Меню

Календар 2020 року для України

Не дивлячись на те, що українці загалом знають не так вже й багато святкувань, майже кожного дня у світі відзначається якась знамення подія: ювілей видатної людини, міжнародне святкування, важлива пам’ятна дата, тощо. Усе це неможливо запам’ятати, але звичайний календар на кожен день на 2020 рік може нагадати про усі важливі дати.

2020 год

Водночас у цьому календарі міститься інформація не лише про святкування, а й про усі роботі та вихідні дні, особливості чергового календарного року, фази Місяця й не тільки.

Детальніше про особливості цього календарика

Календар на кожен день являє собою сукупність майже всіх можливих календарів, а тому він має багато важливої та корисної інформації, що може знадобитися у повсякденному житті.

В залежності від розміру календарика, в ньому можна знайти інформацію про усі вихідні та робочі дні, норми трудових годин, важливі релігійні події та святкування, фази Місяця, астрологічні прогнози, поради щодо висадки рослин, риболовні поради, тощо. Таким чином, ця річ стане в нагоді незалежно від роду діяльності людини.

Також робочий календар на кожен день на 2020 рік може містити спеціальні поля для нотаток, де можна розмістити власні записи та нагадування. За допомогою такого календарика можна легко розпланувати не лише свій звичайний день, а й наступні кілька місяців, не забувши про усі важливі деталі на нюанси.

Загальна інформація про 2020 рік

Перш за все, 2020 рік буде високосним. Тож сумарна кількість днів у цьому році становитиме 366, з яких 115 – це вихідні дні разом з офіційними святковими днями, а 251 – це звичайні робочі дні. Також у цьому році очікується лише 6 скорочених робочих днів,  загальна норма трудових годин становитиме 2002 години.

На українців чекає 11 традиційних державних свят, що супроводжуються вихідними днями. Не дивлячись на купу суперечок навколо свят та їх доцільності, у цьому році не будуть скасовуватися старі святкування та запроваджуватися нові на державному рівні.

Внаслідок того, що деякі святкування припадають на вихідний день, очікується чотири перенесення вихідних днів, тобто українці чотири рази відпочиватимуть протягом трьох днів.

Читайте також:  Знаменательные и памятные даты 2020 года

За Китайським календарем це буде рік Пацюка. Цей талісман допоможе кожному стати більш спостережливим та обережним, а народжені у цей рік будуть мати добре розвинуту інтуїцію та швидку реакцію, вмітимуть пристосовуватися до навколишнього середовища.

Люди, що народилися під знаком Пацюка загалом дуже добрі, милі та швидко вчаться, але їм не вистачає хоробрості та тактовності. А ще, згідно з Китайським календарем, у цьому році щасливими цифрами є двійка та трійка, а синій, золотий та зелений кольори можуть принести вдачу.

Також календар свят на кожен день нагадує й про важливі світові та державні події, які заплановані на 2020 рік. Якщо забути про значну кількість запланованих кінопрем’єр та інших подібних заходів, то у цьому році традиційно проводитимуться Літні Олімпійські ігри, а також відбудеться Чемпіонат Європи з футболу.

Більш того, планується розгортання комерційних мобільних мереж п’ятого покоління на території України. Але найважливішим, мабуть, буде запланований на цей рік перепис населення.

Календарь на 2020 год в Украине

Перепис переносився протягом багатьох останніх років, але тепер представники Державних органів статистики вирішили доповнити цю процедуру сучасними технологіями та нарешті порахувати українців.

Церковні святкування

Православний календар на кожен день на 2020 рік обов’язково стане в нагоді кожному вірянину, який не хоче забувати про усі важливі релігійні події та святкування. Особливо він буде корисним при визначенні плаваючих дат святкування низки подій, що змінюються щороку.

У календарі зазначені наступні неперехідні свята:

  1. Сьоме січня – Різдво Христове.
  2. Дев’ятнадцяте січня – Водохреще.
  3. П’ятнадцяте лютого – Стрітення Господнє.
  4. Сімнадцяте квітня – Благовіщення Пресвятої Богородиці.
  5. Дев’ятнадцяте серпня – Преображення Господнє.
  6. Двадцять восьме серпня – Успіня Пресвятої Богородиці.
  7. Двадцять перше вересня – Різдво Пресвятої Богородиці.
  8. Двадцять сьоме вересня – Воздвиження Хреста Господнього.
  9. Четверте грудня – Введення в храм Пресвятої Богородиці.
Читайте також:  Знаменні дати жовтня 2021 року

Але це не вся інформація, яку містить церковний календар на кожен день для України. Як відомо, існує декілька релігійних святкувань, що мають непостійну дату, яка змінюється щороку.

Наприклад, це Вхід Господа в Єрусалим, що цього року відзначатиметься 12 квітня. А Вознесіння Господнє припадає на 28 травня. Трійця цього року святкуватиметься 7 червня.

Календар також корисний тим, що у ньому міститься інформація про усі пости, а також поради до них з приводу їжі, суворості постів, їх тривалості, тощо. Одним з найважливіших є Великій піст, який починається 2 березня та закінчується 18 квітня.

За ним йде Петрів піст, що починається вже 15 червня та закінчується 11 липня. У серпні 14 числа починається Успенський піст, що триває до 27 числа. Останнім є Різдвяний піст, що починається 28 листопада та триває аж до 6 січня.

У календарі додатково можна знайти інформацію про усі одноденні пости, седмиці, поминальні дні та інші важливі події, дати. 

Що ще можна знайти у цьому календарі?

Календар на кожен день сповнений не лише інформацією про робочі будні та релігійні святкування. У ньому також можна знайти цікаві поради та факти, а також дати професійних свят.

Наприклад, 6 червня – це день журналістики, а 24 вересня – професійне свято вихователів у дитячих садочках. 16 липня – це професійне свято бухгалтерів, а 18 березня – свято податківців.


https://www.youtube.com/watch?v=XDU0L2u_P5c

Насправді таких професійних святкувань дійсно чимало, а ще у календарику містяться дати важливих міжнародних подій, днів пам’яті ті інших важливих  дат, головна мета яких полягає у тому, щоб привернути увагу соціуму до найактуальніших проблем сьогодення, що потребують термінового вирішення.

Тож загалом календар може стати гарним інструментом, який допоможе дізнатися багато чого нового, вдало розпланувати свій час та не забути про усі важливі дати, події та святкування.

Читайте також:  Святкові вихідні дні в жовтні 2021 року

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.