Меню

Дата дня дошкілля в Україні в 2021 році

Дошкільний вік – це один з найважливіших періодів розвитку дитини. Від правильного виховання залежить становлення малюка як особистості. Щасливі дитячі роки та закладені основи моралі, дбайливе ставлення до природи, любові до рідних стають запорукою успішності в дорослому віці. Оскільки батьки вимушені більшість часу проводити на роботі, нелегке завдання гармонійного розвитку малюка покладено на вихователів.

Працівники дитячого садочка намагаються віддавати вихованцям тепло своїх сердець, відкриваючи неповторну красу навколишнього світу. Щоб віддати належне вихователям, потрібно знати якого числа день дошкілля в Україні.день дошкілля в Україні

Історія виникнення

Батьки за власною ініціативою стали вітати працівників дитячого садочка. Спочатку вихователям дарували квіти на День вчителя, але з часом свято набуло офіційного статусу. Окрему дату було виділено, щоб привернути увагу українців до проблем дошкільної освіти та її ролі в розвитку щасливої дитини, яка володіє моральними якостями і здатна адаптуватися в соціумі.

З 2010 року Асоціацією педагогів для святкування було закріплено останню п’ятницю першого місяця осені, що досить символічно. Згодом свято було перенесено на неділю. Уряд підтримав ідею працівників дошкілля і з того часу професійний день став відзначатися на всеукраїнському рівні. Однак дата нестала, тому батьки дітей дошкільного віку цікавляться коли день дошкілля в Україні в 2021 році. Згідно з календарем свято припадає на 29 вересня. Традиції свята

Традиції свята

Кожен колектив дитячого садочка має свої традиції святкування дня дошкілля. Але всі урочисті заходи мають одну мету – показати суспільству важливу роль виховання у формуванні світогляду та підкреслити значущість закладення основ для розвитку особистості. Батьки дізнаються багато корисного, що надає змогу разом з вихователями прищепити дітям навички поведінки у суспільстві, розробити план занять для вільного часу, щоб дитина могла не лише повноцінно відпочити, а й максимально пізнати світ.

Читайте також:  День Студента в Украине в 2020 году

Зазвичай садочки проводять Дні відкритих дверей, що надає змогу ознайомитися з життям дітей та правилами, які діють у певному закладі. Бажаючі можуть особисто оцінити рівень роботи вихователя та його досвід, відвідавши одне з відкритих занять.

Виставки дитячих робіт з пластиліну, глини, дарів природи й навіть прості малюнки надають уявлення про творчі здібності вихованців. Колажі з побуту дитячого садка показують як дитина проводить кожен день, чим займається, чого вчиться. Концерти, на яких діти розповідають вірші та співають пісень, стають справжньою насолодою для батьків, відкриваючи синів та дочок з нової сторони.

Вікторини дозволяють оцінити рівень знань та світосприйняття, а конкурс малюнків демонструє ставлення малюка до виховного закладу. Вихователі також можуть проводити й інші заходи. Але звіт у вигляді фото про проведення Дня дошкілля обов’язково має бути розміщений на офіційному сайті місцевої ланки ДНЗ, щоб кожен міг отримати уявлення про нелегку роботу працівників. 

Яким має бути вихователь?

Працювати з маленькими дітьми наважиться не кожна людина, до цього має бути особливе покликання. Вихователь має любити дітей і поважати маленькі особистості. Адже малюків у групі багато і до кожного потрібен особливий підхід. Терпіння та розуміння дитячих проблем допоможуть швидко знайти спільну мову. Організаторські здібності дозволять налагодити дисципліну у маленькому колективі, здобути авторитет, поряд з батьківським.

Читайте також:  Дата дня дошкілля в Україні в 2022 році

Хороша уява і розвиненість дадуть змогу проводити цікаві заняття, на яких дитина із задоволенням буде вчитися в ігровій формі. Уважне ставлення до питань малюка дозволить пізнавати світ, спираючись на підтримку дорослого. Вихователь має бути обізнаний із надбанням народу, щоб передати перлини української творчості підростаючому поколінню.

Отже, можна скласти список якостей, якими повинен володіти працівник дошкільної установи. До них належить:

  • доброзичливість;
  • терпіння;
  • начитаність;
  • творчість;
  • тепле ставлення до дітей;
  • чуйність;
  • тактовність;
  • розуміння.

Цей перелік далеко не повний, оскільки, щоб виховувати чужих дітей, потрібно володіти високими моральними якостями та знаходити спільну мову з батьками. Адже у вихованні не має бути суперечності. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості та жертовності, щоб дитина згадувала щасливі роки, проведені у садочку. Зустрічі з успішними, гарно вихованими та вдячними випускниками для вихователів є найкращою нагородою.

Батьки, які прагнуть віддати належне високому професіоналізму вихователів або підшукати хороший дошкільний заклад повинні знати, що дата Дня дошкілля в Україні в 2021 році припадає на 29 вересня.Працювати з маленькими дітьми

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.