Меню

Пошук роботи в Києві в 2021 році

В столицю України їдуть у пошуках кращого життя. Економічний розвиток тут
значно вищий, ніж в інших регіонах, тому проблема працевлаштування відсутня. Щороку сотні українців намагаються шукати роботу в Києві, але тільки деяким щастить. Що впливає на пошуки і від чого залежить успіх? Перевірені рекомендації допоможуть вирішити дані питання.В столицю України їдуть у пошуках кращого життя

З чого розпочинати пошуки?

Більшість українців цікавиться яка є робота в Києві на 2021 рік? Люди впевнені, що без досвіду та освіти важко влаштуватися. Але сьогодні мережі інтернету пропонують безліч вакансій, де стаж не має значення. Майбутньому працівнику залишається тільки обрати підходящі умови.
Існує декілька способів, які значно полегшать процес пошуку.

Оголошення в газеті

Засоби масової інформації завжди містять різного роду оголошення. Особливо це стосується тематичних періодичних видань. Про вакансії роботи в Києві можна дізнатися з газет:

 • “Пропоную роботу”.
 • “ТОК”.
 • “Робота і навчання”.

Традиційний спосіб доступний кожному, адже вартість щотижневика не дуже висока. Однак велика кількість претендентів і наявність електронних ресурсів приводить до того, що на момент звернення, оголошення стає не актуальним. Тому варто скористатися більш сучасними варіантами.Оголошення в газеті

Через інтернет

Сервіси мережі роблять миттєвим пошук роботи в Києві в 2021 році. Безліч сайтів з мільйонами оголошень дають змогу українцю знайти не одну, а декілька бажаних місць працевлаштування, що значно підвищує шанси.

До найпопулярніших належать:

 1. rabota.ua. За кількістю запитів серед користувачів посідає одне з перших місць. Пропонує не лише оголошення, кількість яких становить більше 80 000, а й консультації. Завдяки спеціалістам ресурсу можна написати актуальне для майбутнього керівника резюме, дізнатися про нові вакансії, й навіть яким чином захищати свої трудові права у різних ситуаціях.
 2. https://www.linkedin.com. Це вже не просто сайт, а ціла соціальна мережа, де шукачі можуть спілкуватися між собою та дізнаватися нову інформацію щодо працевлаштування. Провідні компанії саме на цьому ресурсі розміщують оголошення про вакансії.
 3. Jobs.ua. Пропонує крім пошуку роботи дані в галузі освіти, праці та тренування. Популярний сайт через людей, які прагнуть знайти хорошу спортивну компанію або орендувати зал для занять.
 4. http://www.netbee.ua/. Невеликий сайт зі скромним наповненням. Особливість сервісу полягає у великій кількості вакансій у сфері охорони здоров’я.План пошуку

План пошуку

В першу чергу людина повинна визначитися для чого їй потрібна робота (заради досвіду, грошей чи перетворення хобі на прибуткову справу). Далі необхідно діяти наступним чином:

 • За допомогою спеціальних сайтів потрібно знайти хоча б дві вакансії.
 • Підготувати належним чином резюме. У цьому випадку краще скористатися допомогою спеціалістів чи програмою.
 • Надіслати резюме та очікувати дзвінка.
 • Щоб отримати запрошення на співбесіду потрібно зацікавити майбутнього працедавця. Отож варто продумати декілька варіантів розмови.

Які існують вакансії?

Якщо люди з освітою та досвідом можуть з часом влаштуватися, то для інших відсутність диплому стає серйозною проблемою. Особливо для тих, хто навчається в університеті або в коледжі. Робота в Києві для студента знайдеться на будь-якому сайті, навіть з його майбутньої спеціалізації. Багато організацій пропонують навіть офіційне працевлаштування. Деякі керівники віддають перевагу людям без досвіду роботи, оскільки їх легко навчити працювати, враховуючи специфіку певної діяльності. Наприклад, в call-центрі, в інтернет-магазині. Звичайно, що на перших порах платня буде невеликою, але студент зможе набратися досвіду та навчитися спілкуватися з клієнтами. В майбутньому йому це стане в нагоді.Які існують вакансії

Без досвіду роботи

Молода людина, яка не має стажу може знайти роботу без особливих навичок. Кур’єр, промоутер, касир в супермаркеті – це лише короткий перелік вакансій. Роботу в Києві без досвіду легко знайти наполегливій і старанній людині, яка хоче працювати та не боїться невдач.

Що робити жінкам?

В суспільстві існує стереотип, що чоловікам легше працевлаштуватися. В деякій мірі це твердження правдиве, оскільки більшість роботодавців віддає перевагу представникам сильної статі, яким немає необхідності йти у декрет. Однак є робота в Києві для жінок 2021, які не хочуть сидіти вдома. Безліч вакансій пропонують клірингові компанії, набирають популярність швейні ательє та різні курси розвитку дитини, відкриваються нові салони краси. Можна влаштуватися бухгалтером, тренером, адміністратором.

Читайте також:  Реформа ГСЧС Украины в 2021 году

Люди, які добре заробляють і будують гарну кар’єру змушені шукати надійну няню чи помічницю. Звичайно без рекомендацій і досвіду роботи дітей не довірять. Але якщо жінка охайна, добра, терпляча, доглядає за собою та легко знаходить спільну мову з малюками, то їй можуть надати шанс.

Ідеї для заробітку

Якщо зусилля виявилися марними і знайти гідну роботу не вдалося, то не потрібно впадати у відчай. Пропонуємо декілька варіантів, які приносять непоганий заробіток.

 • Uber. Цей сервіс останнім часом користується особливим попитом. Тож якщо у людини є автомобіль, вона може спробувати себе у ролі водія. Доведеться вкласти деякі кошти в ремонт транспортного засобу, а також придбати страховку. Однак в Києві такі витрати швидко окупляться. За місяць можна заробити до 1 500 доларів.
 • Ведення власного блогу. Вже давно просте спілкування в соціальних мережах перетворилося на спосіб заробітку. Реклама сторінок, гіви, гарні фото можуть принести великі гроші. Звичайно доведеться робити вкладення та витрачати час на наповнення блогу. Однак з часом деякі київляни заробляють більш як 5 000 доларів щомісяця, просто викладаючи свої враження від чогось.
 • Приготування їжі. Домашня кулінарія досить популярна. Столиця вимагає повної віддачі в роботі, тому часто працівникам немає часу на приготування їжі. Особливою популярністю користуються домашні страви. В Києві замовників можна знайти у великих офісах.
 • Продаж меблів. Для цього не обов’язково власноруч виготовляти столи та витрачатися на антикварні предмети. Можна купувати старі меблі та доводити їх до ладу. Після ремонту їх вигідно перепродають. В столиці дуже багато любителів “гаражних” покупок. Як правило, це люди, які знімають квартиру або кімнату і не бажають витрачати кошти на дорогі меблі.
 • Особистий помічник. Зайнятим діловим жінкам потрібна людина, яка зможе спланувати ге лише робочий день, а й дозвілля. Доведеться вирішувати купу різних питань, організовувати заходи, однак така робота досить добре оплачується.
 • Віддалена робота. Написання текстів на замовлення, робіт та рефератів для студентів, навіть ведення бухгалтерії не потребують постійної присутності в офісі. В більшості випадків великі кошти на перших порах заробити не вдається, але як стабільний постійний заробіток цілком підійде.
 • Послуги репетиторів. В результаті освітніх реформ виникли нові вимоги до рівня знань учня чи студента. Якщо людина вільно володіє іноземною мовою, розбирається в математиці та може доступно пояснити підлітку, то їй варто задуматися про репетиторство. В столиці в останні роки така робота користується особливим попитом.
Читайте також:  Види діяльності за КВЕД 2018 в Україні

Київ – велике місто, яке постійно розвивається. Будуються нові супермаркети, відкриваються салони краси, дитячі садки і навіть школи. Тому для тих, хто прагне знайти роботу, поїздка в столицю є великим шансом, який дозволить працевлаштуватися.Uber

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *