Меню

США повинні зробити більший внесок у глобальну боротьбу з пандемією

ssha povinni zrobiti bilshij vnesok u globalnu borotbu z pandemiieju - США повинні зробити більший внесок у глобальну боротьбу з пандемією

Президент Джо Байден заявив у четвер, що США ділитимуться технологіями, що використовуються для виробництва вакцин COVID-19 через Всесвітню організацію охорони здоров’я та працюють над розширенням експрес-тестування та противірусного лікування для важкодоступних груп населення.

Виступаючи на другому глобальному саміті з COVID-19, Байден закликав Конгрес виділити додаткові кошти, щоб США могли зробити більший внесок у глобальні заходи боротьби з пандемією.

“Ми робимо доступними медичні технології, які належать уряду США”, – сказав Байден.

Віртуальний саміт проводять США, Беліз, Німеччина, Індонезія та Сенегал – з метою обговорити зусилля щодо припинення пандемії та підготовку до боротьби з майбутніми викликами у сфері охорони здоров’я.

Згідно із заявою Білого дому, на саміті зібрано понад 3 мільярди доларів для нового етапу фінансування боротьби з пандемією.

«Цей саміт – можливість відновити наші зусилля, не послаблювати рухи вперед, коли йдеться про те, щоб взяти цю пандемію під контроль та запобігти майбутнім кризам у галузі охорони здоров’я», – сказав Байден.

Він закликав світових лідерів замислитися над тим, як їхні країни можуть зробити додатковий внесок у глобальне реагування на пандемію.

Саме тому я продовжую закликати Конгрес вжити термінових заходів для забезпечення надзвичайного фінансування боротьби з COVID-19, – продовжував Байден. – Запит також включає 5 мільйонів доларів для підтримки нашого глобального партнерства у боротьбі з COVID-19… у всьому світі».

Читайте також:  Учасники глобального саміту з COVID-19 зобов'язалися виділити 3 млрд. доларів на боротьбу з пандемією

Зобов’язання поділитися 11 технологіями COVID-19 з підтримуваним ООН Патентним фондом лікарських засобів (MPP) має сприяти покращенню доступу до вакцин, лікування та тестів у країнах з низьким рівнем доходу, дозволяючи їм працювати над створенням непатентованих версій, заявила Всесвітня організація охорони здоров’я.

США поставили понад 500 мільйонів доз вакцин у більш ніж 100 країн у рамках 1,2 мільярда доз, обіцяних на першому саміті у вересні, і вже зобов’язалися виділити понад 19 мільярдів доларів на вакцини, тести, лікування та інші види допомоги, повідомив глава Білого дому. .

«Ще так багато належить зробити. Ця пандемія ще не закінчилася, констатував Байден. – Сьогодні ми відзначаємо трагічну віху тут, у Сполучених Штатах: 1 мільйон смертей від COVID, 1 мільйон порожніх стільців за обіднім столом. Кожен із них – непоправна втрата».

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.