Меню

Сприятливі дати для весілля у 2021 році

Багато молодят бажають грати весілля у невисокосному році, оскільки вірять у прикмети і вважають, що це допоможе зберегти родину та зміцнити шлюб. Вибрати сприятливий місяць та дату у 2021 році для одруження допоможуть наші поради.

Рік Бику надзвичайно вдалий для укладання шлюбів. Парам, які збираються одружитися, варто наважитися на укладання шлюбу саме у 2021 році. Бик сприяє створенню сімей, допоможе розставити все на свої місця, внесе спокій у родинне життя. У період планування такої важливої події, варто задуматись, коли найкраще робити весілля. Якщо ви плануєте вінчання, необхідно дотримуватись церковних канонів та правил. Можливо підібрати дату весілля згідно астрологічних прогнозів. Зірки допоможуть підібрати сприятливі дні для весілля.Багато молодят бажають

Несприятливі дні для весілля

Рік Бику має небагато несприятливих днів для одруження. Весь 2021 рік буде вдалим для весілля, оскільки Бик сприяє родинному щастю та створенню сім`ї. Але варто пам’ятати, що Бик не терпить брехні, і шлюби, створені з корисливої мети, не приведуть до добра.

 • Не варто у січні одружуватись з 1 по 6 число, а також 22 та 23 січня. У лютому відмовтесь від весілля 2 та 20 числа. 2 березня теж не варто укладати шлюб. А у квітні несприятливими будуть 4, 24 та 25 числа. Поганими днями у травні будуть 22, 23, 29 та 30 числа.
 • Влітку несприятливими будуть 18, 19 та 26 червня, 27 липня, 20 та 24 серпня.
 • У вересні не варто одружуватись 17, 25 та 28 числа. В жовтні – 17, 20 та 24. Поганими днями будуть 14 та 21 листопада, а також 17, 19 та 26 грудня.

Сприятливі дні для весілля у 2021 році по православному календарю

Молодятам, які вирішили обвінчатися у 2021 році особливо прискіпливо треба обирати дату таїнства. Для цього варто зразу обрати церкву та узгодити число з батюшкою. У кожній церкві є дні, в які вінчання не проводять. Визначитись зі сприятливим днем для таїнства вінчання допоможе батюшка після бесіди з парою. Найбільш вдалими днями для вінчання будуть 4 листопада та 5 травня 2021 року

 • 4 листопада святкують День Казанської Божої Матері. Її вважають покровителькою молодят на міцний та тривалий шлюб.
 • Перша неділя після Пасхи, у 2021 році цей день припадає на 5 травня, вважається другим сприятливим днем для вінчання. Вважається, що одружені в цей день збудують міцний і тривалий союз.Сприятливі дати для весілля у 2019 році

Згідно православного календаря є ряд несприятливих днів. В цей період вінчання не проводяться. Обряд вінчання не проводять у дні великих постів, Великі церковні свята та у поминальні дні.

Дати, коли не проводять вінчання:

 • Успенський піст у 2021  році він припадає на період з 14 по 27 серпня
 • Різдвяний піст з 28 листопада по 6 січня.
 • Петрів піст з 24 червня по 11 липня.
 • Пасхальний піст з 15 березня;
 • Хрещенський сочельник – 18 січня;
 • Трійця;
 • Вербна неділя;
 • Пасха ;
 • Усікновення голови Іоана Предтечі – 11 вересня;
 • Воздвиження Хреста Господнього – 27 вересня;
 • П’ять седмиць. У 2021 році вони проходять: 17 – 18 січня, 29 січня – 3 лютого, 12 – 17 лютого, 9 – 14 квітня та 28 травня – 2 червня.

Не варто вінчатися у дні скорботи та у поминальні дні, а також у дні, які передують посту. Будь-який інший день обирають зі згодою батюшки.Молодятам варто звернути...

Красиві дати для весілля у 2021 році

Молодятам варто звернути на кілька красивих дат у 2021 році. Співпадання кількох чисел та вдалим днем для весілля буде 19.10.19. Варто придивитись до 19 числа кожного місяця. Найкращими днями будуть 19.01.19 та 19.02.19. Однак 19 серпня 2021 року з цього переліку випадає, оскільки на цей день припадає велике церковне свято – Яблуневий Спас.

Не завадить звернути увагу на ряд хороших дат для весілля. Тут співпадають цифри дня та місяця, а саме 01.01, 02.02 і так далі. Незвичним варіантом для укладання шлюбу стане день зі зростаючими цифрами – 06.07.19. Гарним варіантом будуть дати з цифрами у дзеркальному відображенні – 01.10.

Чудовим варіантом проведення весілля буде у день свят:

 • Міжнародний День поцілунків, припадає на 6 липня.
 • День Святого Валентина, 14 лютого. Про весілля у цей день варто подумати заздалегідь, популярне свято гарантує аншлаг у РАГСах та велику чергу.
 • День Обіймів, відзначають 4 грудня.
 • День Сім’ї відзначають 8 липня. Символічний день для проведення найкращого свята у житті двох закоханих людей.Красиві дати для весілля у 2019 році

Сприятливі дати для весілля у 2021 році

Сузір’я впливають на все наше життя, що вже казати про подружні стосунки. Тому, для успішного подружнього життя потрібно укладати шлюб в сприятливі для цього дні. У 2021 році сприятимуть молодятам такі знаки зодіаку: Водолій, Стрілець, Телець, Риби, Терези та Рак. Призначивши дату на дні, коли Місяць знаходиться в цих сузір’ях, можна сподіватися на міцний та щасливий брак. Зірки можуть вберегти пару від ревнощів, нудьги та нестатків. Поруч завжди будуть знаходитись друзі, які допоможуть у скрутну хвилину.

Читайте також:  Календар вихідних на 2022 рік

Нейтральними для весілля будуть дні, які підпадатимуть під вплив Лева, Близнюків, Овна та Скорпіона. Молодята можуть іноді сваритись, вирішувати, хто головний, та в суперечках розв’язувати побутові проблеми. Сексуальне життя буде насиченим, тому про зради ніхто не згадуватиме. Комусь із пари доведеться йти на поступки та жертвувати власними інтересами на користь партнера.

Не рекомендують укладати шлюб у дні, на які впливають Діва та Козеріг. Вони можуть негативно позначитись на подружньому житті. Врятувати такі пари допоможе почуття гумору та бажання йти на компроміс. Спільна справа або бізнес допоможуть зміцнити брак.

Рік та місяць весілля

Під час планування весілля слід обирати рік та місяць, які будуть найкращими для шлюбу. Не варто планувати весілля у високосний рік. А найбільш сприятливим вважають рік, який переду високосному. Невисокосний 2021 рік якраз є найкращим роком для весілля. Оскільки 2020 рік буде несприятливим для весілля, варто парам, які вагаються, швидше визначитись та спланувати дату весільної церемонії.

Слід звернути увагу на місяць, в якому планується проводити весільну церемонію. Найкращими місяцями для одруження вважають лютий, квітень, липень, серпень, жовтень та листопад. А ось у травні справляти весілля категорично протипоказано. Проте, навіть найкраще підібраний день для одруження, не допомагає зберегти шлюб, якщо не докладати зусиль. Для міцного та щасливого шлюбу треба обом працювати та йти на компроміс.Сприятливі дати для весілля у 2019 році

Сприятливі дати для весілля по фен-шую

Підібрати найбільш сприятливі дня по фен-шую дуже складно. Для цього краще звернутись до спеціаліста. Існує кілька простих правил, які дозволять трішки розібратись та визначитись з датою свята. Коли пара не сумісна по зодіаку, то правильно підібраний день для одруження допоможе виправити ситуацію та зробить сімейне життя щасливим. Під час вибору дня весілля варто звернути увагу на певні правила:

 1. Звертають увагу на дати. Існує кілька універсальних дат, які допомагатимуть молодятам. Цифри 3, 12, 21, 1 та 2 внесуть в союз ніжність, взаєморозуміння та кохання.
 2. Беруть до уваги чи припадає на цей день сонячне затемнення. Цей день не сприятливий для шлюбу.
 3. Весільну церемонію не проводять в дні Ша. Саме ці дні найбільше наповнені негативною енергетикою. У пари будуть постійно виникати конфлікти та суперечки з найменших дрібниць. Якщо весілля проходить в день Ша, то варто правильно підібрати час. Спеціалісти вважають найкращими цифрами для церемонії 8 та 9. Вони являються символом безкінечності та здійснення мрій. Важливо обрати дату, сума цифр якої дорівнюватиме 8 або 9.

Сприятливі дати для весілля у 2021 році по Місячному календарю

Правильний вибір Місячної фази у 2021 році допоможе позитивно вплинути на життя молодят. Повний Місяць вважається сприятливим періодом для створення родини. Вважається, що в родині буде достаток, щастя та взаєморозуміння. Між молодятами буде гармонія та душевне тепло. Союз вважається гармонійним та міцним. Теплі стосунки та любов буде між молодятами все життя.

Читайте також:  Повний місяць у червні 2022 року

Побудувати міцну сім`ю, молодятам, які одружилися на Зростаючий Місяць, буде досить важко. Якщо шлюб буде щирим та сповненим кохання, то лише в цьому випадку Місяць сприятиме молодим. Спільні сили, які направлені на створення родини, бажання йти на компроміс, побудують міцний та тривалий союз. Молодятам, які вже довгий час знаходяться разом і перевірили свої стосунки, найкраще підійде перша чверть Місяця. Оновлений Місяць дасть стосункам бажаний заряд енергії, сил та розуміння. Обираючи сприятливий день тижня для проведення весілля, варто звернути увагу на наступні моменти.

 • Неділя принесе в родину затишок та тепло. Цей день тижня знаходиться під впливом Сонця.
 • П’ятниця допоможе наповнити родинні стосунки гармонією, взаєморозумінням та щастям. Венера впливає на цей день, тому це один з кращих днів для укладання шлюбу.
 • Понеділок наповнить життя молодих романтикою, пристрастю та яскравими мандрами.
 • Астрологи вважають, що у 2021 році варто відмовитись від весілля у середу, четвер та суботу.

Варто звернути увагу, на яку місячну добу припадає весілля. Найкращою вважається 10 місячна доба. Тим, хто старший 30 років, підійде 13 й день. Парам, які одружуються повторно, варто звернути увагу на 14 й день місяця. Коли пара вже дуже довго знаходиться разом, їм підійде 24 місячна доба. Універсальними та сприятливими для весілля вважаються й інші дні: 3, 6, 7, 17 та 22.

Слід пам’ятати, що навіть сама вдала дата, підібрана згідно порад, не змусить двох людей жити один з одним, якщо між ними немає кохання та взаєморозуміння. Тому, якщо ви всім серцем кохаєте один одного, то ні зірки, ні народні прикмети не зможуть завадити вашому щастю.Сприятливі дати для весілля по фен-шую

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.