Меню

Реформа ДСНС України в 2020 році

Реорганізація служб та організацій відбувається не один рік. Тому державні службовці не дивуються, що реформа ДСНС України 2020 останні новини свідчать, що новий проект реформи буди здійснено у новому році.

Створення реформи здійснювалося за допомогою провідних спеціалістів та їх досвіду. Перші зміни дали про себе знати у попередніх роках, але до вимог країн ЄС ще треба пройти декілька кроків.

Календарі ДСНС Вони рятують життя

Реалізація проекту передбачає підвищення зарплати держслужбовців, організація патрулів швидкого реагування, які повинні бути добровольцями, закупівля сучасної техніки, обладнання та інше. Саме тому держслужбовців цікавить питання змін законодавства щодо ДСНС.

Реформа ДСНС України 2020 – головні аспекти

Перші зміни відбулися у 2017 році. Протягом наступних двох років система державної служби стала ефективною, стала виконувати покладені на неї обов’язки. Перші зміни були пов’язані з наступним:

  • переоснащення державної служби, що дало можливість якісного виконання посадових обов’язків;
  • закупівля нових транспортних засобів, активне ремонтування старих, частина з них була поновлена за допомогою добровільних бригад.

У наступному році проект реформи ДСНС в Україні передбачає збільшення добровільних бригад. При цьому вони будуть закріплюватись в усіх частинах країни.

Крім цього, нові положення передбачають інші зміни, у разі котрих новачки держслужби будуть наділені новими потенційними можливостями, а саме:

  • фізична підготовка добровольців стане головним аспектом проекту – у рядах реформи не може бути повних та хворих, які не зможуть пробігти навіть кілометр дистанції;
  • також робітника вказаної служби будуть отримувати знання з надання медичної допомоги та діям у екстремальних ситуаціях;
  • підвищення зарплати є одним із аспектів реформи 2020, згідно попередньої інформації вона складе біля 15 тис. грн.

При цьому слід зрозуміти, що реформа не є останньою і з часом вона буде декілька раз допрацьовуватися.

Скорочення штату – міф чи реальність?

Більшість реформ передбачає скорочення штату тому питання реорганізація ДСНС України 2020 є дуже важливим для людства. Реформа передбачає не скорочення штату, а ліквідування непотрібних відділів.

Рятувальники гасять пожежу

Таке рішення будо прийнято завдяки аналітичним та статистичним даних попередніх років. У цей період було виявлена праце дійсність деяких служб  один чи два рази за тиждень. Останній термін вони проводили відпочиваючи у кабінетах та інших приміщеннях.

З цього виходе, що кошти, виплачені з місцевого чи іншого бюджету у вигляді зарплати є невідпрацьованими. Виходить, що вони йдуть в нікуди. Таким чином було прийнято рішення не про скорочення штату, а про ліквідацію частин, які робочий час «відпочивають на ліжку».

Щоб не відбулося страйків влада вирішила самостійно працевлаштувати скорочених працівників. Але для цього повинно мати відповідну освіту та документ, який підтверджує рівень кваліфікації. Таким чином на держслужбі залишаться спеціалісти високого рівня.

Перш ніж приймати рішення спеціалісти будуть перевірятися на випадок дійсності кваліфікації, професійних знань та навиків, наявність освіти. Особи  з достатніми знаннями не покинуть службу.

Водночас, спеціалісти, які не пройшли випробування можуть пройти переатестацію. Перевірки щодо знаньдержслужбовців будуть проводиться раз у рік. Наряду з цим державний бюджет буде поповнено за рахунок економії коштів.

Читайте також:  Коментований КПК України станом на 2022 рік

Реформа та підвищення зарплати

Реорганізація держслужбовців приведе до економію бюджету. Зекономлені на скорочені кошти будуть розподілені серед інших спеціалістів. Більша частина піде на збільшення реформування ДСНС в Україні передбачає зарплати.

Рятувальник на фоні пожежі

На сьогоднішній час не відомо скільки це буде і коли міф стане реальністю. Крім цього зростання держслужбовців, яке буде здійснюватися декілька разів завдяки підвищенню мінімальної заробітної плати та проведенню індексації.

Якщо підвищення відбудеться робітники будуть здивовані двом тисячам законних грн. Водночас, працівники влади завіряють, що таке підвищення буде не останнім та не максимальним.

Співробітники держслужби виконування обов’язків котрих передбачає ризик для життя можуть розраховувати на дуже високу заробітну плату.

Процедура перерозподілу обов’язків

Проведення реформування передбачає зміну посадових та інших обов’язків. Наприклад, якщо основним завданням служби була перевірки діяльності підприємств та спостерігався високий рівень корупції завдяки хабарам та подарункам, відтепер процедура перевірок зміниться кардинальним чином.

З нового періоду реформа ДСНС України в 2020 році передбачає особисту відповідальність керівників підприємства зз дотримання вимог законодавства. Якщо мова йде про страхову службу, то вона стане державною.

Відтепер ніхто з підприємців не зможе дати хабара щоб застрахуватися без надання документів на проходження процедури. Приватні страхові компанії не зможуть виконувати ці обов’язку.

Стосовно добровільних служб швидкого виклику слід знати, що вони будуть зосереджені на виконанні серйозних завдань. Таке відношення дозволить підвищить рівень професіоналізму та знань. Відповідальність груп за рішення локальних проблем зніме напругу з держслужбовців. Для того щоб вступити до групи добровольців потрібні знання та спеціально підготовка.

Висновок

Новий рік 2020 здивує новими реформами. Для деякої категорії працівників це не є новиною, тому, що вони з 2017 року відчули на себе позитивні аспекти реформування.

Читайте також:  Налаштування каналів супутникового телебачення на 2020 рікЗміни передбачают перегляд рівня професіоналізму спеціалістів, підвищення зарплати держслужбовцям та роботу у напрямі, в якому не буде міста корупції у вигляді хабара та подарунків.

Також у новому році зміниться робота добровільних бригад. Вони будуть займатися проблемами локального масштабу. Спеціальна підготовка, знання та навики допоможуть виконувати роботу швидко з мінімальними державними витратами.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.