Меню

Нові українські пісні 2019 року

Як показує статистика останніх років, зацікавленість українців концертами впевнено зростає. Відтак, збільшується і попит на якісні хіти українською мовою. Догодити своїм шанувальникам намагається нинішні зірки естради, котрі вже встигли запропонувати країні свої нові українські пісні 2019 року.

Нові українські пісні 2019 року

Починаємо з коляди

Сама святкова та зимова атмосфера провокує співаків на коляду. Цьогоріч заспівати про народження Спасителя та Його Матір наважились навіть ті, хто з дитинства ніколи не знав традиції колядування. Співачка Альоша яскравий представник таких. Між тим її коляда про Діву Марію отримала доволі багато похвал та визнання. Не весело, але дуже урочисто та сильно звучить її композиція.

Однією із найглибших своїх пісень MamaRikа називає роботу «Дай нам Боже». Пісня-молитва стала світлим меседжем не тільки для усіх українців, але й для усього людства. Разом із тим, це зовсім не типова коляда. Виконана композиція в дуже сучасному стилі – R’n’B. Проте, і нотки «етно» музики також добре помітні.

Приємним подарунком для усіх українських меломанів став сучасний варіант колядки «Добрий вечір». Вже з перших секунд звучання, відразу стає зрозуміло, що дуже неформальна та крута коляда із поєднанням найрізноманітніших стилів та виконавців. Серед тих, хто доєднався до створення різдвяного хіта: Джамала, FAME,Аліна Паш, YARMAK, MR MAKOUNDI,  LAUD.

Починаємо з коляди

Нацвідбір

Усі шанси стати не тільки національними, але й світовими хітами мають нові українські пісні, написані для національного відбору для Євробачення 2019.

Ivan NAVI, котрий спробував цього річ свої сили на подібних конкурсах вперше, запропонував на розсуд музичних критиків свій англомовний синг «All For The Love». Варто сказати, що сама композиція доволі ритмічна та позитивна. Завдяки своєму приспіву («Я весь для любові») така пісня має усі шанси потрапити в лідери хіт-парадів вже цієї весни.

Читайте також:  Чехол для Huawei Honor 8Х

Позмагатись за місце на всесвітньовідомому конкурсі вирішив і гурт ЦеШо. Команда із п’яти виконавців існує вже понад 3 роки, проте про них в Україні ще майже нічого не відомо. Усі члени гурту не тільки мають відразу помітні вокальні здібності, але й вміють грати на дуже особливих інструментах, зокрема й на: контрабасі, саксофоні, акордеоні, мелодиці, віолончелі. Наштовхнули на створення композиції «Hate» (власне її і представив гурт на Національному відборі) глибокі роздуми про суспільні тенденції та ненависть в сучасному світі. Як вказують самі виконавці, пересвідчитись в тотальній нетерпимості, можна навіть, гортаючи сторінки соціальних мереж.

Одним із небагатьох гуртів, котрі наважились прийти на Нацвідбір із українською піснею, варто назвати гурт YUKO. Дуету із солістки Юлії Юріни та музиканта Стаса Корольова, варто сказати, чудово вдалось впоратись із своїм музичним експериментом та поєднати сучасну музику із народним фольклором. Результатом такої спільної творчості стала композиція із назвою «Галина гуляла».

Гурт «LETAY» також «спрезентував» меломанам україномовну та дуже бадьору пісеньку про кохання – «Мила моя». У 2017-му році цей харківський рок-гурт вже випробовував свої сили на конкурсі до Євробачення, проте не зміг пробитись «у фіналісти». В 2019-му році він спробує взяти реванш. Скачати нові пісні 2019 року та хіти гурту з 2017-го року вже можна в мережі.

Гурт «LETAY»

Музичний подарунок від «Один в каное»

Напередодні свого всеукраїнського турне гурт «Один в каное» запропонував любителям музики свій хіт «В мене немає дому». Дуже символічна та глибока композиція вже встигла з’явитись на радіо і, навіть, на телебаченні, а також, має усі шанси стати однією із кращих композицій 2019-го року.

Читайте також:  ТОП-3 брендів комп’ютерної техніки, перевірених часом

«В мене немає дому» стала першою композицією за 9 років існування гурту, на котру було зняти кліп. Автор відео – Володимир Власенко – спробував передати всю філософію цієї незвичайної пісні. Головний герой кліпу – маленький хлопчик, котрий мандрує зі своїми міфічними друзями. Відпустивши своїх товаришів по домівках і сам хлопчик повертається до своєї домівки.

Нові пісні Олега Вінника 2019 року

Звісно, не може періодично не радувати своїх прихильниць і знаменитий Олег Вінник. Дуже ліричною видалась його нова композиція «Передчуття». Ця композиція наче сувора сповідь перед собою. Герой «виливає свою душу» та просить Божої підтримки.

Значно веселішою піснею, котра вже охоче замовляється прихильницями Винника на радіо, стала композиція «Ты в моем вкусе». Такий музичний подарунок – чудовий варіант відкрити перед обраницею свої почуття чи натякнути на симпатію.

Хіт від MELOVIN

З блискавичною швидкістю поширюється в мережі нова робота від Кості Бочарова. Своєму україномовному хіту співак дав назву «З тобою, зі мною, і годі». Дивним багатьом критикам видалось те, що композиція хоча й виходить взимку, проте розповідає про осінь. Автор пояснює, що осінь в його творі – це не пора року, а швидше особливий стан людської душі. Такий пов’язаний із сірістю, холодом та відчаєм. Разом із тим, MELOVIN дає ліки своїм слухачам – надію на кольорове майбутнє, котре безумовно прийде на зміну сірим будням.

Новинка від Скрябіна

Чого-чого, а от нової композиції від Андрія Кузьменка меломани вже точно навіть не мріяли почути. Та, ба. І таке, як з’ясовується, можливе. Ця одна із останніх робіт співака була записана незадовго до його смерті. Гурт «Скрябін» вирішив продемонструвати її тепер. Назва «новинки» – «Сонце замість шапки». Голос Кузьми знову пролунав на радіо «Максимум». Жіночий голос, що також виконує один із куплетів пісні, належить бек-вокалістці гурту – Ользі Лізгуновій. Деякі учасники легендарного гурту зізнаються, що в їхньому архіві ще міститься чимало невиданих раніше та невідомих для українських слухачів композицій. Окрім цього, чимало недопрацьованих, чи то пробних, робіт залишились невідомими, але збереженими для найбільших фанатів, на робочому комп’ютері Кузьми.

Читайте також:  Штатний розпис для підприємств у 2022 році

Звісно, це ще далеко не повний перелік нових композицій та майбутніх хітів, адже рік тільки розпочинається.

на радіо «Максимум»

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.