Меню

Прогноз Лелі Какулії для України на 2021 рік

Люди, що володіють феноменальними здібностями неодноразово підтвердили дар на практиці. Однією з таких особистостей є Лелі Какулія, грузинська провісниця, перша відчула військовий конфлікт в Чечні, кровопролиття на Кавказі.

Спостерігаючи за даром ясновидиці українців стали цікавити пророцтва про Україну Лелі Какулії на 2021 рік, зокрема, чи закінчиться війна в країні і як скоро в країні настане економічне благополуччя.

Прогноз Лелі Какулії для України на 2021 рік

Передбачення Лелі Какулії про Україну на 2021 рік

Окремо про Україну як про державу ясновидиця говорила не багато. Вона передбачала глобальну ситуацію в усьому міні. Основну увагу слухачів акцентувала на геополітиці. Передбачення Лелі Какулії про Україну серйозні, основний акцент зроблено на датах і сусідніх країнах. У кількох словах майбутнє України можна виглядає наступним чином:

  1. У найближчому часі політика Кремля не зміниться. Розбіжності між керівниками держав стануть причинами кількох смертей. Ситуація, що склалася, приведе країни в глухий кут. Люди спокійно відреагують на втрату лідерів, серед яких може бути керівна ланка.
  2. Економічна ситуація в РФ і Україні погіршиться. Людям доведеться працювати на декількох роботах, щоб вижити, деякі з них залишать країну на від’їдуть за кордон. Ситуація врегулюється з приходом демократичних сил. Саме вони зможуть зробити перші кроки для реального врегулювання конфлікту між двома країнами.
  3. Погодні умови в Україні також зміняться в гірший бік. У 2021 році виникне ризик появи пожежі. Вони охоплять більшість лісових насаджень. Боротьба з масовими пожежами очікує бути тривалою та страшною. Морози стануть міцнішими. Негативний вплив на природу як і раніше надає Чорнобиль. Отруєння навколишнього середовища триває, але повільними темпами.
  4. Аналізуючи пророцтва Лелі Какулії стало відомо, що найстрашніше для України попереду. Оскільки країна є сусідкою країни агресора, уникнути хімічних заражень та екологічної катастрофи неможливо. Черговий удар може статися непомітно для всіх, в будь-який час. Уникнути катастрофи можна, але за умови, що лідер держави забуде про корисливі плани і особисто подбає про екологію та економічне майбутнє країни.
  5. Також грузинська провидиця зробила передбачення про Грузію. З її слів цього року країна поверне втрачені території. Протест Кремля не допоможе корінним мешканцям. Більшу частину сьогоднішньої Грузії очікує переселення або депортація. Такий прогноз Лелі Какулії для України на 2021 рік радує сучасних українців. Вони зіставляють події в Грузії з Україною, у якої також сьогодні відібрані Крим і східна частина України, очікують, що країна стане цілосною в найближчий час.
Читайте також:  Минимальная пенсия по инвалидности 2020 в Украине

Українці разом з урядом не втрачають надії повернення втрачених територій. Не виключено, що перші ключові події відбудуться вже в 2021 році.

Що думає Лелі Какулія про кінець світу

У своїх прогнозах Лелі Какулія робить попередження всьому людству. Вона впевнена, що глобальне потепління погіршить ситуацію на всій планеті. Земля стала протестувати проти нераціонального використання земельних і природних ресурсів, неповажного ставлення до атмосфери.

Фото Лелі Какулія

Колись заховані хімічні могильники несподівано заявлять про себе. Уникнути зараження радіоактивними речовинами не вийде. Прийдешні зміни дадуть про себе знати штормами, бурями, зливами, землетрусами і смерчами. Нейтралізувати вибір радіації вийде з плином часу. Третя частина населення може загинути, інша зіткнеться з небезпечними захворюваннями, в порівнянні з яким коронавірус здається дрібним прищиком на тілі.

Прогнози для всієї планети сумні. Провісниця наполягає зайнятися вирішенням екологічних проблем вже сьогодні. Далі ситуація може погіршитися не на користь людства. Виправити її накопичивши мільярди у власні кишені не вийде.

Позитивні новини 2021

Грузинка впевнена в найближчому майбутньому людство назавжди розпрощається з наркотичною залежністю. Поява нового вірусу стане першопричиною такої ситуації. Попадання вірусу в організм при вживанні наркотиків спричинить швидку смерть. Боячись за власне життя людству доведеться назавжди відмовитися від вживання наркотичних засобів. Українці як і інші національності зроблять виводи, життя чи смерть. Саме тому наркотики як незаконний бізнес відійдуть на задній план.

Читайте також:  Астрологічна характеристика 2022 року

Резюме

Яке насправді майбутнє в України знає один бог. Зі свого боку українці бажають вірити в майбутнє, тому й звертають увагу на позитивні моменти. Передбачення, зроблені Лелі Какулією не стовідсоткові, як і у всіх людей з феноменальними здібностями.

Грузинська провісниця застерігає, попереджають про важливі для людства кроки. Цього року Лелі рекомендує подбати про екологічну чистоту планети. Самостійно природа не впоратися з руйнівною силою зневажливого ставлення до природи.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.