Меню

Календар луни на березень 2020 року

Лунний календар на березень 2020 здатен, як вказують астрологи, здійснювати вплив і на природу, і на самопочуття та життя людини. Найбільш важливо дізнатись коли саме буде новий та повний місяць, а також дні першої та останньої четверті супутника. Такі дні вважаються не найкращими для початку нових справ.Лунний календар на березень 2020

1-е березня. Місяць потрапляє до дому Діви, а тому час братись за нові справи та проекти. Друга фаза росту супутника вирізняється збільшенням внутрішньої енергії, а тому хороші зміни можуть відбуватись фактично у будь-яких сферах. Чудовим моментом стане 1-ше березня для фізичної активності.

2-е березня. На цю дату припадає 15-й день місячного календаря, а, отже, Місяць буде повним. Оскільки він гостює в сузір’ї Діви, то 2-ге березня стане днем спокус. Тим, хто не може втриматись від флірту, краще залишатись вдома.

3-е березня. Супутник починає потроху зменшуватись. Загалом, як дає зрозуміти календар Луни на березень 2020 року, повинен бути максимально спокійним та “рівним”.

4-е березня. Супутник потрапляє під вплив Терезів, а тому ця дата повинна бути присвяченою відпочинку. Не радять знавці небесних світил братись за нові завдання. Краще завершити те, що вже давно було розпочато.

5-е березня. Поступово енергія людини зменшується, період дій та активності змінюється періодом роздумів та аналізу.

6-е березня. Перехід супутника в сузір’я Скорпіона дає зелене світло серйозним рішенням. Особливо сильно в цей день активується інтелектуальне мислення. Самокритичність та здоровий глузд допоможуть зробити правильний вибір.

7-е березня. День чудово підійде для найрізноманітніших практик. Не радять астрологи спілкуватись 7-го березня з людьми. Краще цю добу присвятити роздумам, умиротворенню та молитві.

Читайте також:  Скільки робочих днів у квітні 2020 року

8-е березня. Мислення людини в момент переходу супутника в сузір’я Стрільця дещо відходить від логіки й більше націлене на абстрактність. Усі бюрократичні питання 8-го числа будуть вирішуватись з особливою легкістю. Не повинно трапитись нічого незвичного чи небезпечного під час відряджень чи мандрівок у цей день.

9-е березня. Місяць переходить в третю чверть, а тому, лунний календар на березень 2020 року, дає зрозуміти, що усі хірургічні маніпуляції буде виконано максимально швидко. Будь-які пошкодження, отримані в цей день, не принесуть сильного дискомфорту чи небезпеки.

10-е березня. Досить складний день. Ймовірно, він буде пов’язаним із якоюсь переслідуваннями, гонінням. Не варто давати своїм партнерам привід для ревнощів. Скандали 10-го березня, як ніколи гострі та небезпечні.

11-е березня. Це порівняно пасивний день. Краще не починати вияснювати стосунки з колегами, братись за початок нових проектів. Оптимальним 11-те число першого весняного місяця стане для зачаття дитини.

12-е березня. Це 25-й календарний місяць. Супутник буде під владою Козерога, а тому, вказують спеціалісти, для спілкування із чиновниками кращого періоду оді й шукати. Легко будуть вирішуватись усі грошові питання.Супутник буде під владою Козерога

13-е березня. День ідеально підходить для підготовки різноманітних заходів, пов’язаних із навчанням. Астрологи рекомендують відвідати якісь тренінги, зайнятись власним розвитком, або ж, принаймні, починати корисну книгу.

14-е березня. Для вирішення буденних справ ця дата стане особливо успішною. Не прогадає із покупкою той, хто вирішить витратити кровно зароблені кошти в цей період. Це четверта стадія супутника, що зменшується. Тому в’ялість, спокій, можливо й апатія, будуть помічені в цей період.

15-е березня. Зменшення загальної активності спричиняє втрату сил та зменшення фантазій. Важко буде займатись творчістю. Нові справи варто відсунути на кілька днів.

16-е березня. Якщо є можливість обирати, краще провести цей день в подорожі. Нові враження допоможуть зібратись із силами та успішно завершити розпочаті проекти. Також 16-го числа з легкістю можуть вирішитись фінансові та юридичні питання.

Читайте також:  Где заказать горизонтальные жалюзи на пластиковые окна в интернет магазине в Украине

17-е березня. Місяць стане товаришем Риб, а тому чудово підходить для аналізу та оцінки своєї роботи, цінностей, життєвої позиції. Розібравшись в помилках, вдасться остерегтись їх повторення в майбутньому.

18-е березня.  Новий місяць у березні 2020 року почне наростати з цієї дати. Супутник переходить до Овна, а це загрожує особливою амбітністю, імпульсивністю. Важливі переговори можуть зірватись через будь-яку дрібничку.

19-е березня. 2-й день місячного календаря допомагає людям назбирувати свою енергію. Якщо приступати до активної діяльності ще надто рано, то для планування, “розкладання усього по поличках” ця дата підходить ідеально.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - березень.jpg

20-е березня. В сузір’я Тельця перейде в цей день молодий місяць у березні 2020. Знак бика — символ стабільності. Відтак, усі фінансові вкладення стають дають чудові інвестиції.

21-е березня. Здатність до мисленнєвої діяльності стане більш помітною. Але разом із тим, буде помічатись і схильність до ліні. Люди різко відчуватимуть потребу і сні та комфорті. Звичайно, це дещо заважає плідній роботі.

22-е березня. Близнюки, до котрих потрапить супутник, допоможуть рішення приймати швидко та правильно. Не прийдеться багато часу витрачати на роздуми, адже мислення буде особливо логічне та швидке.

23-е березня. За умов хорошої самоорганізації та пунктуальності, ця дата може принести багато користі для кар’єри людини. Разом із тим, особливо сильною буде потреба в підтримці рідних людей.

24-е березня. Раки — повільні, але розсудливі. Оскільки Місяць переходить в сузір’я цього знаку, на успіх у роботі можуть розраховувати юристи, бухгалтери. Не найкращою ця дата стане для підписання важливих контракті, оформлення кредиту чи позики.

25-е березня. Перші дві фази місяця на березень 2020 року вирізняються збільшення енергії. З 25-го числа варто переходити до активної реалізації раніше запланованих справ. Корисними у цей період стануть будь-які фізичні тренування.

Читайте також:  Где купить напольные покрытия для квартиры в интернет магазине

26-е березня. Варто подумати про зміну своєї діяльності, якщо робота протягом тривалого часу не дає очікуваних результатів. Чудовим цей день стане для нетривалих поїздок та екскурсій по обласному місту.

27-е березня. Лев (а саме цей знак стане головним для супутника в цей день) сприяє усім активним та енергійним заходам. Незалежно від того, що прийдеться організовувати в цей день (корпоративна вечірка, спортивні змагання, бібліотечні читання тощо), захід пройде особливо якісно.

28-е березня. Бажання до спілкування та нових знайомств особливо сильно буде вабити усіх українців. 28-ме число, вказують знавці небесних світил, стане особливо потужним енергетичним днем, витрачати його на дурниці точно не можна. План, котрий довго крутився в голові, в цю дату має усі шанси на швидку реалізацію.

29-е березня. Перейшовши до дому Діви, супутник сприяє усім кропітким завданням, що потребують виваженості, терпіння та сили волі.

30-е березня. Передостанній день першого весняного місяця ідеально підходить для самоаналізу. Якщо вдасться виявити свої помилки, погодитись та розпочати боротьбу зі своїми вадами, то вже в скорому часі вдасться завоювати авторитет в очах рідних.

31-е березня. Терези (вони матимуть найбільший вплив на супутник наприкінці місяця) дають сигнал про потребу у відпочинку. Також ця дата добре підходить для зміцнення стосунків з родиною.Терези (вони матимуть найбільший вплив на супутник наприкінці місяця)

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *