Меню

Календар риболова на 2021 рік в Україні

Свій секрет «чому добре клює» готовий розкрити далеко не кожен рибалка, адже кожному хочеться бути «номером один» у цій справі. Між тим, дізнатись про найвдаліші для цього заняття дні дає змогу, як запевняють астрологи,  календар риболова на 2021 рік в Україні.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - b5ccc39ec5ae6f9605f45f1946821ab4_XL.jpg

Що представляє собою календар?

По суті, календар рибака – це звичайний календар, на котрому різними кольорами позначені найбільш сприятливі для рибальства дні та невдалі дати. Складають такі – знавці небесних світил – астрологи. Слідкуючи за позицією Місяця стосовно того чи іншого зодіакального знаку, їм вдається передбачити і деяку поведінку риб.

Перший рибацький календар було створено ще в 1926-му році. Тоді за основу складання такого було взято теорію Найта. Цей науковець свого часу намагався з’ясувати, що саме впливає на якість улову. Серед 30 основних факторів, здатних впливати на поведінку риб, спеціаліст виокремив і фазу Місяця.

Хоча ця теорія не усіма рибалками сприймається серйозно, між тим, вказують астрологи, нехтувати інформацією щодо розташування місячних світил не варто.

Фази супутника та їхній вплив на улов

 • Новий Місяць. Це, по суті, перша фаза супутника. З неї він починає рости. Триває така фаза всього лише 2 дні. Побачити неозброєним оком на небосхилі супутник в такий час неможливо. Як пояснює риболовний календар, дана фаза є найгіршою для рибалок, адже сама риба дуже пасивна та не йде на приманку.
 • Повний Місяць. Триває всього лише один день і відноситься, як і попередня фаза, до несприятливих періодів. Рибина дуже лінується та більше залягає на дно.
 • Ранній Повній Місяць. Наступає кожного місяця за одну добу до передбаченої дати Повного Місяця. Надмірна активність та метушливість земноводних, в очікуванні зміни фази, не дає хорошого результату.
 • Пізній Повний Місяць. День, що наступає після повного земного супутника. В астрології вважається звичайним днем, а тому особливого впливу на риболовлю не очікується. Іншими словами, цей день можна назвати «як пощастить». Рибалка може повернутись додому як із повною сіткою, так і абсолютно пустою. Тут вже все залежить від місця риболовлі та майстерності самого «мисливця».
 • Ранній Молодик. Триває фаза кілька днів напередодні переходу в фазу «Молодик». Вважається, що цей знак також дуже поганий для рибаків. У всякому разі, отримати хороший улов у такий період вдається лише окремим.
 • Перша чверть. Незважаючи на багатообіцяючу назву, цей період триває всього лише одну добу. Разом із тим, і вона може принести неабияку користь заядлим рибалкам. Як правило,це дуже сприятливі дні для рибалки 2021.
 • Друга чверть. Мабуть, найкращий та найдовший період, котрий можна використати з великою користю для себе. Незалежно який саме інструмент використовується для улову (вудочка чи спінінг), без риби додому повертатись точно не доведеться.Фази супутника

Кращі дні січня 2021

Зимова риболовля вирізняється особливо хорошим уловом. Хоча сама рибка в цей період ще дуже в’яла, однак кисневе голодування змушує її пливти в руки «мисливця».

Читайте також:  Знаменательные и памятные даты 2020 года

Найбільш вдалими днями для того, щоб вийти на річку спеціалісти називають: 7-13.01, 18.01, 24-25.01. Не принесе успіху риболовля в перші дні нового року, а також 16, 17 та 30-го січня.

Риболовний календар на лютий 2021

Як і попереднього місяця, рибка ще залишається сонною, адже перебуває під льодовою кіркою. Полювати на холоднокровних стає все важче, адже льодовий шар стає значно тоншим. Таким чином збільшується ризик. Незважаючи на рекомендації місячного рибного календаря, рибаки в кожному випадку повинні бути максимально пильними.

 • На яскраву наживку рибка охоче попливе в 4-9-х числах, а також 17-го, 18-го, 19-го, 20-го ,22-го.
 • Не буде успіху від заняття в перші числа місяця та в останні.Риболовний календар на лютий 2019

Коли вибиратись на рибалку в березні?

Великою кількістю успішних днів для риболовлі може похвалитись березень. Тут, як запевняють астрологи, обов’язково спрацює правило: чим яскравіша днина, тим більший улов. Як тільки водоймища потеплішають, і нарешті повністю зійде льодова кірка, рибка зможе отримувати більше кисню, а відтак, буде більше активною, менш лякливою.

 • Успішною, зазначають спеціалісти, буде перші два тижні березня. Менше повезе рибалкам в останній тиждень місяця, особливо 30-го числа.

Коли ловити в квітні?

 • Як попереджає рибний календар кльову, не найкращими в плані улову будуть такі дати, як: 01.04, 02.04, 16.04, 27-30.04. Скуштувати свіжо зловленої рибки вдасться рибалкам в дні: 4-8.04, 12.04, 24.04, 25.04.

Не варто забувати і про поради досвідчених рибалок про те, що найкращих результатів в квітні можна досягти тільки в невеличких водоймах. Клювати добре буде на сільських річках та в озерах.

Читайте також:  Знаменні і пам’ятні дати 2022 року

Кращі дні риболовлі в травні

Травень, як знають усі рибаки, входить в перелік найбільш продуктивних в плані «мисливства» на холоднокровних місяців. Рибки вже добре підростають до цього часу, а тому природно, потребують більше їжі. З цієї ціллю вони все ближче підпливають до берега в надії знайти щось дуже ситне.

 • Позитивними в цьому плані стануть: перший тиждень місяця, період з 24-го по 25-те числа.Кращі дні риболовлі в травні

Риболовля в червні

Як правило, в червні відбувається різке підвищення температури. Рибка відчуває таку зміну, а тому робиться значно в’ялішою, частіше тікає в глибину. З 1-го по 4-те червня краще на рибалку навіть не збиратись. А от з 8-го числа – двері для рибалки відкрита. Холоднокровні вже зможуть краще адаптуватись до температури.

 • Наприкінці місяця (24-27.06) можна сміливо відправлятись на полювання на великого хижака, наприклад, щуку.

На що сподіватись в липні?

Неоднозначним виявиться липень для усіх любителів риболовлі. Кращого результату від цього заняття можна очікувати тоді, коли температурний режим на вулиці буде спадати.

 • Якщо роздрукувати місячний календар рибалки для Україні, то в ньому можна помітити, що кращими днями стануть: 4, 5, 6, 7, 8, 22, 27, 28 липня. Невдалі дати: 1, 11, 30 червня. Усі інші – нейтральні.

Чи буде улов в серпні?

Поступовий спад температури у водоймищах досить позитивно вплине фактично на усі види риб. Вони ставатимуть більш активними, спатимуть мало.

 • Кращий період: 11-19- те червня.Чи буде улов в серпні

Найвдаліші дні вересня

Відправлятись на водоймище, як попереджують знавці риби, краще в сонячні та мало вітряні днини. Що ж стосується астрологічних порад, то вони пропонують любителям рибки звернути увагу на такі дати: 11-17.09 .

 • Не принесе процес ані результату ані задоволення в ці дні: 21-25.09.

Рибацький календар на жовтень

 • На чудовий улов можуть розраховувати навіть новачки, якщо відправляться на водоймища з вудочками в ці дні: 6, 9, 10, 11, 12, 13. Вдалими будуть і всі інші дати 20-х чисел.
 • Не принесе користі рибальство в ці дати: 5, 15, 30 жовтня.

Дні рибалки в листопаді

Кращі періоди для риболовлі в грудні

Незважаючи на різке похолодання, на позитивний результат можна буде розраховувати, якщо грудень буде достатньо холодним для появи першої льодової кірки. Сприятливими можна назвати 10-12 грудня. А от 30-го числа місяця навряд чи вдасться повернутись з хорошим результатом.

Читайте також:  Робочий календар на 2018 рік для України

Важливо пам’ятати, що сприятливі дати в місячному рибацькому календарі не можуть гарантувати 100% успіху. Багато також залежить і від знань та вмінь самого рибака, його інструментів, місцевості, приманки і, звичайно ж, погодиКращі періоди для риболовлі в грудні.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.