Меню

Виплата при народженні другої дитини в 2020 році в Україні

Сьогодні народити другу дитину – це радість та великі фінансові затрати, тому державою надається виплата при народженні другої дитини в 2020 році в Україні. Коли і як будуть перечислені гроші, кому вони видаються?  Надання спеціального декретної листа жінкою за її місцем роботи дає їй можливість на отримання декретної відпустки. Якщо жінка перебуває в реєстрі як індивідуальний підприємець і в даний момент часу є не працевлаштованої, то вона звертається до органів соціального захисту за її місцем проживання і пред’являє їм свій документ. Всі, хто навчаються стаціонарно або знаходяться на аспірантурі, направляють його в деканат.

Виплата при народженні другої дитини

Весь термін декрету – 30 тижнів. Це включає в себе проміжок часу в 70 днів до пологів і 56 після.

При кесаревому розтині або при народженні більше однієї дитини, тривалість декрету збільшується на два тижні. Тепер декрет становить 140 днів. «Чорнобильцям» 180 робочих днів будуть платити допомогу.

У липні 2018 року був підвищення виплат за декрети до 444,25 грн. Якщо підрахувати, то за весь 126-денну відпустку допомога при народження другої дитини в Україні для жінки буде становити 1933 грн. Важлива особливість, виплата грошей здійснюється не один раз в місяць, а за весь термін одноразово.

Спираючись на бюджет України на 2019 рік, прожитковий мінімум для громадян буде неухильно зростати: з 1853 грн до 2027 грн. З цього випливає, що відбудеться підвищення суми щомісячних соціально декретних виплат на початку року на 20 грн., В середині – на 40 грн., І в кінці року підвищення дійде до 62 грн. у місяць.

Дитячі посібники

У разі народження дитини буде надана фінансова допомога з боку держави в розмірі 41280 грн.

Читайте також:  Помощь малообеспеченным семьям на 2021 год в Украине

Надання даної суми відбувається в два етапи. Після пологів одноразово виплачується 10320 грн., Далі протягом 36 місяців сім’ї щомісяця надходить сума в розмірі 860 грн. Якщо сім’я багатодітна то, це не впливає на розмір виплати. Вона однакова як для першої дитини, так і на другого і третього.

Щоб отримання даної допомоги, потрібно подати спеціальні документи в органи соціального захисту на вашу місцем проживання.

До 2014 року сума допомоги залежала від багатодітності сім’ї, і на даний момент в уряді хочуть повернути цей закон. Розмір виплат буде прямо пропорційний прожиткового мінімуму. З початку 2019 року всім дітям до 6 років буде виплачуватися 1626 грн.

Нижче наведена схема, які виконуються виплати при народженні другої дитини 2020:

  • За первістка виплачується 52 прожиткових мінімуми (близько 78 тисяч грн.);
  • За другого – 70 (близько 104 тисяч грн.);
  • За третього – 120 (близько 180 тисяч грн.).

Відбуватиметься таке ж розбиття на два етапи: єдине разовий платіж і щомісячні виплати протягом шести років.

В уряді так само обговорюють залежність суми виплат від мінімальної заробітної плати. При цьому початкова виплата буде дорівнювати п’яти зарплат.

Це збільшить суму виплат при пологах до 20 тисяч грн. в 2019 році., а мінімальна заробітна плата – 4170 грн. Протягом наступних трьох років сім’ї надаватиметься допомога, відповідна мінімальній зарплаті, кожен місяць.

Допомога по вагітності та пологах

Сам процес оформлення і виплати допомоги родині, яка чекає дитину, зазначений і розписаний в розділі 2 ЗУ. Дану допомогу можуть отримати всі вагітні жінки незалежно від віку, якщо вони не мають страховки в загальному державне страхування. це:

Читайте також:  Соціальні виплати 2022 в Україні

Безробітні жінки, які були звільнені з-за закриття місця роботи, якщо звільнення було за шість місяців до пологів або оформлення на виплати.

Індивідуальні підприємці, які не оплачують свою державну страховку. Учні вузів і ПТУ і все, хто проходять практику. Жінки-військовослужбовці. Жінки, які не мають роботи, але, які реєструвалися в центрі зайнятості або на біржі праці.
Безробітні (домогосподарки).

Якщо жінка оформилася на допомогу не пізніше шести місяців з закінчення її декретної відпустки, то їй нараховуються дородові і післяпологові виплати. Виплата допомоги відбувається відразу ж за весь час декрету (126, 140 днів), може варіюватися від складності пологів і числа новонароджених. Якщо ж жінка є «Чорнобильцем», то їй виплачую гроші за 180 календарних днів.

У законі прописаний розмір щомісячного наданої допомоги (щомісячна заробітна плата жінки, не залежно, яким шляхом отримані гроші), а безробітним жінкам і приватним підприємцям виплати приходять по 25% від прожиткового мінімуму для трудящих. 2019 рік виплати породіллям:

  • За 126 декретних днів до 2017 грн. – 2207 грн.
  • За 140 декретних днів – 2241 грн. – 2452 грн.
  • За 180 декретних днів: 2881 грн. – 3153 грн.
Допомога по вагітності

Для кожної жінки при народженні дитини, першого і другого, фінансова допомога на другу дитину від держави – реальна допомога і підтримка, можливість забезпечити якісне харчування, одяг і можливість надати медичне забезпечення.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.