Меню

Посівний календар огородника на листопад 2021 року

Ні для кого не секрет, що супутник Землі має свої незвичні особливості. Завдяки різним фізичним процесам та явищам, Місяць має певний вплив на життя землям, а також на їх навколишнє середовище. Яскравим прикладом є припливи та відпливи, які можна спостерігати увесь час, якщо жити біля води. Але це лише один приклад, а відомих людству впливів дуже й дуже багато. Місяць також сильно впливає на ріст рослин, врожайність та їх стійкість. Довгий час вплив на рослин серйозно досліджувався, що дозволило з часом створити особливу пам’ятку для кожного садівника та огородника. Посівний календар на листопад 2021 року – це дійсно особлива річ, яка протягом довгого часу допомагає у вирощуванні найкращих, найбільших та найсоковитіших врожаїв.Посівний календар на листопад

Якою є перша половина жовтня, згідно з календарем?

 1. Оскільки на вулиці вже прохолодна та погода є несприятливою для багатьох видів рослин, краще присвятити час вирощуванню рослинок у теплицях чи вдома, на підвіконні. В цей день краще за все висаджувати саме зелень, але треба не забувати про боротьбу проти шкідників. Також треба приділяти належну увагу ділянці. Варто прибрати усе сміття та передивитися садовий інструмент.
 2. Це також непоганий день для вирощування й посіву зелені. Доглядаючи за ділянкою треба обов’язково внести добрива та мінерали. Землю необхідно підготувати до майбутніх посівів та очистити її від будь-якого сміття.
 3. Цей день повністю повторює два попередніх, а тому нічого особливого не відбуватиметься. Й надалі можна висаджувати культури у себе вдома чи в теплиці, але треба за ними уважно слідкувати, бо велика вірогідність того, що культури будуть атаковані шкідниками.
 4. Врешті решт наступає несприятливий період. Саме в цей день рекомендується відкласти на потім усю роботу. Якщо земля була приведена до ладу, то краще присвятити час собі.
 5. Несприятливий період продовжується. Тепер не можна навіть пересаджувати рослини, бо найближчим часом їх коренева система буде дуже вразлива, а тому вони можуть швидко загинути. Краще трошки зачекати й залиши все так, як є.
 6. Нарешті дозволяється повертатися до робіт на ділянці. Біодинамічний посівний календар на листопад для України зазначає, що це прекрасний час, щоб трошки розпушити землю та потравити наземних шкідників. Необхідно знайти час для укриття багаторічних культур на зиму.
 7. Якщо дуже треба пересадити декілька рослинок, то цей ідеальний час, щоб це зробити, адже їх коренева система нарешті буде в порядку. Також можна приділити час посіву різних овочевих культур, які можна спокійно вирощувати у спеціальних теплицях.
 8. Цей день повністю повторює попередній, а тому варто просто скористатися тими самими порадами. Якщо ніяких справ не заплановано, то можна просто приділити трошки часу собі або подбати про ділянку та дерева, кущі.
 9. Знову розпочинається несприятливий період, коли варто утриматися від посіву чи висадки будь-яких культур. Дозволяється лише розпушувати землю чи займатися мульчуванням. Варто не забувати про загрозу з боку шкідників та вчасно обробляти рослини.
 10. Цей день є несприятливим для будь-якої діяльності. Саме тому таблиця місячного посівного календаря рекомендує взагалі не з’являтися на ділянці та відкласти навіть дуже термінові справи на потім.
 11. Гарний час, щоб попересаджувати кімнатні рослинки. Також треба не забувати про систематичне внесення добрив та іншу роботу з землею, боротьбу з різними видами шкідників.
 12. Черговий гарний період для висадки чи посіву різних культур. Але загалом це найсприятливіший час для роботи з хатніми квітками. На додачу можна посіяти зелень.
 13. В цей день не буде чогось особливого, а тому можна спокійно скористатися порадами двох минулих днів.
 14. Сприятливий період проводжується, а тому можна висадити зелень на підвіконні чи в теплиці, якщо ще залишилося місце. Однак найбільше уваги треба приділити цибульковим квітам, які згодом будуть рости у теплицях.
 15. В цей день можна висаджувати та сіяти будь-які культури, однак важливо не забувати про їх полив, живлення. Треба  внести добрива та мінерали, привести до ладу ділянку та дерева, кущі.

Читайте також:  Строки весняних канікул 2022 в Україні

Відомості календаря на другу половину місяця

 1. Дуже важливо знати, що сіяти за календарем на листопад на 2021 рік. Насправді в ці дні краще за все сіяти лише зелень та квіти, а інші культури залишити на потім. Також варто не забувати про догляд за землею.
 2. Гарний час для пересадки культур, їх підживлення, поливу. Якщо всі справи уже зроблені, то рекомендується приділити час собі.
 3. Розпочинається поганий період, коли не рекомендується вести будь-яку діяльність, пов’язану з рослинками.
 4. Цей день повністю повторює минулий. Можна лише трошки привести до ладу свою земельну ділянку.
 5. Й досі не можна нічного сіяти, а тому краще черговий раз внести добрива та мінерали й додатково потравити шкідників.
 6. Придатний  час для посіву зелені й для будь-яких робіт у теплиці. Краще висаджувати ті рослинки, з яких потім збиратиметься насіння. Але особливу увагу треба приділяти саме догляду за культурами.чогось особливого від чекати не треба
 7. Варто скористатися порадами минулого дня, але додатково можна зайнятися роботами на ділянці, які дозволили б привести її до ладу.
 8. Нейтральний день, а тому чогось особливого від нього чекати не треба. Можна спокійно скористатися минулими порадами.
 9. Початок останнього у цьому місяці поганого періоду. Посівний календар огородника на листопад 2021 року не рекомендує будь-які роботи з культурами та землею.
 10. Продовження несприятливого періоду, а тому рекомендується відкласти роботи на потім.
 11. Гарний час для посіву й висадки листкових овочів. Їх можна розмістити у домі чи в теплиці.
 12. Також дозволяється садити овочі, але не треба забувати про догляд за ними, полив, підживлення й внесення добрив.
 13. Можна садити будь-яку зелень, але треба обов’язково пильно за ними слідкувати, щоб рослини не загинули.
 14. Все ще рекомендується будь-що садити, але треба додатково протравити шкідників.
 15. Можна висаджувати та сіяти зелень. Однак місячний посівний календар на листопад для України рекомендує додатково повисаджувати квіти.Можна висаджувати та сіяти зелень
Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.