Меню

Перерахунок пенсій пенсіонерам МВС у 2019 році

Нині в Україні існує значна проблема, що стосується пенсійного забезпечення усіх категорій населення. Пенсіонери МВС не є винятком. Якщо раніше грошове забезпечення співробітників МВС при виході на пенсію мало престижний розмір та давало змогу спокійно відпочивати, то зараз воно залишає бажати кращого. Саме тому колишні працівники правоохоронних органів дуже сильно занепокоєні питанням своїх виплат. Оскільки зараз відбувається хвиля реформ та нововведень, кожному громадянину надається право на перерахунок грошового забезпечення. Самі представники влади вже встигли відповісти на найбільш актуальні питання з приводу того, як саме буде відбуватися перерахунок пенсій пенсіонерам МВС у 2019 році.

Перерахунок пенсій пенсіонерам МВС


Про що йдеться у законодавстві?

Наразі чинним законодавством визначається, що представники різних служб та органів мають повне право на перерахунок пенсійного забезпечення у разі зміни рівня матеріального забезпечення представників самих служб та органів. Повний список осіб та служб, які можуть розраховувати на перерахунок, встановлюється статтею 63 законодавства. Саме тому усі ті співробітники МВС, які полишили свою працю або лише тільки замислюються над цим, мають повне право на перерахунок у разі зміни розміру премій, надбавок чи окладу.

Щоб представники Пенсійного фонду почали перегляд розміру пенсійних нарахувань особи, вона повинна звернутися до органів фонду за місцем проживання з відповідною заявкою. Заява розглядається протягом п’яти робочих днів з моменту її подачі. Далі органи готують перелік осіб, які подали заявку на перерахунок та відповідний пакет документів. Довідки про завершення процедуру та розмір пенсійних нарахувань видається безпосередньо в тих органах, де і подавалася заявка. Однак вона може бути пере направлена, якщо установа була зачинена назовсім. В такому випадку краще звернутися до іншого відділення або подзвонити на гарячу лінію.


Особливості перерахунку за 2018 рік

Перерахунок пенсій колишнім міліціонерам проводиться щороку, але він є несвоєчасним. Річ у тім, що ще в 2018 році громадяни почали отримувати більші пенсії. У декого вони зросли на 300-400 гривень, а комусь пощастило отримати надбавку у розмірі 1000 гривень. Під час перерахунку сума надбавки залежала від розміру посадового окладу, надбавок за звання та вислугу років, а також від наявності інших додаткових нарахувань. Цікаво те, що також враховувався розмір преміальних виплат на січень 2016 року. Сталося так, що перерахунок мав проводитися саме тоді, але по факту його було проведено лише через два роки. Така несвоєчасність – головна проблема. Тому зараз політики мають надолужити усі ті роки та провести перегляд грошового забезпечення громадян за кожен рік, а це досить непроста задача.


Чого чекати у 2019 році?

Наразі у співробітників МВС виникає дійсно багато питань з приводу того, якими будуть надбавки та коли вони виплачуватимуться. Річ у тім, що представникам майже всіх структур надаватиметься лише половина додаткових нарахувань. А тому виникають питання з приводу того, коли нараховуватимуться інша половина належних коштів та чи будуть їх взагалі повертати.

Читайте також:  Пенсия инвалидам 2 и 3 группы в 2021 году в Украине

Останні новини перерахунок пенсій у 2019 році пенсіонерам МВС визначають, що цього разу переглядатимуться суми грошових нарахувань за кінець 2016 року та за увесь 2017 рік. Але надбавки будуть надаватися поступово, протягом наступних кількох років. У 2019 році планується надати пенсіонерам половину від суми перерахованого підвищення нарахувань. А саме у 2020 році буде наданий повний розмір перерахованих надбавок.

Таке рішення було викликано обмеженістю ресурсів, якими на даний момент володіє держава. Оскільки перераховані суми є чималими, влада вирішила трохи розтягнути період їх виплат. А тому якщо внаслідок перегляду правильності виплат сума додаткових нарахувань особі становить, наприклад, 1000 гривень, то протягом усього 2019 року вона отримуватиме лише 500 гривень додатково. Але з січня 2020 року їй надаватиметься додатково вже 1000 гривень. Додаткові нарахування надаватимуться допоки людині не буде виплачена уся сума заборгованості за період з початку 2016 року.

Загалом влада планує перегляд пенсійного забезпечення представників усіх силових структур. Усе це відбуватиметься за схожих умов. Але що стосується саме МВС, то в їх випадку до уваги братиметься набагато більше показників. Але представники влади пообіцяли, що це питання буде врегульовано, а тому колишні співробітники МВС отримуватимуть надбавки, які будуть не більшими за надбавки співробітників інших силових структур. Річ у тім, що до кожної структури застосовується різний спосіб визначення надбавок через особливості нарахування грошового забезпечення, але кінцева сума має бути однакова.

Чого чекати у 2019 році
Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *