Меню

Календар луни на березень 2022 року

Лунний календар на березень 2022 здатен, як вказують астрологи, здійснювати вплив і на природу, і на самопочуття та життя людини. Найбільш важливо дізнатись коли саме буде новий та повний місяць, а також дні першої та останньої четверті супутника. Такі дні вважаються не найкращими для початку нових справ.Лунний календар на березень 2022

1-е березня. Місяць потрапляє до дому Діви, а тому час братись за нові справи та проекти. Друга фаза росту супутника вирізняється збільшенням внутрішньої енергії, а тому хороші зміни можуть відбуватись фактично у будь-яких сферах. Чудовим моментом стане 1-ше березня для фізичної активності.

2-е березня. На цю дату припадає 15-й день місячного календаря, а, отже, Місяць буде повним. Оскільки він гостює в сузір’ї Діви, то 2-ге березня стане днем спокус. Тим, хто не може втриматись від флірту, краще залишатись вдома.

3-е березня. Супутник починає потроху зменшуватись. Загалом, як дає зрозуміти календар Луни на березень 2022 року, повинен бути максимально спокійним та “рівним”.

4-е березня. Супутник потрапляє під вплив Терезів, а тому ця дата повинна бути присвяченою відпочинку. Не радять знавці небесних світил братись за нові завдання. Краще завершити те, що вже давно було розпочато.

5-е березня. Поступово енергія людини зменшується, період дій та активності змінюється періодом роздумів та аналізу.

6-е березня. Перехід супутника в сузір’я Скорпіона дає зелене світло серйозним рішенням. Особливо сильно в цей день активується інтелектуальне мислення. Самокритичність та здоровий глузд допоможуть зробити правильний вибір.

7-е березня. День чудово підійде для найрізноманітніших практик. Не радять астрологи спілкуватись 7-го березня з людьми. Краще цю добу присвятити роздумам, умиротворенню та молитві.

Читайте також:  Коли починається Великий Піст в 2022 році?

8-е березня. Мислення людини в момент переходу супутника в сузір’я Стрільця дещо відходить від логіки й більше націлене на абстрактність. Усі бюрократичні питання 8-го числа будуть вирішуватись з особливою легкістю. Не повинно трапитись нічого незвичного чи небезпечного під час відряджень чи мандрівок у цей день.

9-е березня. Місяць переходить в третю чверть, а тому, лунний календар на березень 2022 року, дає зрозуміти, що усі хірургічні маніпуляції буде виконано максимально швидко. Будь-які пошкодження, отримані в цей день, не принесуть сильного дискомфорту чи небезпеки.

10-е березня. Досить складний день. Ймовірно, він буде пов’язаним із якоюсь переслідуваннями, гонінням. Не варто давати своїм партнерам привід для ревнощів. Скандали 10-го березня, як ніколи гострі та небезпечні.

11-е березня. Це порівняно пасивний день. Краще не починати вияснювати стосунки з колегами, братись за початок нових проектів. Оптимальним 11-те число першого весняного місяця стане для зачаття дитини.

12-е березня. Це 25-й календарний місяць. Супутник буде під владою Козерога, а тому, вказують спеціалісти, для спілкування із чиновниками кращого періоду оді й шукати. Легко будуть вирішуватись усі грошові питання.Супутник буде під владою Козерога

13-е березня. День ідеально підходить для підготовки різноманітних заходів, пов’язаних із навчанням. Астрологи рекомендують відвідати якісь тренінги, зайнятись власним розвитком, або ж, принаймні, починати корисну книгу.

14-е березня. Для вирішення буденних справ ця дата стане особливо успішною. Не прогадає із покупкою той, хто вирішить витратити кровно зароблені кошти в цей період. Це четверта стадія супутника, що зменшується. Тому в’ялість, спокій, можливо й апатія, будуть помічені в цей період.

15-е березня. Зменшення загальної активності спричиняє втрату сил та зменшення фантазій. Важко буде займатись творчістю. Нові справи варто відсунути на кілька днів.

16-е березня. Якщо є можливість обирати, краще провести цей день в подорожі. Нові враження допоможуть зібратись із силами та успішно завершити розпочаті проекти. Також 16-го числа з легкістю можуть вирішитись фінансові та юридичні питання.

Читайте також:  Православний календар на червень 2022 року

17-е березня. Місяць стане товаришем Риб, а тому чудово підходить для аналізу та оцінки своєї роботи, цінностей, життєвої позиції. Розібравшись в помилках, вдасться остерегтись їх повторення в майбутньому.

18-е березня.  Новий місяць у березні 2022 року почне наростати з цієї дати. Супутник переходить до Овна, а це загрожує особливою амбітністю, імпульсивністю. Важливі переговори можуть зірватись через будь-яку дрібничку.

19-е березня. 2-й день місячного календаря допомагає людям назбирувати свою енергію. Якщо приступати до активної діяльності ще надто рано, то для планування, “розкладання усього по поличках” ця дата підходить ідеально.

20-е березня. В сузір’я Тельця перейде в цей день молодий місяць у березні 2022. Знак бика — символ стабільності. Відтак, усі фінансові вкладення стають дають чудові інвестиції.

21-е березня. Здатність до мисленнєвої діяльності стане більш помітною. Але разом із тим, буде помічатись і схильність до ліні. Люди різко відчуватимуть потребу і сні та комфорті. Звичайно, це дещо заважає плідній роботі.

22-е березня. Близнюки, до котрих потрапить супутник, допоможуть рішення приймати швидко та правильно. Не прийдеться багато часу витрачати на роздуми, адже мислення буде особливо логічне та швидке.

23-е березня. За умов хорошої самоорганізації та пунктуальності, ця дата може принести багато користі для кар’єри людини. Разом із тим, особливо сильною буде потреба в підтримці рідних людей.

24-е березня. Раки — повільні, але розсудливі. Оскільки Місяць переходить в сузір’я цього знаку, на успіх у роботі можуть розраховувати юристи, бухгалтери. Не найкращою ця дата стане для підписання важливих контракті, оформлення кредиту чи позики.

25-е березня. Перші дві фази місяця на березень 2022 року вирізняються збільшення енергії. З 25-го числа варто переходити до активної реалізації раніше запланованих справ. Корисними у цей період стануть будь-які фізичні тренування.

Читайте також:  Сприятливі дні для стрижки у травні 2022 року

26-е березня. Варто подумати про зміну своєї діяльності, якщо робота протягом тривалого часу не дає очікуваних результатів. Чудовим цей день стане для нетривалих поїздок та екскурсій по обласному місту.

27-е березня. Лев (а саме цей знак стане головним для супутника в цей день) сприяє усім активним та енергійним заходам. Незалежно від того, що прийдеться організовувати в цей день (корпоративна вечірка, спортивні змагання, бібліотечні читання тощо), захід пройде особливо якісно.

28-е березня. Бажання до спілкування та нових знайомств особливо сильно буде вабити усіх українців. 28-ме число, вказують знавці небесних світил, стане особливо потужним енергетичним днем, витрачати його на дурниці точно не можна. План, котрий довго крутився в голові, в цю дату має усі шанси на швидку реалізацію.

29-е березня. Перейшовши до дому Діви, супутник сприяє усім кропітким завданням, що потребують виваженості, терпіння та сили волі.

30-е березня. Передостанній день першого весняного місяця ідеально підходить для самоаналізу. Якщо вдасться виявити свої помилки, погодитись та розпочати боротьбу зі своїми вадами, то вже в скорому часі вдасться завоювати авторитет в очах рідних.

31-е березня. Терези (вони матимуть найбільший вплив на супутник наприкінці місяця) дають сигнал про потребу у відпочинку. Також ця дата добре підходить для зміцнення стосунків з родиною.Терези (вони матимуть найбільший вплив на супутник наприкінці місяця)

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.