Меню

Тарифи Водафон України на 2021 рік

Відомий в усієї країні оператор Водафон в наступному році знову здивує власних користувачів послуг. Очікується, що тарифи Водафон України на 2021 рік будуть змінені. В яку зі сторін залишається загадкою для усіх. Пропонуємо ознайомитися з останніми нововведеннями в діяльності компанії.

Тарифи Водафон в Україні

Зміни 2020 року

У травні 2020 року зміняться тарифні плани мобільного оператору Водафон. Планується, що вартість послуг буде збільшено на 20%. Вказана інформація була отримана з достовірних джерел.

Зміни торкнуться наступні тарифні лінійки: улюблений усіма українцями Vodafone Red XS, прихильників пакету Unlim 3G, 3G+. Ближче до червня зміни відбудуться у тарифах SuperNet (Start, Pro, Pro-1, Unlim), Super Net Turbo 2019 і Joice. Причина змін по сьогоднішній час невідома. Можливо компанія має проблеми, з якими вона не забирається ділитися. Щоб зрозуміти величину підвищення вартості тарифів, пропонуємо ознайомитися з деякими з них:

 • RED Extra XS+, RED Extra XS-2 і Vodafone Red XS – вартість користування тарифом збільшиться на 15 грн. та складе 100 грн;
 • vodafone Red Extra S – вартість пакету становитиме 120 грн.;
 • RED S – користувачі здивуються збільшенням зі 100 до 120 грн;
 • RED M – з 15 травня клієнти будуть сплачувати 160 грн;
 • RED L – збільшення складе 30 грн. (230 грн);
 • Extra S – приблизна вартість складатиме 120 грн;
 • Extra М – користувачу будуть сплачувати 150 грн;
 • Extra L – вартість пакету буде збільшено на 35 грн.;
 • користувачі Vodafone Unlim 3g здивуються нової ціні 125 грн;
 • Unlim 3G Plu збільшиться на 40 грн. і складе 200 грн.
Нові тарифи в 2021 році

Також зміни торкнуться тарифних планів Unlim 3G і Unlim 3G Plus. На сьогодні абоненти щоденно отримують 3 ГБ, після 15.05.2020 року компанія пропонує щомісячну послугу в 40 Гб.

Вказані зміни спровоковані сукупністю декількох факторів, головними з яких є велике навантаження на мережі мобільного оператору, витрати на будівництво власної нової інфраструктури, відсутність прибутку від масового користування послугами роумінгу.

При цьому оператор запевняє, що тарифи соціального направлення залишаться без змін. Незмінними до кінця року будуть сімейні тарифи які пропонують користувачам наступні послуги: безліміт на дзвінки в мережі і хв. на мережі інших операторів безліміт при обміні повідомленні в додатках Вайбер, WhatsApp, Скайп Телеграм. Незмінним залишиться тариф водафон лайт.

Читайте також:  Як рахувати ПДФО у 2020 році в Україні?

Послуги 2021, що пропонує Водафон?

Сервіс оператора стільникового зв’язку досить великий і різноманітний. В цілому він має кілька напрямків і розділяється відповідно до споживчої специфіки.

Оператор активно працює з фізичними та юридичними особами, корпоративними клієнтами. Якість надання послуг залежить від різноманітності, оцінюється виключно користувачами. Головні послуги, які надаються фізичним особам, складаються с наступних:

 • голосовий зв’язок з використанням мобільних терміналів;
 • передача даних і доступ до мережі інтернет з використанням технологій передачі даних 3G і 4G;
 • відправка та отримання SMS і MMS повідомлень;
 • користування роумінгом та дзвінками на мобільні телефони операторів інших країн;
 • надання фіксованих послуг інтернету;
 • проведення грошових транзакцій, а саме: поповнення рахунку, переказ коштів, оплата послуг та інші;
 • надання розважальних послуг, до яких входять музичні послуги, телебачення;
 • активне користування мобільними додатками.

Тарифи МТС в Україні в 2021 році направлені на поєднання послуг в певному обсязі. Новий період чекають зміни кардинального характеру, компанія зробить все можливе, щоб лінійка послуг стала особливою и повною мірою задовольнила потреби користувачів.

Оновлення тарифних планів у 2021 році

На сьогоднішній час тарифи оператору Водафон є самими популярними та різноманітними. Компанія приділяє максимум уваги клієнтам. Покриття сотового оператору охоплює усі країну, в тому числі непідконтрольні Києву території. В новому році тарифи Водафон в Україні в 2021 році без абонплати здивують українців.

Аналіз ринку мобільних операторів показав наступне змінення потреб. У 2020 році основна частина українців віддала перевагу інтернету. Тому, Водафон підлаштує власні послуги під потреби кожного користувача таким чином збільшив власну базу. Якщо раніше користувачам у 2019-2020 роках було достатньо певних обсягів безкоштовних хвилин для розмов по телефону, в новому році ситуація змінилася.

Популярність інтернету зайняла пріоритетні позиції. Сьогодні проблематично уявити сучасного українці без доступу к інтернет-ресурсам. Саме тому оновлені тарифні плани будуть направлені на можливість вільного доступу к інтернету з мінімальними витратами.

Читайте також:  Ставка единого налога в Украине в 2020 году

Майбутнє компанії – тарифи Водафон України на 2021 рік

Сучасні націлені на будування 4G-мережі Це надасть можливість користування швидкісним широкосмуговим інтернетом доступ до якого буде у кожного українця. Представники влади у останньому виступі запевнили наступне:

“Ми плануємо до кінця 2021 року розширити покриття мережі 4G на 85% населення. Для цього, звичайно ж, буде потрібно значне збільшення інвестицій в мережу. За попередніми підрахунками, кожному оператору необхідно буде інвестувати додатково 4-5 млрд грн, щоб збільшити 4G-покриття до 90% населення країни”.

Тарифи Водафон в 2021 році

Вказані фінансові вклади дуже високі оскільки завдання складне а країні велика. В 2021 році планується встановити базову станцію з доступом у віддалені села України. Проникнення інтернету позитивно позначиться на економічному стані дасть той самий приріст до ВВП, якого так відчайдушно домагається КМУ.

У Vodafone не приховують: великі інвестиції в розвитку мережі позначаться на собівартості послуг, а, значить, і на тарифах для користувачів.

Висновки 2020 року показують, що він не буде впровадженням нових технологій. Завдання — забезпечити широке покриття в селах і на транспортних магістралях – потребуватиме великих інвестицій, яких на сьогоднішній час немає.

Скоріш всього оператори повинні будуть придбати ліцензії на надання 4g послуг на частотах до 1 ГГц, що негативно позначиться на собівартості послуг мобільного зв’язку. Сьогодні український мобільний інтернет признаний самим дешевим у світі.

При цьому, витрати на розгортання мереж в різних країнах відрізняються не суттєво. Тому не слід дивуватися, що нові тарифи МТС України на 2021 рік без абонплати збільшаться. Зато він стане доступним та швидкісним в порівнянні з послугами 2020 року.

Вартість мобільного зв’язку Водафон у 2021 році

Майбутній розвиток мобільних послуг та розширення покриття тягнуть за собою збільшення середнього чека. Статистичні дані 2015 року показують, що в середньому користувачі Водафону на мобільні дзвінки витрачали 3% власних доходів, в 2019 року показник знизився та став рівнятися 2,3%.

Читайте також:  Выбираем распашные ворота Hormann в интернет магазинах вместе

При опитуванні українців щодо вартості тарифів мобільного оператору Водафону стало відомо, що деякі пакети копіїчні, а деякі дуже дорогі. При цьому основна частка віддала увагу дешевим з великою кількістю Гб інтернету. В порівнянні з послугами закордонних операторів, вартість тарифів Водафон дуже низька, а якість аналогічна.

У 2019 році британські дослідники перевірили ціни на мобільний інтернет у всьому світі. Згідно з представленими цифрами, Україна перебувала на 4 місці за дешевизною: 1 Гб тут обходився, в середньому, в $0,51.

Лідером рейтингу стала Індія з $ 0,26 за 1 Гб. Слідом за нею йдуть Киргизстан ($0,27) і Казахстан ($0,49). Інші наші сусіди платять за інтернет значно більше. Польща – $1,32. Румунія – $1,89. Білорусь – $2,36.

Якщо порівнювати витрати на мобільний зв’язок в цілому з середньою зарплатою, Україна і тут — один з лідерів по дешевизні. При середній зарплаті $436, середній чек на послуги операторів в Україні — $2,9. У Грузії, де середня зарплата $466, – $3,3. У Молдові з середньою зарплатою 440$ — ARPU 4,4$.Тому в наступному році користувачі компанії повинні приготуватися к збільшення вартості пакетів Водафон.

Резюме

У 2021 році компанія Водафон здивує користувачів збільшенням цін на тарифні плани та можливістю використання вільного швидкісного інтернету. Планується, що послуги інтернету стануть доступними у віддалених селах країни, чого не було у 2020 році, нова мережа стане більш якісною, що принесе прибутку компанії. Збільшення тарифного плану буде носити поступовий характер. З першими нововведеннями клієнти Водафону ознайомляться у травні 2020 року.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.