Меню

Вихідні та святкові дні у липні 2022 року в Україні

Будь-яка людина поступово стомлюється від одноманітності та трудових буднів. Усі ті обов’язки по дому, різні незгоди, а також монотонна праця сильно впливають на людину. З часом пригнічується настрій, послаблюється імунітет, тощо. Аби «вилікуватися» від таких хвороб, достатньо просто гарно відпочити. Для цього створені вихідні та святкові дні, які вмить відволічуть від сірих буднів, сповнять життєдайними силами та дозволять без вагань розпочати черговий робочий тиждень. Аби вдало спланувати черговий відпочинок, не зайвим буде детальніше дізнатися про усі вихідні та святкові дні у липні 2022 року в Україні.Вихідні та святкові дні у липні

Загальна інформація про липень

Кожна людина полюбляє ті святкові дні, що приносять додаткову добу справжнього відпочинку. Іноді навіть виходять невеличкі канікули, які тривають три, чотири чи п’ять днів. Річ у тім, що в липні взагалі немає таких свят, які ще й були б вихідними днями. Загалом у місяці 31 день. Робочих днів – 22, а вихідних усього лише дев’ять. Після червня, в якому третина місяця – це вихідні дні, буде трохи важкувато.

pchela - Вихідні та святкові дні у липні 2022 року в Україні
 • При 40-годинному робочому тижні працівнику установи доведеться відпрацювати 176 годин.
 • При 36-годинному робочому тижні людині доведеться провести на робочому місці 158,4 години.
 • При 30-годинному робочому тижні співробітник має пропрацювати 132 години за місяць.
 • При 24-годинному робочому тижні робітник має провести на роботу 105,6 години.
 • При 18-годинному робочому тижні людина повинна пропрацювати 79,2 години.День українського флоту

Завантажити вихідні та святкові дні у липні 2022 року в Україні можна тут

Професійні свята

У липні є професійні святкування та для представників деяких професій вони можуть бути вихідними.

 • 1 липня – День Військ Протиповітряної оборони. Це святкування було встановлено 2007 році за заслуги цього роду військ у забезпеченні обороноздатності України. До 2007 року воно святкувалося на офіційному рівні.
 • 1 число – День українського флоту. Ця подія вже неодноразово змінювала свою назву та дату, але від 2015 року вона виглядає саме так. Якщо говорити саме про вихідні дні на липень, то колись свято флоту належало до них, бо було встановлено на державному рівні. Але зараз ситуація трохи інакша.
 • 4 липня – свято судового експерта. Досить молоде святкування, бо воно було створено лише у 2009 році, щоб відзначити значення судової експертизи в забезпеченні правосуддя.
 • 7 числа святкується День співробітника природно-заповідної справи. Ця дата нагадує про важливу працю представників природно-заповідної справи та їх суттєвий внесок в забезпечення належного стану природи в майбутньому.
 • 8 липня відзначається свято рибалки. Свято не тільки професіоналів, а ще й любителів. В цей день часто проводяться тематичні змагання, конкурси. Але цей день багато значить для тих, хто не уявляє свого життя без чергового улову.
 • 15 липня – свято металурга. Особливий день для кожної людини, яка своєю тяжкою працею налагоджує та забезпечує роботу безлічі підприємств важкої легкої промисловості.
 • 16 липня відзначається День бухгалтера. Цей день нагадує про тяжку працю кожного бухгалтера. Саме на праці цієї людини тримається майже все підприємство, бо вона відповідає за сплату податків, зборів, нарахування заробітних плат та вчасне подання декларацій, тощо.
 • 25 числа своє професійне свято відзначають стоматологи. Стоматологія – це специфічний, але дуже важливий розділ медицини. У багатьох країнах роботі людей, які займаються оздоровлення ротової порожнини, приділяється чимала увага. Україна не є виключенням.
 • 27 липня – День системного адміністратора. Вже багато років професія системного адміністратора є незамінною, оскільки саме ці люди відповідають за надійність інформаційної взаємодії між людьми.
 • А на 29 липня припадає одразу два професійних свята. Перше – це День представників спеціальних операцій ЗСУ, а друге – День працівників сфери торгівлі. Що стосується першого, то створення Сил спеціальних операцій ЗСУ – це своєрідна відповідь на важкий виклик, на агресію з боку Росії. Ці люди виконують важку роботу та ризикують своїми життями, боронячи суверенність держави. А от торгівля з давніх часів посідала важливе місце в житті та функціонуванні багатьох держав. Зараз нічого не змінилося, а тому представники сфери торгівлі є поважними особами.

Ось такими можуть бути святкові вихідні дні в липні 2022 року, але лише для представників певних професій.

Читайте також:  Посівний календар огородника на вересень 2022 року

Інші святкування

День бухгалтера

Оскільки в липні немає свят, які б надавали додатковий вихідний день, це не означає, що треба забути про усі свята. Навіть невеличке застілля разом з гарною компанією, близькими друзями чи рідними з тієї чи іншої нагоди може підняти настрій, підбадьорити, надати заряду енергії на найближчі декілька днів. Тож ось такими є вихідні та святкові дні у липні 2022 року в Україні. Їх не так багато, але кому це заважає гарно провести час?

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.