Меню

Єкзамен з ПДР України 2018, білети ДАІ

Люди, які бажають жити комфортно, вважають однією з основних складових свого життя саме автомобіль. Мало хто бажає їздити на маршрутках, адже вони не досить зручні та майже завжди переповнені. Та для того щоб користуватися власним автомобілем ще не достатньо його купити, адже перед цим потрібно виповнити ще одну досить важливу місію – вивчити правила дорожнього руху України 2018 та отримати водійські права, попередньо склавши іспит.вивчити правила дорожнього руху України 2018

Важливість вивчення правил дорожнього руху в 2017 році

Правила дорожнього руху існують в українському суспільстві для того, щоб забезпечити комфорт на безпеку громадян на дорозі. Якщо водії будуть ігнорувати ці правила, то це у будь-якому разі може призвести до досить негативних наслідків.

Статистичні дані показують, що більше всього правопорушень реєструється саме на дорозі, тому можна прийти до висновку, що водії все ж не дуже сумлінно слідують ПДР. Кожного для в Україні трапляється величезна кількість транспортних пригод, в результаті чого гинуть тисячі людей. До речі, кількість ДТП в Україні майже в два рази перевищує загальноєвропейський рівень, незважаючи на те, що автомобілів на українських дорогах значно менше. Цілком можливо, що на це впливає не тільки незнання ПДР, але і несправність транспортних засобів, які не проходить технічний огляд. Також цікавим є те, що левова частка водіїв порушує правила із-за незнання, адже, скоріше всього, цей нечесний водій просто купив свої права замість сумлінного вивчення правил.

Потрібно розуміти, що у даному випадку на кону людське життя, саме тому потрібно ідеально знати всі правила дорожнього руху. Автоінспекція України намагається всіляко боротися с корупцією, щоб впевнитися у тому, що водійська права будуть отримувати тільки чесні громадяни, які успішно склали всі необхідні частини екзамену.     

В Україні майже кожний рік переглядається система штрафів. Це також дає змогу посилити контроль, адже покарання за правопорушення стають все більш жорсткішими.  Важливість вивчення правил дорожнього руху в 2017 році    

 

Що таке іспит з ПДР?

Життя кожного водія починається саме зі здачі іспитів, яким передує навчання в автошколі та клопітлива підготовка. Навчання в автошколі є необов’язковим, але воно має багато переваг. Перш за все, це допоможе отримати цінну практику водіння машини від професіональних інструкторів. Також, якщо учням пощастить, заняття у них може вести дійсно знаючий інструктор, який змістовно та зрозуміло пояснить усі необхідні правила дорожнього руху, а не просто буде їх читати із посібника. Хороший викладач додатково обговорить з учнями різні особливості поведінки на дорозі у тій чи іншій ситуації, щоб майбутні водії чітко уявляли те, що можна потрібно робити з кермом у разі форс-мажорних обставин.

Нажаль, іноді курсанту все доводиться робити самому. Якщо раніше це було досить значною проблемою, то тепер, в епоху цифрових технологій та Інтернету, все стало набагато простіше, адже тепер достатньо знайти тести онлайн українською з ПДР України 2018 та інші матеріали. Все, що потрібно водію, який бажає успішно скласти теоретичну частину екзамену, – це самодисципліна.   

В Україні досить діє бюрократична система, тому перед здачею іспитів потрібно подати досить багато документів до автошколи. При подачі документації важливо не допустити помилки (особливо, це стосується місця прописки, а також реєстрації), оскільки у громадянина не буде повторної можливості скласти екзамен з ПДР України 2018, білети ДАІ у цьому семестрі. Звичайно, проходження автошколи може спростити цю задачу, адже у цих установах у більшості випадків допомагають з оформленням усієї необхідної документації.

Читайте також:  Закон України про звернення громадян зі змінами та доповненнями в 2022 році

Коли всі папери були зібрані та прийняти, самий час з’являтися у комп’ютерному класі для проходження теоретичної частини екзамену. Детально про поради під час проходження цієї частини ви матимете змогу прочитати нижче, але відразу слід сказати, що, перш за все, потрібно проявляти спокій і забути про додаткові помічники (шпаргалки, телефони і  т.д.). Єдине, чим ви можете користуватися, – це власними знаннями. На виконання теоретичної частини у майбутнього водія є лише 20 хвилин, при цьому під час проходження екзамену буде постійно проводитися відеоспостереження.

Усі білети ДАІ були складені таким чином, щоб максимально перевірити знання курсанта. Не можете бути такого, що розглядається лише пару конкретних аспектів, тому обов’язково слід вивчати всю теорію без виключень. Всього тест складається із двадцяти тестових питань однакової складності. Важливо дати максимальну кількість правильних відповідей, адже дозволяється допустити лише дві помилки. Третя помилка призведе до завершення іспиту та можливості його повторної здачі лише через декілька місяців. На кожне питання відводиться одна хвилина. Ті, хто розроблять тести ПДР України 2018, вважають, що однієї хвилини цілком достатньо для того, щоб прочитати завдання та знайти правильну відповідь, якщо курсант вільно володіє матеріалом.

Всі завдання виконується за комп’ютером. Кожне з завдань розроблене так, щоб максимально наблизити водія до можливих ситуацій на дорозі (тобто вони мають практичний нахил). При вивченні білетів потрібно звернути увагу на те, чи були вони включені в екзамен ДПД НП України. Зверніть увагу на те, що багато онлайн екзаменаторів включають білети, контрі станом на 2017 рік не є актуальними.

Уже з наступного тижня в Україні обновлять екзаменаційні квитки. Про це повідомив В. Криклій, який очолює центр МВС. Квитки розроблялися за активною участю громадськості (всього було обговорено близько ста тисяч пропозицій), а загальна кількість респондентів досягла 11 тисяч громадян.     

Також слід зазначити, що на даний момент відеоспостереження при здачі теоретичної частини екзамену є необов’язковим, але уже наприкінці цього року кожний курсант має складати іспит ПДР України 2018 лише з включеною відеокамерою. Таким чином, можна повністю виключити випадки корупції, а також впевнитися в тому, що студенти будуть використовувати лише свої отримані знання при виконанні тестів, а не якісь допоміжні засоби.

Читайте також:  Дати вступної кампанії 2018-2019 року в Україні

Різноманітні корупційні складові завжди були проблемою, адже саме вони призводили до покупки прав неграмотними громадянами, що можуть спричинити аварії на дорогах. Звичайно, у багатьох українців це довго викликало невдоволення, що, власне, і стало причиною цього нововведення.  білети ДАІ  

Поради при проходження екзамену

Перед тим, як скласти екзамен онлайн з правил дорожнього руху України 2018, варто пам’ятати деякі поради. Перш за все, не слід поспішати давати відповідь, адже у вас є ціла хвилина на те, щоб проаналізувати ситуацію та вирішити, який варіант вибрали. Пам’ятайте, що у вас є можливість переглянути усі питання перед вибором відповіді, тому для початку впевніться, що всі питання є знайомими для вас та ви зможете без проблем відповісти. У той же час не потрібно довго думати над проблемним питанням, адже це забирає час. На одне питання дається одна хвилина, але зрозуміло, що цей час є нефіксованим, тобто курсант може сам вирішувати, скільки часу виділяти на кожне питання. Щоб перейти до наступного питання, на клавіатурі потрібно натиснути клавішу пробілу.

У екзаменаційних білетах завжди є питання з ілюстраціями. Візуально вони сприймають легше, тому більшість експертів рекомендують відповідати на них у першу чергу, а вже потім переходити до текстових питань. Та будьте вкрай уважними, адже одні і ті ж самі малюнки можуть відповідати різним питанням. Якщо ви не можете дати правильну відповідь на конкретне питання, то можна відразу переходити до наступного, оскільки комп’ютер сам автоматично перейде до тих питань, на які ще не була дана відповідь.  

Тести онлайн з правил дорожнього руху України 2017 без малюнків відносяться до відповідальності та обов’язків водіїв, а також особливостей засобів безпеки та допуску конкретної особи до управління транспортним засобом. Щоб успішно впоратися з цим великим блоком питань, потрібно вивчити правила, статті, положення та нормативи. Звичайно, потрібно уважно ознайомитися з самими питаннями і не поспішати давати відповідь відразу. Пам’ятайте, що у вас є лише дві можливості допустити помилку, а всього потрібно дати мінімально 18 правильних відповідей.  знак: Україна       

Важливо не тільки не користуватися допоміжними засобами, але й не заважити своїм сусідам, адже за це правопорушення горе-водій може бути виключеним з іспиту. Розмови караються достатньо строго, тому є стовідсоткова вірогідність того, що вас виженуть з аудиторії. Частіше всього, такі розмови можуть бути провокацією з боку курсанта, який не досить ретельно підготувався до іспиту, з ціллю знайти собі напарника на перескладання. Якщо до вас хтось із курсантів звертається під час іспиту, просто ігноруйте їх та продовжуйте виконання завдань. У найбільш серйозних випадках, коли виконання завдань унеможливлюється, можна поскаржитися інспектору.

Читайте також:  Действующий УПК Украины

Як уже було зазначено вище, для успішної здачі екзамену потрібна ґрунтовна теоретична підготовка, при цьому рекомендується не тільки проходити заняття в автошколі, але й займатися самостійно. На курсах в автошколі багато курсантів лише слухають лекції викладача, але це на надає їм психологічної впевненості у міцності власних знань, тому до самого екзамену потрібно кожного дня уділяти увагу підготовці хоча б на декілька годин.  Складайте екзамен онлайн з ПДР України 2018, щоб закріпити знання.Поради при проходження екзамену

Практична частина

Лише успішно склавши теоретичну частину екзамену, можна переходити до наступного етапу – практичного.  У свою чергу практична частина складається із автодрома та їзди у місті. Детально про кожну із них піде мова нижче.

Автодром

Після складання тестів назначається дата, коли курсант може вирушати на автодром разом із інспектором. Ви будете за кермом тієї машини, на якій ви власне і навчалися водінню. Транспортний засіб вибирається відповідно до категорії, яку бажає отримати водій. Інспектор сам назначає три вправи (він вибирає їх сам). Всього під час курсу навчання ви повинні було відпрацювати чотири види вправ, серед яких:

  • симетрична змійка;
  • зупинка на підйомі;
  • паралельне паркування;
  • розворот.   

Щоб детально дізнатися про те, як виконувати кожну із цих вправ, рекомендовано подивитися відео уроки правил дорожнього руху України 2018.відео уроки правил дорожнього руху України 2018

Місто

Якщо інспектор залишився задоволеним тим, як ви виконали вправи на автодромі, то самий час вирушати у місто. Знову ж таки, у присутності співробітника ДАІ вам потрібно буде проїхати певну ділянку дороги, правильно припаркувати автомобіль, а також робити повороти та зупинки там, де захочу екзаменатор. Звичайно, у цей час потрібно бути зібраним та пильним, адже потрібно стежити не лише за технікою водіння автомобіля, але і за знаками на дорозі (тут уже у нагоді стануть знання із теоретичної частини екзамену).

Часто бувають ситуації, коли екзаменатор може попростити зробити поворот або зупинитися у тому місці, це де не дозволяється, щоб «підловити» водія. Пам’ятайте, що не всі команди інспектора обов’язково потрібно виконувати, але це актуально тільки у тому разі, якщо ви впевнені, що він хоче перевірити міцність знань ПДР. При посадці автомобіль також важливо пристебнути ремінь та правильним чином відрегулювати усі дзеркала.У  разі невдалої здачі іспиту

У  разі невдалої здачі іспиту повторне проходження можливо лише через тиждень. Оцінка, яка була отримана за теоретичну частину екзамену, тому скласти екзамен можна протягом трьох місяців.       

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.