією родиною. Це історія про малого хлопця, якому усього лише дванадцять років. Діти в такому віці, як відомо, й досі живуть мріями. Однак хлопчик одного разу повів себе не гарно, а тому друзі відвернулися від нього. Натомість головний герой вирішив втнути щось незвичне, аби повернути друзів. Однак все стається не так, як було задумано, та хлопець опиняється поміж двох таємних сил. Тепер йому доведеться докласти неабияких зусиль аби уберегти усю планету від справжньої катастрофи.

Егрегор

Ця кінострічка створювала в дусі відомого усім «Коду да Вінчі». В основу ідеї фільму було покладено один дуже добре описаний ефект, який має назву «ефект сотої мавпи». Його суть полягає в тому, що інформація від маленької групи людей здатна дуже швидко поширитися майже на всю країну. Таким чином, буде зображене протистояння двох таємних організацій, які попри все намагатимуться заволодіти світом шляхом інформаційної війни.

Чорна п’ятниця

Якщо говорити про найочікуваніши українські фільми 2017-2018 року, то велика кількість глядачів чекає саме на цей фільм. Ця стрічка має психологічний характер та зможу полоскотати нервову систему майже кожної людини. Історія розповідатиме про юних блогерів, які є друзями. Так сталося, що вони були замкнуті у гіпермаркеті разом з вбивцею. Цей сюжет є не новим для кіноманів, проте цікаво побачити український погляд на таку історію.

Кіборги

Картина розповідатиме про тих самих воїнів, які до останнього боронять суверенність України. Фільм буде показувати дуже важливі воєнні події, як, наприклад, усім відома оборона аеропорту. Як відомо, кінострічку вирішили знімати максимально правдоподібно та з неабияким розмахом. Глядачі зможуть побачити те, що дійсно відбувалося на сході, побачити танкові баталії та всю трагічність цих подій.

Морена

Ця кінострічка, як відомо, буде створена у жанрі містичної драми. Однак на даний момент, на жаль, про неї відомо дуже мало. Сама історія, згідно з коментарями режисера, буде справжньою загадкою для глядача, що дозволить йому з головою закохатися в неї. А тому залишається лише чекати якоїсь нової інформації про цю стрічку.

Читайте також:  Робота без посередників в Польщі на 2022 рік

Ось якими є нові українські фільми 2018 року. Це, звісно, не повний список того, що варто переглянути. Однак кожному глядачеві, в першу чергу, варто самому обирати, що треба обов’язково подивитися.МоренаМорена

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.