Меню

Учасниці в Міс Україна в 2020 році

Україна в світі славиться не тільки своїми Чорним та Азовським морем, старовинними містами, широкими ріками, але неймовірної краси жінками. За прикладом цивілізованих країн світу, щорічно наша країна обирає найгарнішу красуню для участі у таких світових проектах, як Miss International, Miss World та інші. Звісно, для того, щоб потрапити на такі конкурси та стати володаркою «Міс Україна 2020» красуня повинна пройти кілька відбірних турів.

Учасниці в Міс Україна

Коротка історія

Ставши самостійним суб’єктом на політичній карті світу, Україна автоматично отримала право примати участь у різноманітних міжнародних конкурсах та проектах, зокрема і «Міс Світу» та «Міс Європа». Для того, щоб «показати» світу найбільш достойних українок, було створено Національний проект – конкурс Міс Україна. Таким чином, незалежно від політичних та економічних обставин в країні, такий проводиться щорічно, починаючи з 1991-го року.

Таким важливим він є не тільки тому дає змогу приймати участь у житті світової спільноти, але й займатись благодійністю. Українські красуні, наприклад, багато уваги приділяють проблемі кардіології в Україні та за роки існування конкурсу зуміли врятувати не одне життя. Переможниця в всеєвропейському конкурсі краси автоматично стає послом ООН з питання розвитку Програми про збереження екологічності навколишнього середовища. Варто вказати, що для учасниці в Міс Україна в 2020 році передбачено призовий фонд у розмірі 700 000 гривень.

Основні вимоги до учасниць

Правила участі в конкурсі залишаються однаковими для усіх претенденток та є стабільними протягом багатьох років.

Усі дівчата повинні відповідати таким вимогам:

 • бути громадянкою країни;
 • бути у віковому діапазоні 17-25 роки;
 • не перебувати в офіційному шлюбі;
 • не бути мамою;
 • мати зріст не нижче, аніж 168 см;
 • не мати особливих прикмет на тілі, зокрема: шрамів, татуювань, пірсингу тощо;
 • бути повністю дієздатною;
 • не мати шкідливих звичок.

Кожна охоча красуня повинна попередньо подати заявку на участь в проекті. Це можна зробити через спеціальний сайт конкурсу. Там же можна отримати основні відомості про проект, його правила, вимоги та обов’язки Міс Україна , фото переможниць попередніх років.

Основні вимоги до учасниць

Основні етапи

Відповідно до умов українського проекту, красуні повинні пройти три відбіркові етапи.

 1. Називається відбірковим, і традиційно триває з 03.09 по 01.05.
 2. Підготовчий. Повинен відбуватись у проміжку: 02.05-31.02.
 3. Фінальний. По суті, це вже шоу-програма, котра обов’язково транслюється деякими телеканалами в прямому ефірі. Повинен завершитись до 02.09.

Конкретні дати проведення того чи іншого «випробовування» можуть змінюватись відповідно до дат, оголошених міжнародними конкурсами краси. Проте організатори конкурсу завжди повідомляють таку інформацію заздалегідь, а тому усі красуні мають нагоду та час належним чином підготуватись.

У відбірковому турі мають право приймати участь усі ті дівчата, котрі своєчасно заповнили анкету на участь. До заповненого документу також потрібно додати щонайменше 3 фото. Це не можуть бути групові світлини, а також ті, що містять еротичний характер, або на яких обличчя дівчини приховано будь-якими аксесуарами (окуляри, маски тощо). За бажанням фото можна редагувати з допомогою графічних редакторів, однак змінювати можна виключно технічні характеристики, наприклад, яскравість, контрастність, різкість.

В другому – підготовчому турі – дівчата зобов’язані популяризувати конкурс, а також дотримуватись правил моралі та етикету.

В Суперфінал потрапляють лише найбільш достойні на переконання журі учасникі. Загальна їхня кількість – 25. Дівчатам доведеться здійснювати вихід у купальниках, вечірніх сукнях, а також танцювати, демонструвати свою ерудованість та ораторські здібності.

Переможниця Міс Україна буде тільки одна, однак, для дівчат передбачається і кілька інших почесних титулів із фінансовим призом, зокрема «1-ша Віце-міс», «2-га Віце-міс», «Міс Україна Земля», «Міс глядацьких симпатій», «Міс Онлайн» та інші.

Основні етапи

Хто спонсор?

Конкурс проводиться за кошти Організаторів, а також спонсорів-рекламодавців. Саме тому під час прямих ефірів може звучати реклама того чи іншого спонсора. Також дівчата можуть рекламувати певні бренди, дозволені організаторами.

Читайте також:  Закон України про місцеве самоврядування в 2020 році

Власники відомих вітчизняних та міжнародних модельних шкіл та агентств часто відвідують такі заходи із ціллю запрошення найбільш вродливих, на їх переконання, дівчат до співпраці. Саме тому, український конкурс краси для багатьох дівчат стає путівкою у світ модельного бізнесу, кіно чи театру.

Журі

Оцінювати дівчат в 2020-му році (зрештою, як і в попередні роки), буде Журі. Воно складається із Організатора, спонсорів, а також відомих особистостей, запрошених на конкурс організатором. Досить часто «суддями» стають фахівці в сфері моди, культури, акторського мистецтва. Кожен зі них оцінює за встановленою бальною системою оцінку дівчатам за їхню поведінку на сцені. Журі можуть обговорювати між собою поведінку дівчат та конкурс, однак не мають права повідомляти про результати до моменту завершення Суперфіналу.

Найбільш ймовірно, головними суддями конкурсу «Міс Україна» в 2020-му році стануть такі особи: Юрій Ткач, Олександра Курченко, Богдан Юсипчук, Юлія Айсіна, Ірина Горова, Ольга Харлан, Андре Тан, Марія Єфросиніна, Володимир Остапчук, Микола Тіщенко.

Журі

Причини дискваліфікації

Організатор має право дискваліфіковану ту чи іншу учасницю, у разі порушення нею основних правил конкурсу. Заповнюючи анкету та подаючи про себе інформацію, дівчата автоматично дають згоду на оброблення та перевірку особистої інформації про них.

Позбавити їх права участі в конкурсі можна якщо:

 • Було надано неправдиву інформацію;
 • Дівчина не виконала умови підготовчого етапу;
 • красуня в будь-який спосіб дискредитувала звання учасниці конкурсу, наприклад сприяла розпалюванню міжнаціональної ворожнечі, пропагувала нездоровий спосіб життя, насильство, поводилась неетично чи аморально;
 • не виконала розпорядку проекту, або запізнилась із графіком виконання тих чи інших обов’язків.

Іншим не менш важливим конкурсом в країні є також і «Міні міс Україна 2020». Це, по суті, підготовка маленьких леді перед їхньою участю в дорослій версії, а також непоганий старт для модельної кар’єри.

Читайте також:  Штатний розпис для підприємств у 2021 році

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.