Меню

Пенсії для війскових в Україні

У зв’язку зі складною економічною ситуацією в країні, багатьох цікавить питання про підвищення військових пенсій в Україні в 2020 році, а також чи буде індексація пенсій війсковим в Україні в 2020 році.

На сьогоднішній день, за аналітичними даними в Україні понад 500 тисяч військових пенсіонерів, і їх кількість буде щорічно збільшуватися. Це обумовлено тим, що в країні вже 5 рік йде АТО і активні військові заходи.

пенсії для війскових

Хто отримає підвищення пенсій?

Пенсійна виплата є раніше розрахованим відсотком від відповідного фінансового забезпечення військовослужбовця. Грошове забезпечення складається з стандартного окладу військового і доплати за вислугу років та підвищення за званням.

Процедура підвищення грошового забезпечення колишнім військовослужбовцям буде ставитися до осіб, які перебували в минулому на державне військової служби, в наступних підрозділах:

•             Органи Внутрішніх Справ України.

•             Структури зв’язку та інформації.

•             Національна поліція.

•             Органи пожежної охорони.

•             Структури цивільної оборони та захисту.

•             Органи кримінальної поліції.

•             Підрозділи виконавчої влади.

На сьогоднішній день характеризують всього 3 типу пенсії для війскових в Україні  для відповідних працівників:

1.      Виплати по інвалідності призначаються, якщо громадянин отримав каліцтво або травму в період працевлаштування в державних військових структурах. В такому випадку громадянин України отримає від 40 до 100%.

2.      При втраті годувальника, що залишилися непрацездатні особи в сім’ї можуть претендувати на пенсію в розмірі від 30 до 70% пенсійних виплат на кожного члена сім’ї.

Читайте також:  Повышение пенсии пенсионерам МВД Украины в 2021 году

3.      Фінансове забезпечення за вислугу років – це пенсія в розмірі від 50 до 70%.

Перерахунок військових пенсій у 2020 році

Процес збільшення пенсійних дотацій в Україні протікає в 3 етапи, перші два проходи в 2018 і 2019 роках, в 2020 році планується сформувати остаточний третій етап.

У 2018 році державні виплати збільшилися на 50%, в 2019 році суму пенсій для військових у відставці підвищили ще на 75%. У 2020 році в зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму, пенсії планують підвищити ще в кілька разів, щоб дотягнути до «мінімалки». Це дозволить забезпечити військовим пенсіонерам гідне існування.

Влада регламентують, що перегляд існуючої суми планується в березні поточного року. Надалі, в 2020 році буде проходити ще 2 фази підвищення в липні і в грудні. Влада обіцяє, що все збільшення вже закладені в державний бюджет, тому підвищення військових пенсій в 2020 році в Україні точно буде!

Гройсман

Зверніть увагу! У 2020 році також підвищиться сума заробітної плати військового контрактника в Україні – планується підвищити до 10 000 гривень. Учасникам АТО обіцяють за місяць 20 000 гривень.

Відповідно і пенсії військовим повинні бути на належному рівні, особливо підвищення торкнеться тих, хто має істотний стаж служби в державних військових органах. Держава зобов’язана підтримувати фінансово тих, хто в такий нелегкий воєнний для країни час вибрали шлях поліції, військового.

Важливо! Не тільки пенсіями Українська влада обіцяє підтримувати військових пенсіонерів, також в законопроектах є безліч пільг в 2020 році на певні послуги.

Серед таких можна виділити:

  • Оплату ЖКГ.
  • Послуги в медичній сфері.
  • Аналізи і обстеження.
  • Протезування і лікування зубів.
  • Ремонт і поліпшення існуючого житла.
  • При необхідності – забезпечення житлом.
Читайте також:  Підвищення пенсії з 1 жовтня 2021 року

Цікаво! Кожен бажаючий упевнитися або прорахувати пенсії, може ознайомитися з докладною інформацією на офіційному інтернет-порталі Пенсійного фонду.

За словами представників влади, середня пенсія для колишніх військовослужбовців складе 4682,05 гривень, в порівнянні з тим, що раніше сума була 3033 гривень.


В результаті проведених реформ, після перших етапів індексації, з 10,2 млн військових пенсіонерів, збільшені виплати отримали 8,9 млн пенсіонерів України.

У Пенсійному Фонді України стверджують, що в середньому пенсії були підвищені від 500 до 2,2 тисяч гривень.

У зв’язку з нестабільною економікою, підвищенням цін, багато пенсіонерів відчувають потребу в додатковій підробці. Сьогоднішня ситуація в Україні поки не дотягує до європейського рівня життя пенсіонерів, але при щорічному збільшенні державних дотацій, незабаром очікується істотне поліпшення. Депутати налаштовані в позитивному ключі і обіцяють обов’язкове виконання закладених раніше збільшень. Українським військовим пенсіонерам залишається тільки вірити в краще майбутнє, а саме в підвищення пенсійних виплат і в припинення військових кампаній в країні.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.