Меню

Публічна Кадастрова карта України 2021, Держгеокадастр

Головним призначенням кадастрової системи є виключення махінацій і рейдерських захоплень земель різної форми власності.

Публічна Кадастрова карта України

Кадастрова карта України на 2021 рік з розміщеними на ній земельними об’єктами допомагає розібратися з місцем розміщення району або населеного пункту. Доступність карти в інформаційному просторі робить її зручною для користування, економить час українців.

Детальна публічна кадастрова карта України-що це таке?

Кадастрова карта являє собою геоінформаційну систему з розміщеними на ній земельними ділянками в межах України. Її наявність дозволяє контролювати розділ і попередити самовільне використання землі.

У вільному доступі вона представлена як кадастрова карта України 2021 онлайн. Користування документом дає можливість дізнатися:

 • цільове призначення кожної окремої земельної ділянки;
 • площа;
 • характеристики землі;
 • обмеження по експлуатації земельної ділянки та інші дані.

Відкритий доступ призначений для самостійної перевірки українцями власного наділу та правомірності його використання. Дізнатися, хто власник ділянки, користуючись онлайн картою, не вийде, оскільки зазначений вид інформації має обмежений доступ. Зазначені заходи вжиті з метою захисту власників від посягань банківських установ, родичам та інших зацікавлених власністю осіб.

Вперше публічна кадастрова карта України 2021, Держгеокадастр була створена в 2013 році за допомогою автоматичного занесення легально оформлених наділів.

Земля, що перебуває у власності до 2004 року, без формування кадастрового номера. На сьогоднішній день для відображення докладної інформації в онлайн карті власник земельної ділянки зобов’язаний звернутися з особисто написаною заявою до відповідної установи.

Правила користування кадастровою картою України 2021

Для користування картою необхідний гаджет і доступ до Інтернет-ресурсів. Детальна публічна кадастрова карта України відкривається через будь-який пошуковик. Знайти земельний наділ можна наступними способами.

Читайте також:  Розтаможка автомобіля в Україні в 2018 році

Спосіб № 1

Призначений для осіб, які знають кадастрових номер. Щоб знайти наділ необхідно в спеціально відведену комірку ввести спеціальний номер. Якщо земельна ділянка зареєстрована в реєстрі на моніторі з’явиться інформація про розмір і місце знаходження об’єкта.

Зазначена можливість доступна для власників, які оформили документацію після 2004 року. В іншій ситуації власник наділу повинен звернутися до відповідної установи для отримання інформації про кадастровий номер.

Спосіб № 2

Витратний за часом спосіб. Передбачає онлайн-ознайомлення з наділами в будь-якій частині країни. Знайти необхідну ділянку можна розташовуючи максимально корисною інформацією, користуючись фільтрами і підказками. Пошук проводиться вручну

Цілі використання кадастрової карти

Офіційний сайт кадастрової карти України публічна інформація, призначена для задоволення особистих потреб та отримання відомостей організаціями для таких цілей:

 • формування довідок;
 • отримання витягів;
 • копіювання документів, необхідних для формування ДЗК;
 • копіювання карти для створення кадастрового плану.
Онлайн карта кадастра

Запитувати та отримувати інформацію, що міститься в кадастровій карті України 2021 можуть держреєстратори, фахівці, що надають Адмінпослуги, уповноважені представники органів місцевого самоврядування. Також інформація доступна для співробітників правоохоронних органів, зокрема, СБУ.

Отримання кадастрового номера

Для отримання кадастрового номера необхідно звернутися з пакетом технічної документації до відповідної установи.

При відсутності документації власник наділу зобов’язаний укласти договір із землевпорядною організацією для її розробки. Пакет документів представлений такими паперами:

 • нотаріально завіреною копією документа, що підтверджує право користування наділом;
 • копіями інн та документа, що підтверджує особу (для фізичної особи), установчими документами та випискою з Єдиного держреєстру (ля юридичних осіб);
 • згодою орендодавців на розпорядження наданою в оренду земельною ділянкою.

Вартість послуги з надання кадастрового номера залежить від виду організації. З відгуків власників земельних ділянок стало відомо, що середня вартість присвоєння кадастрового номера коливається в межах 5000 грн.

Читайте також:  Правила дорожнього руху України 2020: екзамени та тести

Отримання виписки про нормативну оцінку землі в онлайн-режимі

Нормативна оцінка землі необхідна при продажу ділянки або звершення інших угод. Отримати документ можна в контролюючих органах або самостійно, в онлайн-режимі. Отримання безкоштовної виписки має на увазі виконання наступних етапів:

 • перехід на офіційний сайт розміщення кадастрової карти України;
 • введенняіндивідуального кадастрового номера;
 • отримання відомостей і відбір інформації, необхідної для нормативної оцінки землі;
 • проходження ідентифікації на факт підтвердження право користування зазначеною інформацією (ідентифікація можлива за наявності цифрового підпису, особистої електронної скриньки з паролем, також приймається підтвердження даних через Приват або Ощадбанк);
 • запропонована на сайті форма заповнюється вручну (обов’язкова вказівка особистих даних, виду діяльності, юридичної та реєстраційної інформації);
 • при правильному заповненні форми користувач отримує виписку про нормативну оцінку землі.

Повідомлення про формування та виконання виписки надходить на вказану у формі електронну скриньку. Там же вказується інформації про час і місце отримання документа.

Важливо! При формуванні онлайн-документа громадянин України самостійно визначається з центром адмінпослуг, незалежно від міста проживання.

Резюме

Кадастрова карта України – документ, який дозволяє в зручний для користувача час дізнатися максимально корисну інформацію про земельний наділ. Отримання даних в онлайн-режимі можливо при знанні кадастрового номера і підтвердженні інформації за допомогою проходження ідентифікації.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.