Меню

Гранти на 2020 рік в Україні

Успішно реалізувати ту чи іншу мрію окремого громадянина чи цілої громади, або й навіть міста, вирішити локальні або й глобальні проблеми, посприяти покращенню умов людського життя та зроби світ хоча б трішки добрішим, безпечнішим та зеленішим покликані гранти на 2020 рік в Україні.

Надпись Гранты на английском

Їхніми донорами та організаторами можуть бути, фактично, хто завгодно – від фізичних осіб, благодійних фондів, до міжнародних організацій чи навіть урядів та посольств зарубіжних країн.

Освітні гранти  

Без сумніву, освіта – це одне із пріоритетних питань в Україні сьогодні. Саме від її якості залежить  майбутній розвиток усіх інших сфер суспільного буття.

Як показує багаторічна практика, українські школярі вирізняються гнучким розумом, швидким сприйняттям та хорошою адаптивністю. Допомогти в навчанні погоджуються чимало вітчизняних та міжнародних організацій.

Так німецьке товариство Senior Experten Service готове усіляко підказувати та покращувати. Вони частково або в повній мірі готові покрити витрати на залучення експертів.

Немає обмежень щодо терміну подання документів чи тривалості проекту. Скористатись підтримкою спеціалістів, порадитись щодо організації тієї чи іншої частини навчального процесу можуть як державні чи міські органи (наприклад, міська рада), так і НУО.

Програму «Інклюзивне мистецтво» розробляється українськими громадськими організаціями та Британською Радою. Основна мета такого проекту – допомогти дітлахам із особливими потребами максимально якісно реалізувати свої культурні проблеми та посприяти усуненню бар’єрів в суспільстві. 

Программа «Інклюзивне мистецтво»

Загалом на впровадження цього проекту виділяється 20 млн. грн. Підтримуватись будуть різноманітні напрямки освітнього та культурного життя:

 • дизайн та мода;
 • видавнича справа;
 • візуальне мистецтво;
 • культурна спадщина та інші.
Читайте також:  Як рахувати ПДФО у 2020 році в Україні?

Налагодити співробітництво із українськими університетами готова Британська Рада в Україні. Розвинути економічні стосунки через студентів покликаний проект «Creative Spark». Претиендувати на грант можуть усі університети країни. Загальний бюджет – 24 тис. доларів.

Називаючи гранти для шкіл, не можливо не згадати  і про пропозицію Посольства Болгарії. На покращення якості української освіти, допомогу в навчанні дітям з особливими потребами, сприяння плюралізму та свободи преси вони готові витратити від 5 до 270 тис. болгарських левів.

Для громадських організацій

Найрізноманітніші гранти для громадських організацій 2020 заплановані зарубіжними партнерами України. Можна навіть виділити окремі напрямки діяльності та допомоги.

Політика та право.

Посольство США пропонує щорічний грант, спрямований на розвиток демократії. Від 5 до 24 тис. доларів пропонують американці українським громадським організаціям, котрі будуть активно підтримуватимуть реформування вітчизняного законодавства задля вирішення конфліктних ситуацій, дотримання прав національних та сексуальних меншин, забезпечення верховенства права в країні.

Фонд демократії ООН щорічно пропонує по 300 тис. грн.. для тих організацій, котрі сприяють посиленню ролі громадянського суспільства в країні, заохочують людей до участі в демократичних процесах.

Фонд демократії ООН.

На ті ж цілі понад 50 тис. доларів погоджується віддавати і Національний фонд підтримки демократії.

Людська безпека.

Посольство Японії на реалізацію проекту с готове виділити 10 тис. євро. Головними напрямками повинні стати: освіта, медична допомога, підтримка тих, хто терпить нужду, спорт.

Государственные флаги Украины и Японии

Розвиток ЗМІ.

Посольство США щорічно пропонує власникам та представникам ЗМІ та НУО фінансову підтримку у розмірі 24 тис. доларів. Головна ціль проекту – формування незалежних ЗМІ в країні.

Підтримка жінок.

На покращення становища в країні дівчат та жінок «Глобальний фонд для жінок» готовий витратити 500-20 000 доларів. Звертатись можуть усі громадські жіночі організації, що діють за межами США.

Читайте також:  Какой будет инфляция в Украине в 2021 году?

Охорона середовища.

Фундація «Кока-Кола» готова фінансувати ті громадські організації, що спрямовують свою увагу на проблемах економії водних ресурсів, правильну переробку та утилізацію непотребу. Отримати належне фінансування можуть усі НУО, котрі запропонують цікавий та ефективний проект. Фундація не встановлює ані часових, ані фінансових обмежень.

Для місцевих ініціатив

Гранти на розвиток села особливо важливі для нашої країни, адже саме населення невеличких населених пунктів має на сьогодні найбільші проблеми з навчальними закладами, дорогами, культурними та освітніми закладами та заходами.

БФ «Карітас Київ» готовий фінансово підтримати ініціативні групи, НУО, громади, селищні ради, котрі будуть реалізовувати «колективну мрію». Мікрогранти спрямовані на:

 • покращення інфраструктури в населеному пункті;
 • просвітницькі заходи;
 • пропагування здорового способу життя;
 • розвиток волонтерства.

На жаль, грантова програма не буде поширюватись на усю територію країни, але охопить деякі області – Черкаську, Київську, Вінницьку, Чернігівську, Житомирську.Вже кілька років поспіль сприяє відродженню українського села холдинг МХП. Багаторічний проект «Село: Кроки до розвитку» дає шанс фермерам, сільським підприємцям «твердо стати на ноги».

Оскільки підтримати відразу усіх охочих підприємців не вдається, організатори збільшують географію проекту з кожним роком.  Актуальна пропозиція поки що для: Івано-Франківської, Вінницької, Тернопільської, Дніпропетровської та Черкаської областей.

Скільки точно буде виділено холдингом на 2020-й рік точно ще не відомо, однак, ця сума не буде меншою, аніж 50 тис. гривень. В першу чергу, як вказують організатори, допомога буде направленою на такі напрямки:

 • бджільництво;
 • зелений туризм;
 • сільське господарство;
 • виробництво на селі.
Программ Село:шаги к развитию

Гранти на енергозбереження в Україні

Екологія та енергозбереження – актуальні питання не тільки для українців, але й для усіх країн світу. Саме тому, країни із розвиненою економікою готові допомагати іншим заради спільного щасливого майбутнього на нашій планеті.

На постійній основі допомагати українцям готова корпорація «НЕФКО». Від 100 до 400 тис. євро готова ця організація задля модернізації системи опалення та утеплення будівель соціальних об’єктів. Претендувати на таку допомогу можуть школи і садочки, лікарні, дитячі будинки тощо.

Називаючи міжнародні гранти для України, що пов’язані із енергозбереженням, не можливо також не згадати і ту, що організовує Уряд Фінляндії.

Читайте також:  Ставка единого налога в Украине в 2020 году

Головна завдання фінансової підтримки – допомогти українцям знайти альтеративні шляхи отримання енергії, розпочати виробництво електрики на основі побутових відходів, а також реалізувати так звані «пілотні» зелені проекти.

Загальна сума, яку можуть виділити фіни на це завдання – 6 млн. євро. Актуальною пропозиція залишається для усіх навчальних закладів, бізнесу, органів місцевого самоврядування аж до кінця 2021-го року.

Схожі проекти та гранти 2020 в Україні також пропонують: Посольство Японії (пропонує здійснити енергоекономні заходи в освітніх закладах), ПРООН (проект спрямований на зменшення викидів парникових газів), Глобальний екологічний фонд (проект спрямований на зменшення шкідливих газів).

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.