Меню

Повний місяць у червні 2022 року

Місяць здавна привертав увагу людей. Зміна фаз, вплив на природні явища, процеси, самопочуття – все це викликало все більше і більше запитань. Орієнтуючись на це небесне тіло, люди планували справи, займалися городництвом, збором лікарських трав тощо. Сьогодні, в час бурхливого наукового розвитку, інтерес до Місяця аж ніяк не стає меншим. Проти всю раціональність і прагматичність, багато хто так само звертає увагу місячні фази. Коли чекати сприятливих та невдалих днів, зайнятися косметологічними процедурами, відпочити – це все розповість місячний календар на червень 2022 року.

Як вважають астрологи, перший літній місяць очікується напруженим, неспокійним. Часто багато хто почуватиметься виснаженим, пригніченим. Щоб детальніше проаналізувати вплив небесного тіла на людину, слід знати, коли і яка фаза буде на небі.Місяць здавна привертав увагу людей

Місячні фази

Впродовж червня можна буде спостерігати наступні фази:

  • на початку місяця – 6-го числа з’являється третя чверть – Луна спадає, знаходиться у сузір’ї Водолія. Час стабільний та благополучний. Не варто лякатися несподіваних змін у житті, переміни принесуть тільки користь. Зміна місця роботи, кар’єрні перспективи, нові знайомства – все це сприятиме саморозвитку, переоцінці власних сил та можливостей, спонуканню до того, щоб рухатися вперед.
  • молодий місяць на червень припадає на 13-те число – основний знак зодіаку, що впливає на життя – Близнюки. Молодик має позитивні і негативні сторони. Для активних та впевнених в собі людей така Луна додає енергії та сил на нові звершення, дещо ризиковані, але варті того вчинки. Щоб не потрапити у халепу, астрологи радять ставитись до всього помірковано та обдумано.
  • 20-го – Луна почне зростати – перша чверть – покровителька цього періоду – Діва – знак, що пов’язаний із серйозністю, наполегливістю. Вважається, що у червні – це найбільш продуктивний час, коли реалізація нових проектів, планів принесе не лише задоволення, вгамування амбіцій, але й фінансову винагороду. Триватиме так недовго – вже з 25-26 варто трохи заспокоїтися і продумувати кожен крок.
  • через тиждень – 28 червня – порадує великий круглий молодик – знаходитиметься в знакові Лева. Не дуже вдалий час для нових починань.  Після попередніх напружених днів це прекрасний час для відпочинку, відновлення сил – як фізичних, так і психологічних.

Кожна із фаз по особливому впливає на життя на землі, на явища природи та самопочуття практично всіх людей. Наприклад, повний місяць у червні (як і інші місяці) викликатиме деяку психологічну перенапруженість, неврівноваженість, схильність до необдуманих ризикованих вчинків. Спадаючий Місяць – навпаки – викликає відчуття постійної втоми, апатії, розслабленості, настрій стає пригніченим, депресивним. Найкращими періодами, згідно погляду астрології, є час зростаючого небесного тіла. Період молодика (коли на небі не видно Місяця) по-різному впливає на людину – як позитивно, так і негативно.Місячні фази

Сприятливі дні

На думку астрономів, астрологів, сприятливими будуть такі дні:

  • 5-те червня – Луна спадає, перебуває у знакові Водолія. Вдалими будуть колективні види діяльності – робота над певним проектом, складання планів, навіть спільне готування, прибирання. Можна організовувати цікаві подорожі, зустрічі з друзями, екскурсії. Корисно зайнятися самоосвітою.
  • 12-те число – все ще спадаюча фаза, Місяць перейшов у знак Близнюків. Сприятливий день для вирішення грошових питань, укладання угод. Відчуватиметься приплив сил, енергії щось придумувати, змінювати. Добре зайнятися справами, що вже давно чекали свого часу та відкладалися. Хороший період для того, щоб лишитися на самоті, помедитувати, прогулятися.
  • ще одна дата – 19 – Луна зростає, перейшла у знак Діви. Можна зайнятися справами, що потребують вдумливості, зосередженості, скрупульозності. Нові ідеї та пропозиції знайдуть підтримку в оточуючих.
Читайте також:  Весілля (одруження) в 2020 році

Несприятливі періоди

Цього місяця пригнічення настрою, постійну втому, дратівливість, різку зміну настрою люди найбільше відчуватимуть у час, коли на небі пануватиме молодик. Для того, щоб не зіпсувати стосунки з оточуючими, краще намагатися тримати себе в руках. Не завадить зайнятися своїм здоров’ям – відвідати спортзал, записатися на плавання, сходити на курс масажу чи йоги. Це допоможе повернути рівновагу, розслабитися.

Значення Луни у городництві та садівництві

Вплив цього небесного тіла на ріст рослин, врожайність досліджується давно. І доведено, що велике значення має те, при якій фазі Місяця, у який день посаджену ту чи іншу рослину. Якщо звернутися до місячного посівного календаря на червень 2022 року, то видно, що висівати насіння, висаджувати розсаду краще при зростаючій фазі – це період з 1-го по 8-ме число. Такі рослини ростимуть швидко, добре, будуть міцними та стійкими до ураження будь-якими садовими шкідниками.

Повня – не найкращий час для посіву. Набагато краще вдаватиметься обрізка, розпушування грунту, проріджування, полив, виполювання зілля.

Спадаюча Луна якнайкраще підходить для внесення добрив, посіву пізньостиглих культур. Також можна братися за прополювання, обробку саду та городу від шкідників. У червні такий період триватиме з 10-го по 15-те число.

Місячний календар – один із способів для городників чи садівників вибрати найбільш вдалий час для будь-якого виду робіт. Це дозволяє не поспішити за кілька днів висадити, посіяти все необхідне, а розумно розпланувати свій час, не помилитися, розібратися з певною роботою на щодень.

Читайте також:  Православний календар на липень 2022 року

Фази Місяця у червні 2022 року характеризують вдалі та невдалі дні для найрізноманітніших починань. Завдяки даному календарю можна визначитись з найкращим часом для догляду за собою, проведенням косметологічних процедур (оновлення зачіски, масажу), новими починаннями та планами (зміною місця роботи, складанням планів, проектів), відпочинком (цікавими поїздками, зустрічами, заняттям спортом), заняттями самоосвітою, самовихованням.для найрізноманітніших починань

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.