Меню

Параметри супутникових телеканалів в 2021 році

Хоч з аналоговим телебаченням ситуація вийшла неоднозначна, адже представники влади довго відмовлялися його відключати, переважна більшість українців вже давно перейшла на цифрові стандарти.

Супутникові телеканали в 2021 році

Супутникове телебачення стало більш доступним: коштує воно небагато, а компанії часто пропонують акційні пакети та додаткові канали. Що стосується саме телеканалів, то тут іноді виникають проблеми, адже щороку чи навіть частіше змінюються частоти, на яких здійснюється телемовлення.

Аби не залишитися без улюблених каналів та телепрограм, треба обов’язково знати, якими саме будуть нові параметри супутникових каналів в Україні та вміти їх налаштовувати.

Постійно зникають канали? Змінилися налаштування!

Річ в тім, що на орбіту постійно виводяться нові супутники, деякі канали починають транслюватися з нових станцій, а інші просто змінюють свою частоту чи інші параметри. Оскільки обладнання користувачів не вміє автоматично перестроюватися, канали за старими параметрами залишаються недоступними. Тож для того, щоб продовжити насолоджуватися улюбленими телешоу треба власноруч здійснювати сканування та проводити налаштування.

Якщо знати параметри супутникових телеканалів в 2021 році та вміти самостійно налаштовувати їх, то ніяких проблем не буде. Рекомендується лише раз на місяць проводити додаткове сканування на предмет якихось незначних чи не анонсованих змін.

В іншому випадку для налаштування знаходиться інструкція до телевізора, приймача супутникового сигналу, якщо такий є, та самі параметри. Також в Інтернеті є багато інформації з приводу того, як саме проводиться переналаштування телеканалів для тієї чи іншої моделі телевізора.

Доходи від супутникових телеканалів в Україні

Якщо ж каналів з неправильними параметрами дуже багато, а власноруч все виправити не вдається, то можна звернутися до компаній, що надають послуги з налаштування супутникового телебачення. Вправний майстер зможе вмить повернути всі телеканали, але це доведеться заплатити певну суму. Все, звісно, залежить від об’єму роботи.

Детальніше про параметри каналів у 2021 році

Для налаштування каналів супутникового телебачення на 2021 рік потрібно обов’язково знати назви супутників, частоти мовлення, а іноді навіть швидкість та ідентифікатори.

Усю цю інформацію надають компанії, що пропонують послуги з підключення супутникового телебачення або ж інші ресурси, що є базами даних з інформацією про канали та їх параметри. Загалом у 2021 році мовлення буде вестися з наступних супутників:

 1. Amos 3/7.
 2. Astra 4A.
 3. Eutelsat 9B.
 4. Hot Bird 13 B/C/E.
 5. Eutelsat 16A.
 6. Astra 1 KR/L/V/N.
 7. Astra 5B.
 8. Hellas Sat 2.
 9. Express AM7.
 10. Turksat 3A, 4A.
 11. Intelsat 12/904.
 12. AzerSpace 1.
 13. Intelsat 15.
 14. ABS 2.
 15. Yamal 402.

Це лише частковий перелік супутників, що надають українцям доступ до українського, турецького, німецького, міжнародного телебачення та до каналів багатьох інших країн.

Поповнення держказни

Кожен з супутників займає певну полосу частот, на якій він здійснює своє мовлення. Це означає, що телеканали одного супутника матимуть різну частоту з певним кроком. Наприклад, канали супутника Сіріус, який ще називається Atra 4A, передаються на частоті від 11766 до 12734. Тобто, передавання телеканалу ТЕТ на частоті 12265, а телеканал ІНТЕР вже має частоту 12437.

Для отримання доступу до телеканалів К1 та К2 треба буде налаштовуватися теж на супутник Сіріус, а частота мовлення буде 12437. На цій самій частоті можна спіймати канали НТН та Мега, а також деякі інші. Якщо ж ви хочете дивитися ICTVчи М2 або Новий Канал, то в такому випадку доведеться налаштовуватися на Amos 3/7, а саме на частоту 12297. А для маленьких діточок одним з улюбленіших каналів є Малятко ТВ, частота якого становить 12411.

Читайте також:  Трудовий кодекс України 2020 року

А от UATV можна знайти лише на частоті 10930 супутника HotBird 13 B/C/E. Загалом він є міжнародним й завдяки йому своє мовлення здійснюють навіть казахські телеканали. Варто знати, що деякі компанії надають доступ й до російських телеканалів.

Їх мовлення здійснюється майже на тих самих частотах, але користувач сам може вирішити, хоче він налаштовувати російські телеканали чи бажає відмовитися від них, проте, це ніяк не впливає на ціну усього пакету телебачення. 

Така сама ситуація спостерігається й у багатьох інших супутників різних компаній, тому перед налаштування потрібно обов’язково поцікавитися про частоти, назви каналів та інші параметри, що обов’язково необхідні для здійснення налаштування.

Також, згідно з останніми новинами, у 2021 році ринок платного телебачення має зрости вдвічі. Це може стати причиною збільшення кількості супутникових телевізійних каналів. Тож варто очікувати, що незабаром з’явиться якийсь новий супутник телебачення на 2021 рік.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.