Меню

Розмір заробітної плати психологів в 2020 році в Україні

Після зміни президента, найбільш обговорюваними в Інтернеті темами стало економічне майбутнє України, без якого її процвітання неможливе. Обраний новими політиками курс передбачає множинні законодавчі зміни.

Наприклад,зарплата психолога в 2020 році в Україні, юристів, медиків і вчителів повинна вже в січні вирости на кілька порядків. Наскільки актуальна і правдива інформація, працівники і фахівці галузей помітять вже в кінці цього місяця.

Психолог за роботою

Причини підвищення зарплати вчителям

Причинами, за якими уряд вирішив підвищити зарплату є недостатня кількість коштів для прожитку і утримання сім’ї. Другою причиною є недостатня кількість фахівців внаслідок відтоку їх в приватний бізнес. Психологи вважають, що праця повинна оцінюватися по достоїнству, оскільки його виконання вимагає максимум зусиль і відповідальності.

Робота в шкільному закладі з сучасними учнями складна через різницю характерів школярів, соціального статусу дітей та інших нюансів. Тому завдання психолога згладити спірні процеси і не допустити негативу в колективі і в сім’ї дитини.

Останні новини про підвищення зарплати шкільного психолога в Україні

Новини, що просочилися зі стін уряду, говорять про те, що мінімальне зростання грошових виплат складе 20%. Деякі стверджують, що максимальні цифри можуть досягти 70%.

Наскільки підвищиться розмір заробітної плати психологів у 2020 році в Україні залежить від множинних факторів, головними з яких є:

  • стаж;
  • наявність нагород;
  • вислуга років;
  • кваліфікація.

Згідно з останніми нововведеннями щодо сфери освіти стало ясно, що нарахування виплат буде проводитися згідно тарифікації. Перші зміни почалися вже зараз і повинні закінчитися в 2023 році. Останні новини про підвищення зарплати шкільного психолога в Україні говорять про те, що майбутні цифри фантастичним високі в порівнянні з іншими роками.

На найбільшу грошову винагороду з боку держави можуть розраховуєте, вчителі початкових і старших класів, які ведуть класне керівництво, перевіряють зошити і є виробничниками. Іншими словами, якщо класний керівник крім прямих обов’язків займається додатковими, за це він отримає підвищену зарплату.
Також депутати не забули про психологів, участь яких у процесі розвитку учнів сьогодні займає лідируючі позиції.

Заробітня платня психолога

Уявити сучасну школу без вузько кваліфікованого фахівця сьогодні неможливо. Завдяки його досвіду вирішуються проблеми, пов’язані зі спорами між учнями, неприємностями в сім’ях і замкнутості школярів. З цих причин грошове забезпечення психолога стане гідним і влада сподівається, що головними пріоритетами фахівців стане повноцінний розвиток школяра і відсутність ризиків для його життя.

Читайте також:  Підвищення зарплати в 2022 році в Україні

Коли і на скільки піднімуть зарплату психологам?

Ні для кого не таємниця, що нові тарифні ставки шкільних психологів збільшились. Перші зміни стануть помітними вже наприкінці січня. Ознайомитися з ними можна з інтернет-ресурсів або за допомогою спілкування на тематичних форумах.

Сучасний шкільний психолог, який тільки закінчив ВУЗ буде отримувати мінімалку (7643 грн.), яка в порівнянні з 2019 році зросла на 41%!

У зазначеній сумі закладено перевірки зошитів та надбавку за престижність праці. З урахуванням річних преміальних зарплата може зрости ще на одну тисячу. Однак і ця цифра не остання, зробити її більше допоможе ведення тематичних гуртків, спрямованих на саморозвиток школярів.

Таким чином мінімальна зарплата молодого психолога може скласти 8 тис.грн., в той час як мінімалка вчителя зі стажем становить 10,5 тис.грн.

Чи варто очікувати індексації в 2020 році?

Щороку працівники сфер освіти сподіваються, що індексація зарплати психологів в Україні дасть про себе знати цього року. Насправді про її проведення поки нічого невідомо. Буде індексація чи ні залежить від економічного процвітання в Україні і нормалізації відносин з сусідніми країнами.

Згідно з останнім курсом країни, Україна рухається в ЄС, який передбачає поліпшення рівня добробуту. Якщо таке трапиться, ціни на соціально-значиму групу продуктів будуть доступні людині з різним фінансовим достатком, стабільність економіки дозволить на зарплату користуватися максимальними благами.

У такій ситуації індексації зарплати не передбачається. Вона буде проводитися в тих випадках, коли межа рівня цін стане вище максимального. Тоді бухгалтерія підприємства автоматично перерахує зарплату психолога та інших вчителів.

Про скорочення шкільних психологів в Україні 2020

Інформація про скорочення психологів в 2020 році в Україні є повною брехнею. Упевнитися в цьому допоможуть сумні статистично е дані, які підтверджують недолік фахівців в школі. Сьогодні дійшло до того, що один учитель може вести декілька предметів. Так, сучасним викладачам дозволено після проходження курсів перекваліфікації викладати інші предмети.

Читайте також:  Повышение зарплаты фармацевта в 2021 году в Украине
Скільки заробляє психолог в Україні

Щодо психології ситуація кардинально протилежна. Для отримання професіями шкільний психолог необхідно мінімум п’ять років провчитися у вузі. З цих причин в школах відзначається недолік психологів. З метою залучення до школи вчителів влада пропонує психологам безкоштовні квартири та інші пільги.

Якщо вчитель вибрав в якості початку своєї діяльності віддалену місцевість його праця буде оцінений по достоїнству.
Тому, не варто приймати серйозно інформацію, що у зв’язку із зростанням зарплати вчителів очікує скорочення. Такого ніколи не станеться. Єдиним нововведенням у сфері освіти є обов’язкове підвищення рівня кваліфікації за допомогою відвідування спеціальних курсів.

Заключення

Новий 2020 рік порадує шкільних психологів високою заробітною платою. За останніми новинами вона зросте від 20 до 70%. З нового року молоді вчителя будуть заробляти достойні гроші, завдяки яким благополуччя сімей вчителів поліпшиться.Зробивши зазначений крок уряд сподівається, що незабаром припиниться відтік вчителів зі школи в приватну сферу, а рівень підготовленості і впевненості школярів у власних знань буде на вищому рівні.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.