Меню

Робота без посередників в Польщі на 2022 рік

Вже декілька років багато українців шукають роботу у сусідній Польщі. У кожного на це є причини. Дехто не може знайти роботу на батьківщині, дехто мріє про нову машину або квартиру, декому потрібні гроші на оплату навчання дитині. Знайти добре оплачувану роботу в Україні не так то і легко, тому робота в Польщі без посередників на 2022 рік має великий попит.

rabota v polshe 1 - Робота без посередників в Польщі на 2022 рік

Пошуки роботи в Польщі

Коли спроби знайти робоче місце в Україні закінчилися невдачею та прийняте рішення їхати до Польщі, то постає питання пошуку роботи. Тоді людина починає звертатися до знайомих, друзів та агентства з працевлаштування. Що стосується агентств, то їх з’явилось дуже багато. За визначену суму вони обіцяють працевлаштувати українця на гарне місце, з регулярною заробітною платою, безкоштовною їжею та житлом. Після отримання коштів працівники агентства припиняють відповідати на дзвінки або відправляють у Польщу, але робоче місце зовсім не відповідає обіцяному.

З кожним роком таких шахраїв становиться менше. Українці навчилися розпізнавати шахрайські схеми. Окрім того, у кожного українця є можливість підібрати собі роботу у сусідній країні без посередників.

rabota v polshe 2 - Робота без посередників в Польщі на 2022 рік

Треба зазначити, що у Польщі для працевлаштування українців діє спрощена система. Треба зробити декілька кроків, щоб отримати бажане місце роботи.

 1. Працевлаштування починається з оформлення закордонного паспорта. Без нього виїхати в іншу країну не вдасться. Щоб поїхати до Польщі достатньо біометричного паспорта, візу оформлювати не потрібно. Робота без посередників в Польщі на 2022 рік можлива і по паспорту без біометрії, але не більше ніж на 90 днів протягом 6 місяців.
 2. Бажано мати базові знання польської мови. Вивчити її не складно навіть самостійно, користуючись багатьма додатками з Інтернету.
 3. Складання резюме. Воно пишеться польською мовою, а потім надсилається на електрону адресу компанії — потенційного місця роботи.
 4. Запрошення на роботу. Якщо роботодавець задоволений майбутнім працівником, то він починає готувати для нього запрошення на роботу. Для цього йому необхідно направити копію закордонного паспорту та інформацію про місце проживання робітника.
rabota v polshe 3 - Робота без посередників в Польщі на 2022 рік

Ось так виглядає схема пошуку роботи в Польщі для українців без посередників. На спеціальних сайтах розміщено вакансії, умови проживання та праці, а також інформація про місто, де розташовано завод, фабрику або склад.

Читайте також:  Зарплата пилота в 2020 году в Украине

Популярні вакансії на 2022 рік

Працевлаштуватися у Польщі можна як постійно так тимчасово. Щоб отримати тимчасову роботу необхідно отримати запрошення від роботодавця, яке дійсне протягом 9 місяців. Якщо українець співпрацював з однією компанією хоча б один раз протягом останніх 5 років, то у нього є можливість працевлаштуватися постійно.

Основними вакансіями для українців у Польщі є наступні:

 • сезонні роботи на догляді рослин та зборі врожаю, також працівники залучені у туристичній сфері;
 • працівники будівельної сфери, такі як інженери, муляри, художники, робочі;
 • інженери, технологи, зварювальники при наявності необхідних знань та навичок можуть працевлаштуватися на великі промислові об’єкти;
 • для жінок та чоловіків відкрита сфера послуг;
 • вакансії на виробництві одежі та взуття.
rabota v polshe 4 - Робота без посередників в Польщі на 2022 рік

Особливий попит має це одна професія. Це робота водієм в Польщі без посередників в 2022 році. Починаючи з минулого року у Польщі відчувається брак кадрів, а саме водіїв вантажівок.

Оплата праці у Польщі та особливості роботи

Головне питання для українців — скільки платять у сусідній державі? Середня заробітна плата у 2022 році становить від 13 до 22 польських злотих за годину. При цьому робочий день триває від 8 до 12 годин. Робочий тиждень може бути з одним або двома вихідними. Робота понаднормово або у вихідні дні сплачується у подвійному розмірі. Також збільшується оплата за роботу у нічні години.

rabota v polshe 5 - Робота без посередників в Польщі на 2022 рік

В середньому в залежності від спеціальності українці можуть розраховувати на таку заробітну плату у Польщі:

 • будівельник — до 4000 злотих на місяць;
 • касир або продавець — до 2500 злотих;
 • електрик або слюсар — до 2700 злотих;
 • ІТ спеціаліст — до 7000 злотих.
Читайте також:  Реформування ДСНС в Україні

Такі умови праці та оплата характерні для офіційного влаштування. Окрім своєчасної оплати праці робітникам надаються соціальні гарантії, медична допомога, у разі необхідності, та страхування життя та здоров’я. Також, в залежності від умов контракту, працівник може отримувати деякі бонуси. Це може бути додатковий вихідний, харчування та проїзд до місця роботи за рахунок компанії, премії та заохочування у разі якісної праці.

rabota v polshe 6 - Робота без посередників в Польщі на 2022 рік

Що стосується житла, то у більшості випадків, працівникам воно надається безкоштовно. За власний кошт сплачуються тільки комунальні послуги. Плата за них не перевищує 300 злотих на місяць.

Ті хто має досвід роботи в Польщі розповідає, що це чудовий привід пізнати особливості побуту європейців, побачити інші країни та міста, отримати нові емоції. Тому фраза “шукаю роботу в Польщі без посередників” не тільки стане початком гарних заробітків, але і початком, можливо, нового життя.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.