Меню

Робота без посередників в Польщі на 2020 рік

Складна економічна ситуація на Україні, зумовлена воєнними діями на Донбасі, сприяла збільшенню кількості людей незадоволених заробітною платою.  Саме тому серед українців стале популярним працевлаштування за кордоном.

Коллаж легальная работа в Польше

Знайти роботу в сусідніх країнах просто. Для цього достатню в інтернет-мережі набрати комбінацію «робота в Польщі без посередників на 2020 рік». Кращий заробіток, комфортні умови проживання роблять країни ЄС популярними.

Умови виїзду на роботу у Польщу

Для легального працевлаштування шахрайські шляхи виїзду розглядувати не треба.

По-перше, політика Польщі направлена на легалізацію робітників з метою поповнення бюджету, по-друге, кожному такому іноземцю гарантовані штрафні санкції з депортацією, по-третє, не факт що роботодавець повною мірою заплатить заробітну плату.

Нелегальне працевлаштування не дає можливості користуватися допомогою правоохоронних органів, послугами медиків, забороняє вільне пересування по території Польщі.

Легальна робота без посередників в Польщі на 2020 рік можлива в наступних випадках.

 1. Українці з біометричними паспортами шукають роботу в інтернет-мережі. Після підбору вакансії надсилають заявку-резюме роботодавцю. Якщо обидві сторони задоволені умовами договору, роботодавець надсилає запрошення для робітника, згідно якого йому буде забезпечено стопроцентне працевлаштування, комфортне житло та виплата заробітної плата. Вартість запрошення складає 30 злотих.
 2. Другий варіант пропонує пошук роботи за допомогою спеціальних агентств, які володіють великою базою даних. Вибрав вказаний метод працівнику не треба займатися підготовкою документів та шукати вакансії. Фірма зробить усе самостійно. При цьому замовнику треба зрозуміти, що вказана послуга не безкоштовна.

Яким варіантом пошуку скористатися особа вибирає самостійно в залежності від фінансової спроможності.

Варіанти самостійного пошуку роботи

Знайти престижну роботу у Польщі можна в великих містах країни  на ярмарках вакансії. Наявність робочої візи та повного пакету документів дає можливість у короткі терміни зайняти високооплачувану посаду.

Читайте також:  Коли Україна переходить на зимовий час в 2022 році?

Не слід вважати, що у Польщі не хватає прибиральників. Завдяки ярмарки вакансії на заходи з’їжджаються підприємці з усіх міст які потребують висококваліфікованих робітників.

Якщо такий варіант не задовольняє, пропонуємо попитати щастя в Інтернеті. Для цього на сторінках популярних сайтів треба набрати «шукаю роботу в Польщі без посередників» та ознайомитись з вакансіями. Найбільш популярними сайтами є:

 • OLX.pl – ресурс  пропонує масу різноманітних товарів та послуг, серед яких можна знайти вакансії та пропозиції роботодавців з приводу працевлаштування;
 • InfoPraca.pl – сайт для розміщення оголошень з пошуку роботи, при розміщенні інформації потурбуйтесь щоб вона була повною та достовірною, не забудьте зазначити контактні дані;
 • Golden Line – сайт схожий на соціальну мережу яка дає можливість прямого контакту з роботодавцем;
 • Pracuj.pl – ресурс на якому розміщена більшість вакансій в Польщі, від замовника необхідна заява чи резюме та терпіння, як правило роботодавець знаходить працівника самостійно;
 • Randstad – агентство з надання послуг працевлаштування.

При пошуку роботе не забувайте акцентувати увагу на умовах проживання та розміру заробітної плати, наполягайте на офіційному складанні договору.

Які вакансії є популярними та скільки за них платять

Зарплата робітника залежить від роботодавця та спеціальності. Для отримання високооплачуваної роботи треба бути професіоналом, мати документ про освіту та багатолітній досвід. Самими високооплачуваними є спеціальності, пов’язані з медициною та ІТ технологіями.

Робота водієм в Польщі без посередників в 2020 році не менш популярна, тому и зарплата за неї велика – біля 1700 доларів. Мінімальна заробітна плата на яку можуть розраховувати робітники складає 2200 злотих.

Описание вакансий в Польше

На території Польщі завжди вільними є вакансії в наступних напрямках:

 • ресторанному господарстві;
 • торгівлі;
 • промисловості;
 • побутовому обслуговуванні;
 • сільському господарстві.

Як правило заробітна плата за такими спеціальностями починається з мінімального рівня. При відповідальному виконанні обов’язком праця робітника високо оцінюється роботодавцем внаслідок чого виплати зростають у декілька разів.

Читайте також:  Конституція України станом на 2020 рік

Як знайти гарного роботодавця

З кожним роком кількість шахраїв зростає. Саме тому при працевлаштуванні в Польщі треба ретельно підходити до пошуку роботи.

Щоб не допустити помилки віддавайте увагу офіційному договору. При необхідності підключайте до його складання юристів. Нема змоги – перевіряйте самостійно, не забувайте про зміни в законодавстві.

Основні пункти яким треба приділити увагу є:

 • а праумови виконання роботи;
 • обов’язки двох сторін;
 • спеціальність;
 • тривалість робочого дня з переривами та вихідними;
 • правила поведінки;
 • умови розірвання договору;
 • строк дії;
 • оплатці.

При підписанні договору наявність персональних даних двох сторін обов’язкова. Володіння даними про керівника підприємства дає можливість провести перевірку роботодавці на правдивість даних. Для цього достатньо зайти на сайт Судового реєстру.

Резюме

Працевлаштування у Польщі в 2020 році таке ж як і в попередньому. Для пошуку роботи у країнах ЄС достатньо скористатися послугами третьої сторони чи знайти вакансії самостійно, через інтернет-ресурси.Легальне працевлаштування гарантує постійну роботу, комфортне житло та високу заробітну плату. Незалежно від професії заробітна плата у Польщі значно більша ніж в Україні. Саме тому українців турбує питання пошуку високооплачуваної роботи.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *