Меню

Як швидко навчити дитину читати

Якщо ви хочете швидко навчити дитину читати на писати перед першим класом, буквар для дошкільнят Читайлик допоможе в цьому. Його автор – кандидат педагогічних наук, який створив унікальну систему навчання, в якій діти не вчать абетку, окремі літери, а відразу починають читати. Деяким дорослим така система здається незрозумілою та занадто новаторською, але вчителі молодших класів згодні, що саме так діти відразу починають розуміти логіку української мови, вони читають не по складах, а плавно та милозвучно.

bukvar 1 689x1024 - Як швидко навчити дитину читати

Основні методики навчання читанню

Сучасні педагоги розходяться у думці, коли треба починати вчитися читати. Деякі з них впевнені, що батькам взагалі не треба турбуватися щодо цього до першого класу. Вони вважають, що набагато легше навчити дитину з нуля, ніж перевчати, якщо до цього батьки використовували невірну методику.

Є педагоги, які рекомендують батькам займатися початковою освітою дитини ще до першого класу. Вони це пояснюють тим, що школяру потім буде легше адаптуватися та звикнути до навчального процесу, у нього збережеться надовго тяга до навчання, пізнання нового.

Неважливо, яка методика вам ближча. Якщо дитина проявляє інтерес до читання, бажання до щоденних зайнять, треба купити перший підручник та регулярно по ньому займатися. Перевага буквара Федієнка у тому, що тут є вказівки для батьків:

  • коли проводити урок;
  • скільки він повинен тривати;
  • як забезпечити концентрацію уваги;
  • як оцінювати результати навчання.

Використовуючи таку методику, ви будете навчатися разом із дитиною. Для батьків майбутніх першокласників дуже важливо швидко адаптуватися до суттєвих змін, допомагати у навчанні, щоб отримувати гарні результати та знання.

Де купити буквар

Придбати буквар Федієнка можна за посиланням https://schoolbook.com.ua/books/bukvar-chitayka-st/, на сторінці ви зможете оформити замовлення, вказавши адресу доставки. Можна подивитися інші товари у каталозі, щоб придбати якісну сучасну дитячу літературу. Асортимент видавничого будинку постійно розширюється. Тут пропонуються ті підручники та книжки, які затверджені Міністерством Освіти, рекомендовані кращими педагогами нашої країни. Книжки, учбові посібники пропонуються по зниженій вартості. Якісний папір, яскраві чіткі малюнки, міцні обкладинки – основні переваги учбової літератури, яка тут видається. Ви можете в цьому переконатися, оформивши замовлення.

Читайте також:  ГНА в 2022 году будет непосредственно в форме ВНО

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.