Меню

Фази місяця на лютий 2022 року

Усі справи, як вказують астрологи, йтимуть «як по маслу» лише втому випадку, якщо людина буде користуватись підказками зірок та інших небесних світил. Не останню роль у розвитку подій відіграє і Місяць. Саме тому лунний календар на лютий 2022 користується такою популярністю і в українців, і в любителів гороскопів за кордоном.Фази місяця на лютий 2022 року

 • 1 лютого. На цю дату припадає 16-й день супутника. З цього дня він вже починає поступово заходити.  Календар луни на лютий 2022 року вказує, що з 1-го лютого супутник потрапляє під вплив знаку Лева. Це чудовий період для того, щоб привести усе до ладу: і дім, і свою роботу, і душу. Для того, щоб не розсіюватись надаремно, краще написати чіткий план, котрий дасть змогу оцінити реалізацію задуманого.
 • 2 лютого. Супутник потрапляє під дію сузір’я Діви. Знавці небесних світил наполегливо рекомендують нарешті “прокинутись” усім тим, хто поводився в’яло та пасивно. 17-й день місяця, що відходить, змусить непогано потрудитись. Разом із тим, докладені зусилля будуть варті роботи.
 • 3 лютого. 18-й день потребує впевненості в собі. Місяць все ще перебуватиме в Діві, але все вказує на те, що братись за “безнадійні” справи точно не варто. Усім мрійникам краще розпочати боротьбу із повітряними замками.
 • 4 лютого. Перехід під дію Терезів потребує від кожної людини здорового глузду та раціонально прийнятих рішень. Не варто в цю дату розпочинати будь-які нові справи. Також дуже не радять зорі і братись за вирішення особливо важливих, так би мовити “доленосних” рішень.Перехід під дію Терезів
 • 5 лютого. 20-й день, вказує лунний календар на лютий 2022 року, – найкращий час для того щоб відкласти усі справи і нарешті відпочити. Проте не варто просто “байдики бити”. 5-те число можна присвятити власному саморозвитку та самовдосконаленню. Можна прочитати книгу чи переглянути корисний документальний фільм.
 • 6 лютого. З 21-го дня місячного календаря супутник вступає на територію Скорпіона. Як правило, в такий період відбувається активація інтелектуальних здібностей людини. Можуть нарешті вирішитись ті питання, які протягом тривалого часу не могли бути з’ясованими.
 • 7 лютого. Все той же Скорпіон додасть 7-го особливо великий заряд енергії. Навіть найскладніші завдання під силу виконати в цей день. Не зможуть негативно вплинути на позитивний результат навіть “палиці в колесах” недругів. Не варто себе стримувати в цей день. 7-ме — той день, коли можна із головою пірнути у вир подій та не хвилюватись про можливі наслідки.Все той же Скорпіон
 • 8 лютого. Позитивним для нових справ стане і 22-й місячний день. Усі острахи та невпевненість варто залишити позаду.
 • 9 лютого. З 9-го календарного дня Місяць потрапляє вже під дію Стрільця. Він стане певною компенсацією за труди попередніх днів. Будучи 23-м місячним, цей день стане більше нейтральним та дещо лінивим. Мрії про щасливе майбутнє та якісний відпочинок не дадуть приступити до ефективного виконання обов’язків. В такі  фази місяця на лютий 2022 року краще не потрапляти на очі керівництва та старатись уникати будь-яких дрібних та серйозних сварок.
 • 10 лютого. 24-й день — найкращий для пізнання себе. Астрологи рекомендують відмовитись від спілкування у цей період та більше роздумувати.
 • 11 лютого. Після якісного відпочинку наступає період, коли кожному дорослому чоловіку і, тим паче, жінці потрібно привести себе до порядку. Варто відвідати салон краси, забезпечити свій гардероб новими екземплярами, може навіть в цілях профілактики здати аналіз крові.
 • 12 лютого. Не варто в період переходу земного супутника в сузір’я Козерога кидатись у справи із головою. Краще трохи зачекати. Надмірна активність не матиме корисних наслідків. Гороскоп пропонує більш уважно придивитись до свого оточення. Можливо, з 12-го числа прийдеться обмежити контакти із деякими знайомими.
 • 13 лютого. Пустити все на власний розвиток пропонує 27-й календарний день місяця, що заходить. Від серйозних рішень доречно відмовитись. Краще прислуховуватись до своїх власних інстинктів та відчуттів. Такі не підведуть.
 • 14 лютого. З 28-го світило переходить в дім Водолія. Навіть у найбільш лінивих осіб в цей період прокидається жага до пізнання нового.
 • 15 лютого. На 29-й календарний день припадає Сонячне затемнення. Варто остерігатись загострення давніх хронічних захворювань. Загалом цей період варто назвати складним: кожен може стати жертвою обману. Ймовірно, все більше підходитимуть важкі думки, схильні до депресій повинні тримати себе в руках.
 • 16 лютого. З цього дня  на небосхилі з’являється новий місяць у лютому 2022 року. Його перше місце — сузір’я Риб. Це хороший старт для того, щоб налагодити своє фізичне здоров’я. Спеціалісти рекомендують розпочати фізичні тренування та трохи посидіти на дієті.
 • 17 лютого. До ладу разом із оновленим супутником потрібно привести і свою душу. Краще розпочати роботу над своїми недоліками. Особливо, якщо вони стосуються заздрості та дратівливості.
 • 18 лютого. З 3-го дня збільшиться ворожість та пристрасність. В такий час краще триматись по далі від епіцентру конфліктів та не намагатись захистити одну із сторін.
 • 19 лютого. Не потрібно братись за вирішення серйозних питань. Особливо обережними 19-го варто бути на дорогах. Кількість ДТП після 4-го календарного дня, як свідчить статистика, швидко зростає.
 • 20 лютого. Молодий місяць у лютому 2022 в Овні не завжди гарантує швидке досягнення цілей. Протягом останнього зимового місяця навпаки, руки можуть опуститись. Відсутність бажаної винагороди може спричинити апатію. Потрібно розібратись із справжніми своїми бажаннями та тими, що нав’язуються ззовні.
 • 21 лютого. Телець — сузір’я, що позитивно впливає на родинні та дружні стосунки. Потрапивши у його дім, Місяць гарантує підтримку з боку рідних.
 • 22 лютого. Це чудовий період для романтичних зустрічей, нових знайомств. Одинокі люди в такий день з великою ймовірністю відчують прихильність протилежної статі. Окремим пощастить знайти другу половинку на ціле життя.
 • 23 лютого. Важким стане день, коли супутник потрапить до Близнюків. На роботі відкриються усі незавершені чи неналежно виконані справи. Звичайно, вони потребуватимуть чимало зусиль та старань, щоб привести усе до належного стану.
 • 24 лютого. А от, 9-й місячний день пройде, навпаки, легко та невимушено. Залишивши позаду найбільші труднощі, можна буде і трохи розважитись чи відпочити, витратити час на розмови з друзями.
 • 25 лютого. Потрапивши в дім Рака, Місяць створить найкращі умови для аналізу. Корисними стануть роздуми про тиждень, що пройшов, а також про майбутні плани. На швидку реалізацію задуманого можна буде розраховувати у тому разі, якщо на паперовому аркуші з’явиться покрокова інструкція дій.
 • 26 лютого. Правильно організувати свій побут, зосередитись на задуманому допоможе і 11-й день. В цей час Місяць допоможе усім, х то має в житті якісь цілі та чіткі прагнення.
 • 27 лютого. Супутник зливається із домом Лева. Справи, що раніше були відкладені “на потім”, прийдеться вирішити саме у цей період.
 • 28 лютого. Будучи останнім днем календарного місяця, 28-ме стає часом випробувань. Важко буде відмовитись від пропонованих спокус, тому варто вчасно розпізнавати ілюзії та примарність можливостей. Доля, для тих хто вірить в гороскопи, буде особливо непередбаченою. 28-ме стає часом випробувань

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.