Меню

Свіжі частоти супутникових каналів України в 2020 році

З розвитком технологій аналогове телебачення поступово відходить у минуле. Більш того, уся Україна вже офіційно перейшла на цифрові стандарти. Зараз все частіше на фасадах будинків можна побачити супутникові тарілки, адже загалом супутникове телебачення стало доступнішим для кожного українця. Супутникове телебачення має набагато більше переваг, наприклад, воно дозволяє дивитися більшу кількість каналів у кращій якості, з якісною картинкою та чітким й глибоким звуком. Водночас будь-який супутниковий тюнер потребує правильного налаштування для чіткої роботи та доступу до телемовлення. Оскільки постійно на орбіту запускаються нові супутники, а параметри телеканалів змінюються, користувачам корисно знати свіжі частоти супутникових каналів України у 2020 році, щоб не втратити доступ до улюблених телешоу.

Свіжі частоти супутникових каналів

Детальніше про нові налаштування та частоти

Щоб правильно провести налаштування, потрібно обов’язково знати нові параметри супутника ТРК Україна 2020, а також параметри інших телеканалів. Наприклад, такі телеканали, як TV Rus, а також STS Int будуть транслюватися з супутника Hotbird на частоті 10604 та 12245 відповідно. В обох випадках в налаштуваннях треба виставляти частоту поляризації «Н» та швидкість потому 27500. А от стандарті телеканали, наприклад 2х2, ПЕРЕЦ, а також СТС чи НТВ, Карусель та навіть ТНТ+2 транслюватимуться з супутника ABS. А ще з цього супутника транслюються такі телевізійні телеканали, як Москва 24, Дісней, Надія,  Червона лінія й не тільки. Для налаштування треба виставити частоту 12696, поляризацію «V» та швидкість потоку 5650. А от транслювання улюбленого багатьма спортсменами та вболівальниками каналу Хоккей тепер відбувається з Amos 4w. Щоб дивитися його на своєму телевізорі потрібно при налаштуванні виставити частоту 11389, поляризацію «Н» та швидкість потоку 27500.

Варто не забувати й про стандартні українські супутникові канали. Що стосується знайомих кожному СТБ, М1 та М2, а також News 24, ICTV, то щоб налаштувати їх на своєму телевізорі, потрібно обрати супутник AMOS, частоту 10759, поляризацію «Н» та швидкість потоку 30000. Насправді переважна більшість українських телеканалів транслюються саме з цього супутника, наприклад, Малятко ТВ, ОТБ Галичина, 8 канал, ЧП Інфо, при цьому під час налаштування треба змінювати лише частоту. Наприклад, щоб дивитися ГУМОР ТБ необхідно обрати частоту 10806, а для К1 або Інтера необхідно виставити частоту 11389.

канали

Російські телеканали транслюються з супутника Sirius. Саме тому щоб без якихось перешкод дивитися у себе на телевізорі TVCI new та Belsat необхідно під час налаштування виставити частоту 12380, а також поляризацію «Н» та швидкість потоку 27500. Для отримання доступу до, наприклад, Travel та Romantica 2 потрібно виставити одну й ту саму частоту – 12111, а також поляризацію «Н» та швидкість потоку 27500. Загалом в Інтернеті та на сайтах супутникових компаній й провайдерів міститься уся детальна інформація з приводу кожного супутника та телеканалу, яка може знадобитися під час налаштування. Більш того, частоти та інші налаштування змінюються дуже часто. Спеціалісти навіть рекомендують щомісяця перевіряти актуальність налаштувань та проводити пошук. Це забезпечує безперервну роботу тюнера та доступ до усіх телевізійних каналів.

Читайте також:  Дострокові парламентські вибори в Україні в 2020 році

Як налаштувати потрібний телеканал?

Насправді все можна зробити власноруч, але також можна викликати собі на допомогу майстра. Компанії, які надають послуги супутникового телебачення, мають власних висококваліфікованих майстрів, які вміють поводитися з такого роду обладнанням та швидко проводять налаштування та надають потрібну консультацію у випадку виникнення якихось складнощів. Тож потрібно усього лише подзвонити у компанію, замовити собі майстра, визначити час та дочекатися кваліфікованої допомоги.

Якщо хочеться самостійно провести усі налаштування, то тоді спочатку потрібно дізнатися частоти супутникових каналів України 2020 та перевірити тюнер на можливість налаштування. Якщо усі необхідні дані уже відомі, а тюнер можна спокійно налаштовувати, то для отримання доступу до того чи іншого телеканалу, потрібно увімкнути телевізор та з допомогою пульта дистанційного керування перейти у меню налаштування. Далі потрібно обрати пункт «Пошук телеканалів». Після цього у всі поля треба ввести відповідні дані, а саме назву супутника, частоту, поляризацію та швидкість потоку. Деякі види тюнерів дозволяють ввести лише назву супутника та частоту, без необхідно вводити інші дані. Після цього розпочнеться пошук каналів, а після завершення пошуку можна буде спокійно насолоджуватися улюбленими телешоу. У випадку виникнення якихось складнощів завжди можна звернутися до консультантів компанії супутникового телебачення.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.