Меню

Посівний календар огородника на жовтень 2021 року

Місяць є особливим небесним тілом, адже він тісно пов’язаний з усім, що відбувається на Землі. Він впливає на поведінку людей та тварин, від фази Місяця залежить ріст та вразливість рослин, відбувають різні процеси та явища. Вплив супутника Землі досліджувався протягом багатьох років.. Це дозволило використовувати вплив у звичайній людській діяльності. Саме так і з’явився посівний календар на жовтень 2021 року. Цей простий, але дуже корисний календарик вже багато років стає у нагоді новачкам та професіоналам. Саме з його допомогою раз за разом висаджуються та вирощуються найбільші та найсоковитіші, найкрасивіші врожаї.Місяць є особливим небесним тілом

Що чекає на садівників та огородників у першій половині жовтня?

 1. На початку цього місяця на нічному небосхилі можна буде спостерігати Зростаючий Місяць. Календар вказує, що це дійсно поганий період для висадки чи посіву на городі чи у саду якихось культур. Окрім того, рекомендується відкласти їх пересадку. Залишається тільки взятися прибирати земельну ділянку, поливати рослинки, вести боротьбу зі шкідниками, тощо.
 2. Другий день теж виявиться несприятливим для роботи з культурами. Через це варто приділити увагу внесенню добрив, підготовці ділянки для висадки, мульчуванню. Дозволяється збирати врожай, заготовляти насіння на наступний сезон.
 3. Можна пересаджувати рослини, якщо це не вдасться відкласти. Проте це поганий час для якихось маніпуляцій з рослинами. Тож рекомендується взятися за заготівлю врожаю, консервацію.
 4. Черговий день затяжного несприятливого періоду. Рекомендації точно такі, як й на минулі дні.
 5. Біодинамічний посівний календар на жовтень для України нагадує, що в цей день можна споглядати Повний Місяць. Це найгірший період, тож варто зайвий раз не братися за якусь роботу.
 6. Це останній несприятливий день. Рекомендації залишаються тими самими, варто просто догляд та и за землею та деревами, кущами.
 7. А ось тепер можна братися за роботи в саду чи в городі. Згідно з вказівками календаря, варто висадити озимий часник, цибулю. Можна висадити довголітні квітки.
 8. Ідентичний день, але також варто трошки позбирати гриби, овочі та фрукти, ягоди Увесь цей врожай згодиться для консервування та заготівлі на зимовий період.
 9. Несприятлива дата для якихось справ, а тому варто трошки прибрати ділянку. Також не дозволяється пересаджувати культури, оскільки в цей період їх коренева система ослаблена.
 10. Знову ідентичний день. Але на додачу слід протравити шкідників, видалити усі зайві пагони, нарешті покосити та зібрати траву. Дозволяється збирати та сушити лікарські трави. Можна зібрати врожай коренеплодів, ягід й фруктів.
 11. Прекрасний період для сушки й заготівлі зібраних лікарських трав та будь-якої зелені. Час для збору усього врожаю, що залишився, який також зможе зберігатися протягом довгого часу, а також розпочати консервацію.
 12. Таблиця місячного посівного календаря повідомляє, що цей період виявиться сильно схожим минулі дні, а тому поради та рекомендації точно такі самі.
 13. Також радиться не братися за посів чи висадку якихось рослинок. Треба присвятити себе збиранням результатів своєї плідної праці, зокрема треба викопати картоплю. Варто підготувати земельну ділянку до майбутніх робіт.
 14. Посівний календар огородника на жовтень 2021 року сповіщає, що на небосхилі буде помітний Спадаючий Місяць, а тому це не такий гарний період для хоч якихось робіт. Треба обробити дерева й кущі, позрізати зайві гілочки.
 15. Й досі триватиме поганий період. Але це один з найгірших днів у цьому місяці, а тому варто лише зібрати врожай та трошки відпочити.

Читайте також:  Учебные программы на 2019-2020 учебный год

Якими є рекомендації на другу половину жовтня?

 1. Знову поганий період. Загалом треба зазначити, що у цьому місяці буде чимало поганих дат. Рекомендується заготовити насіння та розпланувати майбутні посадки.
 2. Рекомендується забути про хоч якісь роботи з культурами. Залишається лише займатися спалюванням сміття, чисткою ділянки.
 3. Посівний календар огородника на жовтень зазначає, що треба наводити порядок не лише на городі, а й на присадибній ділянці. Інші роботи краще відкласти на потім.
 4. Розпочинається період, коли вже висаджувати щось немає сенсу. Можна лише займатися вирощуванням культур у теплицях. Це несприятливий час для розмноження рослин корінням. Взагалі в цей день рекомендується збирати лікарські трави чи висаджувати кущі.
 5. Необхідно взятися за внесення добрив та мінеральних речовин.  Не варто також забувати про консервацію.
 6. Необхідно трошки подбати про дерева та кущики.  Цей час вони особливо вразливі.
 7. Час зібрати останній врожай, якщо такий залишився. Можна зрізати квіти, засушувати гриби та овочі. Це гарний час для висадки вдома квіток.
 8. Дійсно остання можливість зібрати врожай, далі він буде пороху гинути. Ще не забувати про заготівлю насіння на наступний сезон.
 9. День, який ідентичний попереднім. Саме тому поради залишаються такими ж.
 10. Місячний посівний календар на жовтень для України вказує, що можна висаджувати та пересаджувати усі дерева та кущики.
 11. Треба продовжувати роботу з деревами та кущами. Варто почати утеплювати їх на зимовий період, обробляти від шкідників.
 12. Несприятливий для якихось діянь період. Не варто навіть просто доглядати зі ділянкою. Краще присвятити час собі.
 13. Ще один дуже поганий день. Саме тому краще втриматися від роботи та відкласти її на потім. Це піде лише на користь.
 14. Продовження поганого періоду. Варто не забувати рекомендації на усі минулі дні.
 15. Календар радить взятися за обробку культур, боротьбу зі шкідниками.  Можна пообрізати старі гілки, внести мінеральні добрива.
 16. Ідеальній час для консервації, утеплення дерев та кущиків, їх обробки від шкідників. Час готуватися до приходу холодів та випадення снігу.

Саме так виглядає календарик на середину осені. Тепер, коли відомо, що сіяти за календарем на жовтень на 2021 рік та що взагалі треба робити, можна приступати до перших приготувань.Розпочинається період, коли вже висаджувати щось немає сенсу

Читайте також:  Святкові вихідні дні в жовтні 2021 року
Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *