Меню

Що чекає україну в майбутньому?

За останні роки українці пережили стільки потрясінь і прийняли таку кількість викликів, що всім уже цікаво, що буде з Україною в майбутньому. Відповіді на запитання найчастіше шукають у віщуваннях знаменитих пророків давнини і сучасності.

Що чекає україну в майбутньому

Що каже Ванга

Пророцтва про Україну на 2020 рік будуть неповними, якщо не згадати знамениту віщунку Вангу. Є інформація про те, що перед смертю провидиця зробила кілька гучних пророцтв про майбутнє України і Росії.

За її словами, після довгих років нещасть і страждань люди в Україні заживуть дуже добре, а для всієї країни настануть прекрасні часи.

В 2020 році всі злочинні наміри російської влади закінчаться, а на українській землі настане мир. Також на цей період Ванга передбачає розпад великої країни, яка знаходиться недалеко від Чорного моря і складається з декількох частин. Багато експертів вважають, що мається на увазі Росія, так як вона складена з 22 республік.

2020 рік має стати переломним для всього людства. Мають зникнути гроші, а їх місце займуть цифри. З’явиться дуже потужне джерело енергії, яке буде сильнішим за сонце.

Наскільки ці слова правдиві, не можна сказати однозначно. За всі роки, які минули після смерті провидиці, її ім’ям скористалася велика кількість шахраїв. Вони, в свою чергу, перекрутили дуже багато її віщувань.

Пророцтва Нострадамуса

Французький астролог передбачив дуже багато подій, серед яких є і ті, які сталися на території України. Він розповів людству про багато воєн, не обминувши стороною і український конфлікт.

Пророцтво для України на майбутнє 2020 від Нострадамуса говорить про те, що в Україну має прийти мир і процвітання. Всі конфлікти відійдуть в минуле. Країна має зайняти одне з провідних місць у світі за темпами розвитку. Саме Україна буде виконувати роль головної сили в процесі зміни світового порядку.

Читайте також:  Пророцтво про Україну на 2019 рік

Починаючи з 2020 року наша країна має стати головною причиною для зміни політичної системи у всьому світі.

Нострадамус стверджував, що всі лиха, котрі чекаю людство в майбутньому, обійдуть Україну стороною. Наша країна стане місцем, де відбудеться християнське відродження світу.

І хоч астролог в своїх катренах згадує про Україну не так часто, є в них згадки і про нашу державу. Нострадамус не називає країну прямо (тоді, колі він жив, такої держави просто не існувало), але натякає на її розташування і менталітет українців.

В своїх пророцтвах він згадує Україну, як ту «що довгий час була безплідною» та розташована «на 50 градусі». Саме тут згадується широта Києва. За словами Нострадамуса, в Україні має бути встановлений «новий закон», а вся християнська релігія буде оновлена.

Про те ж саме розповідає і попередник Нострадамуса – Парацельс. В країні, про яку вже всі забули, станеться велике відродження, а над пригнобленим народом спалахне Великий Хрест. Пророк говорив, що це має статися через 500 років після його смерті – у 2041 році. В цей час на горі країни Гіпербореїв має спалахнути Божественне Сяйво, яке приверне увагу всього світу. Багато експертів вважають, що Гіперборея – це Київська Русь, а отже – Україна.

Реньо Неро

Флорентійський астролог Реньо Неро уклав збірку «Вічна книга», де приводить віщування про майбутнє світу. Він зміг передбачити народження комунізму – «релігії Сатани», а також ядерні вибухи, один з яких відбувся у Чорнобилі.

Михальда про майбутнє

Арабська віщунка стверджує, що найближчим часом в Україні відбудеться велике оновлення політичної верхівки. До влади прийдуть нові люди, котрі будуть представляти інтереси народу.

Михальда говорить, що для повернення територій Україні доведеться чекати того часу, поки Росія не розділиться на чотири частини. Тільки після цього в країні почнеться розквіт у всіх сферах.

Читайте також:  Пророцтва про Україну Михальди на 2021 рік

Але не все так просто. Найближчі роки українців чекають нові потрясіння, які наступатимуть так часто, що не всі встигатимуть прийти до тями. Тільки після цього можна чекати на покращення становища.

Пророцтва Михальди для України на 2020 рік можна трактувати по різному. Все залежить не тільки від тексту віщування, а й від того, який сенс в нього вкладати.

Пророцтва Каєде Убер

Французька спадкоємиця таланту Ванги стверджує, що в 2020 в Росії нічого не зміниться, а от в Україні слід чекати третього Майдану.

Каєде Убер стала наступницею Ванги не через кровну спорідненість, а через те, що змогла спрогнозувати великі війни і теракти. Віщунка вважає, що вже скоро Україну можуть сколихнути нові заворушення, що стане причиною ще одного Майдану.

Пророцтва Каєде Убер

Влад Рос

Відомий український астролог стверджує, що 2019 і 2020 роки стануть для України роками змін. Якщо 2019 буде складним з політичної і економічної точки зору, то в 2020 має настати нова епоха змін.

По григоріанському календарю наша країна зв’язана зі знаком Тільця. В цей час туди входить планета Уран, а це – зміни. Цей період триватиме 7 років, і за цей час Україна буде мати шанс дуже сильно змінитися. 21 грудня 2020 року відбудеться велике об’єднання Юпітера і Сатурна. Воно теж буде сприяти змінам.

Війна має закінчитися до кінця 2020 року. В 2021 вже ніякого конфлікту на території нашої країни не буде. Протягом 7 років багато старих політиків просто зникнуть з політичної арени. В кінці 2020 році в Росії прогнозується великий «переворот», в результаті чого може бути скинуто владу Путіна.

Пророцтва українських мольфарів

Практично в кожному селі в українських Карпатах мешкають мольфари – легендарні віщуни. Вони теж багато розповідають про те, що чекає Україну в майбутньому, проте місцеві люди кажуть, що справжніх мольфарів вже залишилося дуже мало.

Баба Калина із Верховини стверджує, що вже в 2019 буде невелике перемир’я з Росією, а в наступному році має закінчитися війна. На 2020 рік віщунка прогнозує великі переміни, в результаті чого українська економіка у всіх сферах почне швидко зростати.

Читайте також:  Пророцтва і прогнози для України на 2022 рік

Марія Данилюк бачить майбутнє по квасолі – в 2014 році так вона передбачила початок війни з Росією. Вона говорить про те, що через два роки війна буде зупинена, але Крим не повернеться.

Марію Ткачук місцеві мешканці називають справжньою мольфаркою через те, що у неї є чорний кіт – помічник віщуна і його захисник. Жінка не дозволяла себе знімати, а приймає до себе всіх, крім журналістів. Марія теж віщує, що мир настане через 2 роки.

Інший мольфар Орест Стафійчук розповідає, що незабаром в Україні настане мир, а Крим і Донбас повернуться. Однак Крим не пробуде довго в складі України – його приєднають до іншої держави, але вже не до Росії. Наступні роки повинні стати періодом хороших змін. За його словами, бойові дії на Сході закінчаться до початку 2020 року.

Пророцтва українських мольфарів

Святий Косма

Пророцтво про Україну святого Косми, яке було зроблено кілька століть тому, починає збувати. Косма говорив проповіді, котрі є актуальними і дотепер. Але є такі, котрі до тепер ніхто не може розшифрувати. А це означає, що наука і техніка ще не досягли того рівня, як це бачив у своїх видіннях святий.

Святий напророчив, що в Україні найближчими роками має початися великий розквіт науки і технологій. До влади прийде людина з народу, яка змінить політичний устрій в державі.

У всі часи люди з обачністю відносилися до пророцтв. Кожен може вирішити для себе, вірити йому в передбачення, чи ні. Пророцтво що чекає Україну, можливо ще не розшифроване повністю, а через деякий час ми матимемо нову інформацію.

Святий Косма

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.