Меню

Гороскоп по знаках зодіаку на лютий 2022 року

Бик — миролюбна істота. Вона завжди на стороні сімейних, серйозних та працелюбних людей. Разом із тим, вона готова показати свій оскал тому, хто її дражнить чи поводиться невідповідно. Що принесе ця істота в останньому місяці зими хоче дізнатись чимало людей.

Гороскоп на лютий 2022 року для Овна

Не зважаючи на те, що протягом другого зимового місяця Сонечка буде не багато, для усіх людей, народжених під знаком Овна, цей місяць пройде особливо позитивно. Представники знаку зуміють зібратись із силами після тривалих січневих свят та приступити до активної роботи.

Для одружених Овнів лютий — чудовий місяць, щоб задуматись над поповненням родини. Зірки радять попередньо пройти медичне обстеження, адже випадкова вагітність — не кращий вибір для Овнів.

Неодружені представники знаку в лютому мають усі шанси на зустріч із потенційною дружиною чи чоловіком. Астрологи переконують, що претендентів на руку і серце протягом зими буде чимало, а тому особливо важливо пильно придивитись до обранця.

Раптові вибухи гніву — відмінна характеристика Овнів. Не зміниться без зусиль самих знаків ситуація і в лютому. Бажання сперечатись та заперечувати, видаватись у всьому першим, надто активне переконування у своїй істинності можуть зіпсувати стосунки із колегами та родичами. Краще зайнятись медитацією, або ж знайти таке хобі, що може трохи стишити запальний норов цих людей.

 • Найбільш вдалими днями для Овнів в останній зимовий місяць стануть такі дати: 3, 11, 13, 27 лютого.
 • Обережними варто бути: 5-го, 12-го, 25-го.

Гороскоп на лютий 2022 року для Тельця

Тельці, котрі особливо позитивно дивляться на світ та легко сходяться із людьми, зуміють швидко примиритись із Биком. Зірки передбачають для цих знаків незначні труднощі, однак, вони не будуть такими сильними, щоб змінити життя Тельців.

Головна характеристика, котра відрізняє народжених у сузір’ї Тельця, – працьовитість, проте в лютому відчується лінивість. Не варто розслаблятись. Зірки рекомендують лютий використати максимально ефективно, адже нагорода за старання Тельців не за горами.

Усі хто має якість борги, кредити, обов’язково повинні розпочати вже на початку року активну боротьбу із ними. В іншому випадку сума виросте в кілька разів. Не варто соромитись і якщо хтось винен. Краще натякнути друзям-боржникам про забуті позики.

Гороскоп здоров’я пропонує Тельцям сісти на дієту і покинути погані звички. З великою ймовірністю наприкінці зими виникнуть проблеми із нервовою системою. Інше проблемне місце — спина. Не варто затягувати із візитом до вузькопрофільного спеціаліста.

 • Найвдалішими для Тельців можуть стати такі дні: 1, 5, 11, 23. Найгірші — 4, 9, 15.для Тельця

Гороскоп на лютий 2022 року для Близнюків

Кардинальні зміни у житті пророкує гороскоп для Близнюків. Відповідально поставившись до виконання своїх основних обов’язків в лютому, представники знаку зуміють на цілий рік забезпечити собі хороше фінансове становище.

Більшість проблем, як дає зрозуміти гороскоп, будуть вирішуватись самі по собі. Разом із тим, в деяких моментах представникам знаку прийдеться взяти усе в свої руки.

Активними видасться місяць для одиноких Близнюків. Для них зорі готують зустріч із багатьма прихильниками. Разом із тим, витрачати свій час на різних обранців не варто, краще — зупинитись на одному партнері. В іншому випадку є велика ймовірність, що Близнюки взагалі залишаться самі.

Найбільш вдалою протягом місяця повинна стати ділова сфера. Можуть трапитись цінні знайомства, котрі принесуть плідну співпрацю.

Хоча серйозних проблем із здоров’ям зорі не передбачають для Близнюків, однак, це зовсім не означає, що їм можна халатно ставитись до себе. Доречним стане вітамінний комплекс, профілактичний масаж.

 • Сприятливими можуть стати дати: 11, 17, 22, 26.
 • Складними видадуться дати: 5, 9, 16.для Близнюків

Гороскоп на лютий 2022 року для Раку

В новому році Ракам потрібно забути про минуле та повністю зануритись в позитивну домашню та робочу атмосферу. Не варто йти долі наперекір та закриватись від світу. Депресія та неврози в такому випадку Ракам забезпечені. Більше бувати в компаніях, більше проявляти турботу про рідних особливо важливо для представників знаку.

Читайте також:  Загальний гороскоп для Стрільця 2022 року

Якщо ситуація цього вимагає мовчати не потрібно. Ймовірно, в лютому Раки зустрінуться із плітками та осудом за своєю спиною. Не варто брати собі це близько до серця чи виясняти стосунки. Конфлікти принесуть тільки неприємний осад та тривогу.

На роботі все буде вдало, але тільки в тому випадку, якщо Рак обере кращу стратегію боротьби із заздрісниками. Кар’єра за максимальної самовіддачі обов’язково піде у верх.

Для романтичних побачень (особливо якщо вони перші) найкраще підійде 16-те лютого. В цей день новий місяць, а тому усі розпочаті справи обов’язково завершаться успіхом.

Астрологи радять Ракам чітко спланувати, а ще краще розписати, усі плани на лютий. Таким чином вдасться уникнути потенційних помилок.

 • Хорошими днями стануть: 5, 11, 15, 16, 24, 27.
 • Не варто проявляти надмірну активність в такі дні 6, 12, 20.

Гороскоп на лютий 2022 року для Левів

Лев особливо серйозний та часом небезпечний знак. Особи, народжені під цим сузір’ям, особливо вмотивовані на цілеспрямовані. Разом із тим, жартувати їм, а тим паче, боротись із Биком точно не варто. Гороскоп на лютий вказує, що поспішати із прийняттям важливих рішень не варто.

Величезна енергія Левів в лютому може стати особливо корисною для роботи та кар’єри. А от часу на пусте спілкування, ігри, неважливі справи гаяти точно не потрібно.

Якщо Леви не будуть надто багато асу приділяти власним переживанням, зуміють відпустити не найкраще минуле та винести правильні висновки, кохання саме знайде їх.

Зміцненням свого імунітету рекомендують астрологи зайнятись Левам у лютому. Хороший сон, домашні страви — те, що стане особливо корисним для них наприкінці зими.

Фінансові справи в лютому будуть йти доволі непогано. Проте не варто очікувати на раптове збагачення. Винагорода у Левів буде заслуженою. Наприкінці лютого можна розраховувати на збільшення окладу, або ж премію.

 • Усі справи будуть вирішуватись дуже добре в ці дати: 3, 5, 8, 19, 27 лютого.
 • Невдалими можна назвати: 6, 13, 20. для Левів

Гороскоп на лютий 2022 року для Дів

Хоча під сузір’ям Діви народжуються здебільшого гарні та амбітні люди, проте вони точно не відрізняються м’якістю характеру. За необхідності вони швидко розправляються із своїми суперниками, легко зав’язують знайомства, часто поводяться дуже розкуту. Астрологи пропонують Дівам більше уваги в лютому приділити самовихованню. Точно не варто наприкінці зими заходити за межі дозволеного. Особливо обережними потрібно бути після 15-го числа. Біля жінки Діви може опинитись корисливий кавалер.

Діви вміють заробляти, але дуже легко прощаються із своїми грошима. Навесні на них чекає фінансова криза, а тому вже в січні-лютому краще трохи зекономити та прискладати на майбутнє. Малознайомі проекти — не кращий варіант для інвестицій.

Хоча представники знаку, як правило, особливо чуйні до себе, однак іноді можуть пропустити повз увагу важливі симптоми. В лютому Діви мають великі шанси захворіти на вірусне чи інфекційне захворювання.

Коли Місяць стане молодиком (16-те лютого), усі відрядження краще перенести. В іншому випадку поїздки не принесуть очікуваного результату.

 • Хорошими днями для Дів стануть: 1, 8, 11, 18, 22, 26 лютого. Невдач варто чекати: 6, 13, 20.

Гороскоп на лютий 2022 року для Терезів

Особливо важко вийти із зимової сплячки, запевняють знавці небесних світил, буде особам, народженим під знаком Терези. Допоможе вийти із ступору та нарешті приступити до роботи  письмовий план, або й покрокова інструкція. Мотивувати себе прийдеться самостійно. Психологи пропонують визначити чітку ціль та розписати кілька дрібніших завдань, реалізація котрих допоможе в досягненні основної мети. Терезам варто заохочувати себе до праці. Лютий — не той місяць, в котрому потрібно цим представникам знаку економити на собі.

Читайте також:  Как выбрать пожарный гидрант в интернете

Справи на роботі будуть йти спокійно, але тільки за умови, якщо Терези все ж зуміють побороти власну непунктуальність.

У стосунках з партнером варто продемонструвати спокій та витримку. Не потрібно надто поспішати та наперед намагатись дізнатись усе можливе про свого нового партнера.

Лютий для Терезів стане періодом, коли прийдеться звернутись по фахову медичну допомогу. Звичні знеболюючі та протизапальні доведеться відкласти, а натомість пройти комплексне обстеження.

Більше уваги прийдеться також приділити і власному зовнішньому вигляді. В останній зимовий місяць не зайвою стане дієта.

 • Позитивно завершаться для Терезів усі справи, розпочаті 2-го, 4-го, 6-го, 18-го, 23-го, 28-го лютого. На невдачу можна розраховувати, якщо приймати серйозні рішення 13-го, 17-го, 24-го.для Терезів

Гороскоп на лютий 2022 року для Скорпіонів

Без підтримки Бика, як зазначає гороскоп по знаках зодіаку на лютий 2022 року, в новому році точно не залишаться усі Скорпіони. Ці амбітні, інколи дуже образливі та надміру емоційні особи, зможуть досягти будь-яких вершин, але тільки тоді, коли нарешті наважаться вийти із зони комфорту.

В лютому зірки рекомендують народженим під цим знаком більше приділяти часу своєму саморозвитку та відкриттю глибин власної душі.

Ті Скорпіони, котрі вирішать спробувати себе в мистецтві, будуть дуже здивованими успіхами та інтересами в цьому напрямку. З великою ймовірністю виникне зацікавленість кулінарією, художніми розписами, шиттям. До таких справ важливо залучати і близьких родичів. Можливо, зимове хобі переросте у сімейний прибутковий бізнес.

Нелегкий час передбачають для Скорпіонів астрологи в плані кар’єрному та фінансовому. Стабільність прийде наприкінці лютого, коли вдасться укласти особливо важливий договір, або ж досягти домовленості із західними партнерами.

Злагодженими повинні бути стосунки із партнером. Щоправда, в середині місяця є всі шанси з’ясовувати стосунки із суперником.

 • Хорошим стануть дні: 4, 10, 18, 22, 27 лютого.
 • Остерігатись краще усіх новин 8-го, 14-го та 25-го лютого.для Скорпіонів

Гороскоп на лютий 2022 для Стрільців

Чимало неприємностей варто очікувати Стрільцям в лютому. Астрологи вказують, що проблеми можуть трапитись фактично в будь-якій сфері. Разом із тим, не боротись Стрільці не можуть. Як правило, вони швидко приймають рішення, швидко отримують бажаний результат.

Як можна менше часу представники знаку повинні приділяти компанії телевізора та віртуальним знайомствам. Більше користі принесе тижнева поїздка в країну ближнього закордоння.

Самотні Стрільці своє справжнє кохання зможуть зустріти лише в другій половині літа. До цього часу варто придивлятись до потенційних партнерів, зав’язувати нові знайомства. Яскравий спалах відбудеться в лютому у людей, що перебувають в парі. Це може бути повний розрив стосунків, або ж, навпаки, серйозне оновлення та нове сприйняття другої половинки.

Що ж стосується фінансового гороскопа, то він вказує, що з достатком все буде гаразд. В лютому Стрільцеві вдасться повністю забезпечити себе усім необхідним і навіть здійснити дорогу покупку, про котру вже задумувався раніше.

 • З легкістю будуть вирішуватись усі ті питання, котрі Стрільці будуть вирішувати: 3, 5, 11, 13, 19, 26 лютого.
 • Не варто братись до важливих завдань 8, 14, 20 лютого.

Гороскоп на лютий 2022 року для Козерога

Нічого погано не трапиться із Козерогами, як вказують астрологи, в лютому 2022-го року. Навпаки, усе в їхньому житті протягом останнього зимового місяця повинна налагодитись. Сімейні представники знаку стануть більш чуйними до своїх других половинок на дітей. Для неодружених лютий, кажуть знавці небесних світил, – це ідеальний час для нових знайомств та романтичних зустрічей.

Однозначно успішним для Козерогів лютий стане і у фінансовому плані. Варто очікувати на хорошу премію, неочікуваний підзаробіток. В кар’єрі буде взято курс на великі проекти. Важливо, підказують зорі, не розгубитись та своєчасно використовувати можливості, що даються.

Читайте також:  Загальний гороскоп для Овна 2022

Не найкращими будуть справи із здоров’ям. Можливо, наприкінці місяця загостряться проблеми із нирками, шлунком чи суглобами. Самостійно, з допомогою народних методів лікування, з такими справитись буде особливо складно. Краще не доводити до хронічного стану та відвідати вузькопрофільного спеціаліста.

 • Успішними стануть такі дати: 3, 4, 17, 22, 25, 27 лютого.
 • Не варто перекладати важливі зустрічі на: 8, 13, 26 лютого. для Козерога

Гороскоп на лютий 2022 року для Водолія

Лютий для Водоліїв пройде максимально гарно та безтурботно. Бик запропонує їм спробувати застосувати свої вміння та сили в нових сферах. Ймовірніше за все, експерименти будуть вдалими і, навіть, принесе непогані доходи.

Щоб досягти успіху в кар’єрі доведеться неабияк постаратись. Разом із тим, такі старання не будуть марними: вже через 1-2 місяці Водолії отримають таке бажане підвищення.

Водолії-бізнесмени в лютому мають усі шанси укласти вигідний договір, або ж знайти надійних партнерів.

Тривала зима потребує яскравих змін. Водоліям варто задуматись над кількаденним відпочинком, гучною вечіркою чи якимись іншими цікавими заходами, здатними принести море емоцій та незабутні враження.

Як відомо, Водолії самі по собі дуже спокійні люди, здатні легко владнати конфлікт. Проте і їх можна довести до “білого коліна”, і тому розраховувати на мирне вирішення суперечки не варто. В лютому такий “спалах” агресії може бути направленим на близьку людину, особливо другу половинку. Розуміючи це, не варто доводити ситуацію до скандалу.

Здоров’я представників знаку не буде опинятись під загрозою. Навпаки, вони можуть надмірно турбуватись про себе, без необхідності здавати дороговартісні аналізи.

 • Успішні дати: 4, 6, 9, 14, 17, 21, 27.
 • Невдача може трапитись: 8, 13, 24.

Гороскоп на лютий 2022 року для Риб

Просто таки кардинально може змінитись життя Риб в лютому. Усе, що потрібно від них самих, – готовність до внутрішнього перетворення. Особливо уважно “рибкам” потрібно поставитись до влаштування свого особистого життя. Швидше за все, одинокі представниці знаку, вже в лютому зав’яжуть стосунки із заможнім та впевненим у собі джентльменом. А от від попередніх стосунків краще відмовитись остаточно та безповоротно: такі знову принесуть розчарування, партнер навряд чи поміняє своє світосприйняття.

Риби часто покладаються на підтримку та пораду родичів, і в останній зимовий місяць це не буде зайвим. Інколи варто дозволити близьким людям “покопирсатись” у своєму житті та оцінити ситуацію свіжим поглядом.

Не радить відлежуватись на дивані фінансовий гороскоп. Гроші має той, хто їх заробляє. Риби зуміють стати незалежними лише, якщо будуть вставати на власні ноги. Доклавши зусиль, ці представники знаку зможуть придбати щось і для дому, і для душі.

Здоров’я не повинно підвести, якщо Риби будуть обережними. Вірусні захворювання, травми — найбільша небезпека для них протягом цього місяця. Можливе загострення у тих, хто страждає на хронічні захворювання суглобів, серцево-судинної системи.

 • Найбільш вдалими для Риб стануть: 2, 5, 10, 15, 18, 27 лютого.
 • Невдачі варто остерігатись: 6, 12, 16 лютого.

Підсумовуючи, варто сказати, що гороскоп на лютий 2022 року для всіх знаків зодіаку може підказати можливий перебіг подій, зробити акцент на тому, чого варто остерігатись та на що обов’язково звернути увагу. Разом із тим, він не може змінити ситуацію, якщо цього не хоче сама людина та забезпечити успіх без жодної ініціативи та активності знаку зодіаку.для Риб

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.