Меню

Пророцтва і прогнози для України на 2022 рік

Сучасні українці як і раніше вірять у гарне майбутнє для України. Важливе значення у створенні думки відіграють пророцтва і прогнози для України на 2022 рік від найсильніших екстрасенсів. Деякі з них суперечливі. Частина, що залишилася, пророкує, що Україну чекає світле майбутнє. Пропонуємо ознайомитися з деякими з них.

Пророцтва і прогнози для України на 2022 рік

Пророцтва ієромонаха Анатолія (Київського)

Серед передбачень ієромонаха Анатолія (Київського) є чимало пророцтв про долю України. Він передрікав, що багато віруючих в країні похитнуться і «звір вийде зі страшною силою». Описи головних подій в майбутньому країни можна знайти в п’яти його прогнозах, які, можливо, вже почали збуватися.

Про те, що на Україні скоро настануть «останні часи» і брат піде на брата, неодноразово говорили багато шанованих старців. Серед них був і ієромонах Анатолій (Київський), п’ять найбільш грізних пророцтв якого ми публікуємо.

Про майбутнє суспільства, яке піддалося націоналістичним ідеям, старець говорив так.

  1. Ходитимуть у старовинному одязі, з шаблями, ще на конях їздитимуть, казатимуть: «Українці ми…» А що за цим? Пусте.
  2. Він пророкував незавидну долю книгам і культурі в цілому: Прийдуть люди в будинок, подивляться: «так, книги … що це: російська мова? Ви що, не знаєте, яке у нас становище: у нас все українською. Ну, Російська, гаразд. А це що? Церковнослов’янський? Ні, це все забрати!» Ніде книг не залишиться, і в церквах теж…
  3. Батюшка описував природні катаклізми, якими буде покараний Київ: На Хрещатику буде обвал в метро, і вийде вода, буде озеро.
  4. Отець Анатолій попереджав, що трапиться, якщо українці втратять віру в Бога: Похитнуться віруючі … звір вийде зі страшною силою…
  5. А також говорив про грізну небезпеку, що причаїлася на Сході: Через Росію пропустять, а там Китай … Страшно бути під китайцями. Це рабство. На нашу гордість прийде Китайська гордість.

Деякі пророцтва на 2022 рік для України вже збулися. Саме тому українці цікавляться передбаченнями цієї людини.

Віра Ліон про події на Україні

Віра Ліон про Україну на 2021-2022 роки пише скупо. За текстом зрозуміло, що провидиця страждає разом з мільйонами українців. Але вона сподівається на прозріння людей. Не можна постійно обманюватися.

Читайте також:  Пророчества и предсказания каким будет 2021 год

Віра Ліон, сайт якої нещодавно поповнився прогнозами на 2021-2022 роки, насамперед поділилася прогнозами про Росію. Україну вона, звичайно, не забула. Як можна залишити людей в цій непроглядній пітьмі, що захльостує хвилями Чорного, в’язкого обману! Але, давайте перейдемо до конкретики.

Треба нагадати, що раніше провидиця писала, українці обов’язково прозріють. Люди зможуть розірвати пелену брехні і зрозуміти, що дозволили шахраям правити, красти, знищувати населення. Коли це станеться? Відповіді поки не існує. Дуже багато в нашому простому житті залежить від самих людей. Ясновидиця постійно підкреслює цей факт у своїх коментарях.

Як пише Віра: лихо і біди продовжуватися. Вона побачила багато пожеж, вогню. Вищі сили показували провісниці палаючі будівлі, випалені землі. Це не обов’язково війна, але і її не слід списувати з рахунків. Багато ще чорних сил в цій країні прагнуть до збройного протистояння. Треба сказати, що Казахстанська Ванга нічого подібного не прогнозує. Але вона впевнена, поки люди не прокинуться, країна так і буде палахкотіти в страшному вогні ненависті.

Увага, кілька складів озброєнь вибухнули і горіли в попередні роки. Це продовжиться. Саме такі картинки приходять віщунці в видіннях.

Пророцтва для України на 2022 рік

Далі вона пише про територію країни. Від неї, як від пирога, відрізають шматок. В принципі, провидиця давно твердить про те, що державу зберегти не вийде. Чи так це? Побачивши. Наступне передбачення ще страшніше. Віра Ліон пророкує повторення самої чорної сторінки в історії народу, а саме Волинської різанини. Дай Бог, щоб цей прогноз виявився помилковим.

Читайте також:  Где купить качественные мужские и женские кроссовки для тенниса недорого в интернете

Чи буде боротьба на ґрунті релігій в Україні?

Буде. Де релігії, не важливо які, там завжди війна. Будь-яка релігія будується на крові і грошах.

Віра говорить, все можна поміняти. І що станеться, великою мірою залежить від тих людей, енергіями (думками та емоціями) яких створюється майбутнє. Саме в цьому впевнена сучасна Ванга. Напевно вона не залишить країну без уваги і далі. Будемо публікувати нові передбачення для тих людей, яких турбує Україна. Додайте сайт в закладки, щоб бути в курсі.

Хто стане президентом України в 2021 році?

Прогнози і пророцтва від найсильніших екстрасенсів України, втому числі і Віри Ліон з приводу особистості лідера країни давалися кілька років тому. У січні 2021 повторила власний прогноз. Суть коротко така: подальше подальше по Україні про розділ розділі України

«Президентом стане чоловік. Його політична орієнтація не відрізняється від нинішнього глави. Це буде не комік, а Лев».

Прогноз неоднозначний. Мабуть більш детально розшифрувати його вищі сили не дозволяють. Доведеться чекати втілення. Слово «Лев» може означати як ім’я, так і знак Зодіаку. Ще так характеризують особистість сильну, впевнену, наполегливу, харизматичну.

Останні пророцтва і прогнози від Алекперова на наступний 2022 рік

Те, що відбувається зараз на сході України – заслуга російської пропаганди. Кремлівські ЗМІ не тільки продовжують нагнітати істерію серед жителів Донбасу, а й активно працюють над тим, щоб виставити Україну в негативному світлі в очах світової спільноти.

Прогнози попередніх років

Відшукати правильний напрямок і розібратися в подіях, що відбуваються допомагає ретроградний Плутон. Ось що прогнозував всім відомий Алекперов.

  1. З 15 квітня по 23 вересня 2014 — відмінний час для того щоб шукати правду і розставити все по своїх місцях – так, вже з другої половини квітня, незважаючи на різні інформаційні війни, світовій спільноті стало цілком зрозуміло, що ховається за так званими протестами на Сході. Хоча з іншого боку, в цей період можливі втрати, які можуть заподіяти страждання. Але це в результаті сприятиме загальному очищенню і проясненню істини. Жахливий приклад – авіакатастрофа малазійського пасажирського літака.
  2. Позитивним астрологічним аспектом року виявиться вплив планети Уран. З 22 липня 2014 по 22 грудня 2014 року – хороший період для втілення в життя нових ідей. З’являється шанс відновити гармонію і рівновагу в світі. Люди в цей час схильні приймати вірні рішення. Причому головним помічником в цьому плані стає інтуїція.
Читайте також:  Пророцтво про Україну на 2018 рік

Тому, судячи з розташування небесних тіл, все найжахливіше вже сталося і зараз настав час правильних дій. Але потрібно пам’ятати, що накопичилося дуже багато невирішених питань і все відразу вирішити не вдасться, тим більше, що квадратура урану і Плутона протримається на небі ще протягом 2015 року, а в грудні цього року планети знову вишикуються в точний квадрат. Але вже при менш обтяжуючих обставинах.

Свіжі пророцтва про Україну

Останні пророцтва і прогнози від Алекперова на наступний 2022 рік говорять, що після темних затяжних хмар, небо висвітлиться яскравими сонячними променями. Спочатку всі зміни будуть здаватися серйозною кризою. Але потрібно пам’ятати, що змінам буде піддано те, що вичерпало себе в колишньому вигляді.

Свіжі пророцтва про Україну говорять підтверджують, головні труднощі народу позаду. Залишилося знайти консенсус між братніми народами, заспокоїтися, і тоці мир наступить на всієї Землі, не тільки в Україні.

Резюме

Чи збудуться прогнози на 2022 рік про майбутнє України стане відомо пізніше. Зараз залишається вірити в гарне майбутнє країни.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.