Меню

Прогнози на 2020 рік про майбутнє України

За словами сучасних провідних екстрасенсів у 2020 році Україна буде переживати найсильніші зміни, які приведуть до позитивних змін у всіх сферах діяльності.

У перші 3-4 місяці буде спостерігатися перехідний період, мета якого усунення минулих проблем з економікою, очищення від непрацюючих моделей.

Пророцтва і прогнози для України на 2020 рік від найсильніших екстрасенсів попереджають, що очікувати від першого «інноваційного» року неймовірних успіхів не варто. Покращення не народжуються миттєво, потрібно чимало часу.

В Україні 2020 рік стане часом, в яке будуть закладатися прогресивні процеси.

Прогнози на 2020 рік про майбутнє України

Сфера економіки і політики

За даними медіумів в економічних питаннях особливих позитивних зрушень не буде, але цей час не можна залишати без уваги. Більшість проблем буде пов’язане з погашенням боргу Міжнародному Валютному Фонду і подальшим співробітництвом.

Свіжі пророцтва про Україну передбачають, що «фінансова яма» виявилася занадто великою, наслідки якої в 2020 році лягли на плечі платників податків. Сьогодні провідні екстрасенси передбачають кілька основних етапів розвитку економічної ситуації в Україні:

  1. Долар міцно осяде на позначці в 28 гривень. З
  2. Заробітна платня стане вище на 30%.
  3. Збільшиться «середній чек», податки.

Паралельно з ростом зарплати, буде підвищуватися показник інфляції. Це поглине надбавки і підвищені доходи населення. Нарівні з цим зростатиме і зовнішньоекономічний борг перед МВФ і Європейськими державами.

Пророцтва на 2020 рік для України від астрологів, попереджають, що рівень інфляції стане вище не менше, ніж на 18%. При цьому показник ВВП не збільшиться навіть на 1%. До кінця 2020 року нової влади не вдасться відразу змінити ситуацію кардинально на краще, але вони зможуть створити якусь подобу стабільності.

Читайте також:  Пророчества и предсказания каким будет 2020 год

Все говорить про те, що поки прості люди залишаться «за межею бідності», але до кінця року вдасться уникнути дефолту національної грошової одиниці і поступово прокласти шлях до відновлення системи економіки.

Сфера економіки і політики

Світ або війна

Все медіуми і віщуни в один голос заявляють, що прогнози і пророцтва від найсильніших екстрасенсів України  говорять, що ситуація на Сході країни стане стабільною.

Українці нарешті прийдуть до того, що вибирати необхідно саме мирне вирішенні конфлікту.

Важливо! Саме 2020 рік стане вирішальним у переговорах, після чого Україна знайде свій «новий курс».

Доленосні рішення, численні дипломатичні переговори призведуть до виведення з території України військових РФ.

Віра Ліон або, як багато хто звик її називати, «казахська Ванга» передбачила для України багато нового. Так, за словами жінки, Донбас знайде довгоочікуваний мир, але жителі східного регіону зможуть створити там окрему територіальну державу. Незважаючи на невдоволення влади і народу України, це держава буде визнано главами світових держав.

У 2020 році ситуація з окупованими територіями Криму буде ще розбурхувати уми громадськості, ситуація залишатиметься напруженою. Провідні українські екстрасенси пророкують, що більше протягом багатьох років загрози територіальній цілісності подібного масштабу вже не буде.

Політика

Політика

У найближчі 3-4 роки, починаючи з 2020 року, будуть поступово руйнуватися стара політична модель держави, буде зруйнований шкідливий вплив олігархату. Швидше за все, цей період буде супроводжуватися протистояннями народу, кризою і т.д.

Нова політична влада в країні дозволить вирішити багаторічні внутрішні конфлікти в країні, територіальні питання і інші суперечності.

Останні пророцтва і прогнози від Алекперова на наступний 2020 рік
попереджає, що для України 2020 рік стане періодом початку реальної політичної боротьби, часом впровадження реформ. Джерелом постійної напруги в суспільстві буде протистояння старих політичних моделей і нових тенденцій, ідей «молодої гвардії».

Читайте також:  Сприятливі дати для весілля у 2021 році

Після змін на політичній арені країни, є висока ймовірність, що відбудеться коригування, пов’язані із законодавчою, судовою і парламентською системою.

Переломні моменти року

За словами відомого українського екстрасенса Наталії Нестеренко через перебудову країни можуть ускладнитися стосунки з міжнародним співтовариством. Цей рік стане віхою кардинальних змін у зовнішніх відносинах, що призведе до істотного результату в позитивному ключі.

Неймовірні зміни будуть спостерігатися практично на всіх рівнях соціально-політичної структури держави. Настане повне соціальне оновлення суспільства, передом думок і понять в кращу сторону. Астрологи бачать, що побудова планет забезпечить по істині революційні реформи в країні, по суті або за формою.

В результаті того, як влада і народ пройдуть всі ці реформи буде залежати майбутній успіх і нові можливості країни. «Вікно можливостей» буде сформовано або завдяки природному переродженню країни, або за рахунок соціальних і політичних потрясінь.

У 2019 було закінчення циклу китайського календаря, тому 2020 рік – це новий етап, що сприяє всіляким оновлень, розвитку нових починань. В цей час зірки сприятимуть завершенню важких віх, подолання складних етапів в позитивному ключі.

Соціальна структура

Соціальна структура

У 2020 році знову буде високою поляризація громадськості, зростуть внутрішні протиріччя. Конфлікти з питань територіальної цілісності досягнуть свого апогею. Але, незважаючи на це, під кінець року помилковий і напружений період буде позаду, українці зможуть знайти остаточне рішення і покладуть край роз’єднаності країни.

Всі медіуми і екстрасенси України багато в чому відрізняються в конкретних прогнозах, але сходяться в тому, що 2020 рік – це період кардинальних змін. В цей час буде закладено новий цикл для України, сформована стратегія розвитку країни на майбутнє на всіх рівнях.

Читайте також:  Где купить качественные мужские и женские кроссовки для тенниса недорого в интернете

Не виключено, що на самому початку перебудови цей період для країни буде супроводжуватися помилками, неясністю, плутаниною. Проте, завдяки цьому відбудуться найважливіші політичні і соціальні зміни в устрої країни. Це стане майбутнім підставою для затвердження позиції і ролі України в глобальному світі.

На думку відомих українських астрологів всі зміни можуть привести до коректування державного устрою країни, а саме деякі медіуми впевнені, що починаючи з 2020 року Україна може стати парламентською республікою.

Зміни, які відбудуться в 2020 році, що зачіпають політичні структури, нові цикли, стратегії стане початком «великого шляху», завдовжки в 30 років.

Прогнози на 2020 рік про майбутнє України від екстрасенсів відрізняється тонкощами, особливостями, але багато що зі сказаного провідними астрологами схоже. Вирішаться і конфлікти на Сході країни, чи буде у України новий, харизматичний лідер можна легко дізнатися. Для цього достатньо порівнювати всі висловлювання з реальністю, яка відбувається в країні.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.