Меню

Робота без посередників в Польщі на 2022 рік

Чимало українців не задоволені рівнем оплати в своїх країні або зовсім не можуть знайти вакансію, котра їх влаштує. Аби отримувати гроші, щоб навчати дітей, купити машину чи придбати житло співвітчизники їдуть за кордон. Робота в Польщі без посередників на 2022 рік приваблює й молодих хлопців, й жінок, й родини.

Існує чимало фірм та компаній, які обіцяють знайти престижну посаду включно з дешевим або безплатним житлом. Більшість з них заціплена в грошах клієнта, а не в тому, щоб розшукувати для нього вакансію. Кошти беруться за надання запрошення, за послуги з відкриття візи й ще багато за що, проте гарантія отримання посади не гарантується.Робота без посередників в Польщі

Основні етапи пошуку

Щоб не розвішувати на вулицях заяви типу «Шукаю роботу в Польщі без посередників 2022», потрібно самостійно зробити декілька кроків та не забувати про те, що в сусідній державі для українців створена спрощена система працевлаштування.

На першому етапі той, хто немає закордонного паспорта, повинен його оформити. Краще мати біометричний документ, адже для того, щоб потрапити в європейські країни крім Великої Британії, віза вже не потрібна. Їхати до Польщі бажано, вже знаючи мову цієї держави хоча б на розмовному рівні. Відшукати уроки не є проблемою для тих, хто нормально орієнтується в Інтернеті.

Аби найти роботу в сусідній країні, резюме складається польською, відправляється на електронну адресу компанії чи підприємця, де є вакансія, яка найбільше цікавить.

Якщо роботодавця влаштовує особа, він готує запрошення, яке підписується головою воєводства. Для цього поштою або через Skype відправляються копія біометричного або іншого закордонного паспорта та інформація про місце проживання.Пропозиції для жінок та чоловіків

Пропозиції для жінок та чоловіків

У Польщі є чимало вакансій на роботи, які потребують фізичних зусиль.  Мешканців цієї країни приваблює Німеччина, де краще платять. Але якщо вони й повертаються додому, то надають перевагу власному бізнесу. Українців із задоволенням запрошують на заводи, на будівництво. Завжди потрібні муляри, зварювальники, штукатури, столяри. Для тих, хто має права на керування вантажним автомобілем, без проблем знайдеться робота водієм в Польщі без посередників в 2022 році. Але збираючись до сусідньої країни, потрібно знати, які очікуються зміни у правилах працевлаштування.

Українські жінки влаштовуються сортувальниками та пакувальниками на склади. У магазинах не вистачає касирів та продавців. Дівчата запрошуються на швейні фабрики, у кондитерські та хлібопекарські цехи. Не обходяться без українок фермери, бо не встигають збирати полуницю, помідори, цибулю, яблука та ягоди.

Дедалі більше на роботу до сусідньої держави виїжджають сімейні пари. Завдяки такому варіанту не доводиться надовго розлучатися, вдвох можна заробити більше грошей. Роботодавець надає родині житло, влаштовує офіційно. Документи оформлюються на цілий рік, а деколи й на три.

У Польщі навчається чимало студентів з України, бо мають бажання отримати диплом європейського зразка. У вільний час молодь підробляє продавцями, касирами, барменами, офіціантами. Студенти пишуть статті, перекладають наукові роботи. Вони знаходять вакансії з гнучким графіком самостійно, й не потребують допомоги від посередників.

Ті люди, що мають вищу освіту, досконало володіють польською та іншою мовою, мають шанси влаштуватися на престижні посади в економічну сферу, у заклади освіти та медицини. Не вистачає у Польщі архітекторів, програмістів. Крім зарплати, що вища у рази ніж в Україні, тут надається можливість піднятися далі по кар’єрній драбині.отримати диплом європейського зразка

Сезонна робота

Непогано можна заробити на збиранні овочів та фруктів. Починаючи з травня фермери запрошують іноземців, займатися чим є до пізньої осені. У квітні потрібно висадити розсаду, потім за нею доглядати. У вересні та жовтні збирають та сортують врожай.

Читайте також:  Пошук роботи в Києві в 2021 році

Сезонна робота не потребує особливих знань та навичок, беруть на неї й тих людей, що не знають польської мови. Фермери запрошують на роботу й молодих дівчат та хлопців, й старших чоловіків та жінок. Працювати в сільському господарстві більше погоджуються люди, що мають хорошу фізичну форму, гарне здоров’я.

Заробити у фермера можна не гірше ніж на заводі чи будівництво, але необхідно багато працювати. Оплата проводиться в залежності від зібраного врожаю, враховується кількість годин, проведених у роботі.

Нові правила, за якими видаватиметься польська віза, у першу чергу стосуються сезонних робіт. Вони надають можливість українцям легалізуватися й працювати протягом певного періоду. Метою впровадження змін є необхідність зменшення зловживань зі сторони посередників та фірм – одноденок, що отримують грошу за послуги, які й не збираються надавати.

Аби мешкати у Польщі протягом року варто скористуватися воєводською візою. Вона готується на запрошення від компаній, котрі мають вакансії й погоджуються брати на них іноземців. Завдяки нововведенням робота без посередників в Польщі на 2022 рік стає реальністю, зменшує ризик наштовхнутися на шахраїв, які отримавши гроші зникають у невідомому напрямку.

Робота в Польщі за біометричним паспортом

У зв’язку з тим, що українці тепер отримують біометричні паспорти, виникає питання про те, чи можна працювати з цим паспортом у Польщі, адже саме він дає можливість не користуватися візами. І на сьогоднішній день Польща є єдиною країною, яка дозволяє українцям займатися отриманням дозволу на роботу без візи і по біометрії.

Насправді процес працевлаштування в даному випадку не особливо відрізняється з того, що було до введення безвізового режиму. Спочатку роботодавці складають декларацію про намір українця з біометричним паспортом працевлаштуватися на території країни. Після цього документ надсилається людині в Україну, і на його основі він приїжджає до роботодавця з метою підпису трудового договору.

Читайте також:  Мировые юбилейные даты в 2021 году

Важливо! Працювати за такою схемою можна тільки протягом 90 днів, які розраховуються на кожні півроку. У разі перевищення зазначеного ліміту іноземець може отримати великий штраф і депортацію, яка обмежується строком від півроку до трьох років.

Переваги біометричного документа

Аби легально працювати та жити сусідній країні, робоча віза є необхідністю. Її відкривають за запрошенням. Відтоді, як почав діяти безвізовий режим, українці можуть подорожувати по державах Євросоюзу вільно, маючи біометричний паспорт. Він надає можливість не тільки купляти речі та милуватися пам’ятниками культури у країнах Шенгенської зони, але працювати у Польщі без робочої візи.

Громадянам України тепер достатньо біометричного паспорта та запрошення від компанії чи підприємця, що має вакансії. До сусідньої держави можна також приїжджати в інших справах. Потім знайти роботу, що зацікавить, та оформитися на посаді офіційно.

Найкращий варіант відправлятися до Польщі на місця, які рекомендують знайомі чи родичі, які вже працювати там раніше. Варто, якщо є можливість, поспілкуватися через Skype Скайпом з роботодавцем, аби уточнити найважливіші деталі.

Раніше ніж підписувати договір чи угоду потрібно уважно його вивчити, нікому не віддавати оригінали документів. Аби перевірити, чи фірма не є підставною, потрібно знайти її ідентифікаційний номер у реєстрі платників податку.Переваги біометричного документа

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.