Меню

Посівний календар огородника на вересень 2021 року

Багато років тому наші предки здогадалися, що Місяць певним чином впливає не тільки на процеси, що відбуваються на планеті, а навіть на її жителів. Коли відбувається зміна фаз Місяця, змінюються біоритми, а також настрій, може погіршуватися чи покращуватися самопочуття, може виникати втома чи апатія або зміна фази може супроводжуватися приливом енергії. Аби прослідкувати, які саме дні стануть часом енергетичного підйому, а коли на голову звалиться страшна втома, варто використати  лунний календар на вересень 2021. Цей календар підкаже, коли можна легко та успішно змінити життя, а коли варто утриматися від важливих рішень.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - lunnyiy-kalendar-2019.jpg

Перша половина вересня

 1. В перший день вересня Місяць перебуватиме у сузір’ї Тельця. В цей день варто бути обережним та не братися за усі справи одночасно. Можна потерпіти невдачу та залишитися без бажаного прибутку. Також варто утримати своїх друзів та близьких від неправильних вчинків та поганих компаній.
 2. Календар луни на вересень підказує, що другого вересня варто присвятити час своїй родині. Якщо витратити на неї увесь свій час, максимально допомогти членам родини, оточити кожного з них увагою та ніжністю, то це обов’язково укріпить стосунки та принесе свої плоди.
 3. Цей день варто провести на самоті, огородитися від будь-яких раптових зустрічей. Це гарна нагода трохи відпочити та забути про щоденні проблеми. Треба привести до ладу свої думки та тіло, скласти невеличкий план на майбутнє. Не треба стримувати свою лінь, краще випустити її на волю.
 4. Ще одна дата, коли лінь буде попри все. Усі навкруги почнуть докоряти, але не треба звертати на це уваги. Гарний відпочинок попри все, бо саме він наповнить тіло необхідною енергією та дозволить легко впоратися не лише з накопиченими справами, а ще з майбутніми задачами.
 5. В цей день здаватиметься, що всі навкруги стали справжніми ворогами та бажають лише зла. Це поганий час, коли вдача пройде мимо, а любов відвернеться. Але це лише на перший погляд, насправді все буде зовсім інакше.
 6. Це дата, коли підлесники будуть оточувати усіх і кожного. Але ці похвальні коментарі та компліменти будуть фальшивими, а тому не варто звертати на них увагу. Також цей час буде гарним для зміни іміджу, можна вибрати нову зачіску чи навіть пофарбувати волосся.
 7. Сьомого числа варто поглянути на усі свої проблеми з іншого боку. Вони виявляться усього лише перебільшенням, а насправді варто сприймати усе легко та переводити невдачі у звичайний жарт.
 8. В цей день у родині очікуються сварки. Краще утриматися від різких висловлювань, бо це може серйозно зіпсувати стосунки. Цей період треба лише перетерпіти.Розпочинається молодий місяць у вересні
 9. Розпочинається молодий місяць у вересні 2021. Нейтральний день, від якого не варто чекати чогось особливого. Не буде якихось радощів чи негативних емоцій. Можна трохи відпочити від справ та буденності, насолодившись чашкою гарячого шоколаду.
 10. В цей день навряд хтось захоче працювати. Лінь переслідуватиме кожного, але варто робити вигляд, що робота йде належним ходом. Тоді начальство буде задоволене, а премія ціла.
 11. Це число повне невдач, але не треба завчасно опускати руки. Насправді все не так погано, як здається. Не можна вживати спиртне, бо це призведе до проблем зі здоров’ям.
 12. Несприятливий час для прийняття якихось важливих рішень. Краще розслабитися, трохи відпочити та нехай проблеми вирішуються самі.
 13. Цей день здивує своїми незвичними, але гарними пропозиціями. Значно покращиться фінансовий стан.
 14. Ще один сприятливий для поліпшення фінансового стану день. Керівництво обов’язково запропонує нову високооплачувану посаду, від якої важко відмовитися.
 15. Хитрий та сконцентрований день. Гарний період, щоб розробити власний підступний план, який принесе успіх чи фінансову вигоду. Але варто робити це лише з гарними намірами, про зле треба забути.

Читайте також:  Где купить качественные запчасти на велосипед недорого в интернете

Друга половина місяця

 1. Фази місяця у вересні підказують, що це дуже плодотворний день, коли можна легко впоратися з усією роботою та отримати гідну винагороду. Але треба не давати стороннім людям втручатися у справи.
 2. Варто не забувати про позитив, бо саме він є справжнім ключем до успіху. Позитив дозволить забути про усі проблеми та промахи та концентруватися лише на приємному.
 3. Гарний час для отримання нових знань. Можна вдатися у нову та цікаву сферу, отримати якість нові знання.
 4. Не такий гарний день, як хотілося б. Інші будуть постійно плутатися під ногами та заважати. Це може не дозволити втілити усі заплановані плани в життя, а тому можна спокійно відповідати тією ж монетою.
 5. Знову треба концентруватися лише на позитиві. Тільки так вдасться подолати усі випробовування, що приготувала зла доля.
 6. Ідеальна нагода щоб зустрітися зі старими друзями, згадати минулі роки та проведений разом час. Це дозволить укріпити старі стосунки.
 7. Цього разу можна робити майже все, що завгодно, але необхідно пам’ятати про здоровий глузд. Також треба бути обережним на дорозі, бо можна легко потрапити у ДТП.Цього разу можна робити майже все
 8. День можливостей, а тому варто не гальмувати та брати ініціативу у свої руки. А такому випадку доля винагородить усі старання.
 9. В цей день буде погане самопочуття. У більшості людей загостряться старі хронічні хвороби. Це все підкріпиться депресією, але не можна думати про погане. Краще одразу відганяти погані думки та концентруватися лише на приємному.
 10. Невдалий день, коли навряд вдасться досягти якогось успіху чи просунутися у важливій справі. Але це треба сприймати з позитивом та трохи призадуматися. Цього дня спостерігається повний місяць, новий місяць у вересні 2021 року був дев’ятого числа.
 11. День, коли інтуїція допоможе зробити правильний вибір, тож варто прислухатися до неї.
 12. Варто поводити себе впевнено та швидко приймати рішення, бо хтось інший може скористатися гарною нагодою.
 13. Не варто піддаватися на провокації, необхідно поводити себе спокійно та стримано. Це точно не зіпсує стосунки з оточуючими.
 14. Гарний день, але оточуючі будуть поводити себе досить дивно. Не треба звертати на це уваги та все буде добре.
 15. Варто поринути з головою у роботу, привести до ладу усі справи. На цьому лунний календар на вересень 2021 року завершується.привести до ладу усі справи
Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *