Меню

Місячний посівний календар на квітень 2022 року

Особливий вплив небесних світил на Землю та її жителів помічався вже дуже давно. Зараз цьому питанню приділяється більше уваги, що дозволило людям зробити купу важливих відкриттів. Наприклад, місяць здатен впливати на фізичний та психологічний стани людини, змінювати певні процеси, тощо. Звісно, люди навчилися використовувати це все в своїх цілях. Саме так і з’явився посівний календар. А допомогою небесного світила, а також календаря людям не один рік вдається висаджувати та збирати найкращі врожаї. Нещодавно агрономи усієї країни використовували посівний календар на березень 2022 року, але незабаром настане квітень, під час якого знадобиться інший варіант календаря.Особливий вплив небесних світил на Землю

Нащо цей календар?

Цей особливий календар був створений задля того щоб допомагати людям з висадкою та збором найкращого урожаю. Сам календар тісно пов’язаний з процесами, які відбуваються завдяки місячній активності. Таким чином, можна з легкістю визначити дати, які будуть найсприятливішими для висадки тієї чи іншої культури. Також можна дізнатися більше про ті дні, коли в сад чи на город краще взагалі не заходити, бо усі діяння не принесуть нічого гарного. Варто знати, що такі збірники рекомендацій складаються не на цілий рік, а лише на невеличкий період. Це дозволяє скласти більш точні рекомендації. В результаті місячний посівний календар на квітень 2022 року місить поради на кожен день, які дозволять висадити та зібрати дійсно найкращий врожай.

Яким чином взагалі формується посівний календар?

Лунний посівний календар складається на основі фаз небесного світила. Кожна з фаз має свій особливий вплив, який неодноразово помічався людьми. Зрозуміло, що вплив може бути позитивний та негативний. В залежності від фази гномам, садівникам та городникам рекомендується виконувати певні дії. Науковці виділяють цілих дев’ять фаз Місяця. Проте знати треба лише про декілька.

 • Новий місяць – період, коли небесне світило зовсім не видно.
 • Перша чверть – на небі можна спостерігати першу половину місяця.
 • Повний місяць – повне небесне світило можна помітити неозброєним оком.
 • Остання чверть – видно другу половину місяця.
 • Темний місяць – період, коли супутник Землі знов не видно.

Насправді не треба лякатися, якщо ви зустрінете інші назви. Люди за всю свою історію придумували різні народні назви. Деякі з них були забуті, а деякі використовуються й досі. Тепер, коли стало зрозуміло, як саме влаштований біодинамічний посівний календар на квітень 2022 для України, варто докладніше дослідити його та виявити, які дати будуть сприятливими для аграрної діяльності.

Читайте також:  Календар Луни у липні 2022 року

Якщо ви тільки розпочинаєте працювати  землею та рослинками, то цей календар стане безцінним помічником для вас. Кожен професіонал знає, що до висадки та збору врожаю треба підходити серйозно та заздалегідь. Однак самостійно передбачити усі фактори дуже важко. Але це вам зробити допоможе саме календар.

Найважливіші дати в квітні, про які треба знати

 • 1 число – в цей день краще зайнятися своєю ділянкою. Внесення добрив, а також боротьба зі шкідниками є обов’язковими, якщо ви бажаєте виростити дійсно гарний врожай.
 • 2-3 число. Обидва дні будуть гарними для посіву овочевих та злакових культур. Також можна зайнятися внесенням мінеральних добрив. Дозволяється ставити деякі культури на пророщування.
 • 4-6 квітня – несприятливі для діяльності дні. Вони є малородючими, а тому якщо ви посієте щось, то навряд воно зійде. В цей період краще приділити увагу своїй ділянці землі. Ви можете побілити дерева, прибрати шкідників, підстригти кущі, тощо.
 • 7-8 число. Знову настає сприятливий період. В ці дні краще висадити саме овочеві культури. Однак дозволяється також зайнятися картоплею, коренеплодами. Це гарний час для висадки декоративних рослин, яким деякі люди приділяють дуже багато уваги. Загалом, усе, що ви висадите в ці дні, дасть гарний врожай. Знову настає сприятливий період
 • 9-11 квітня. Як визначає посівний календар огородника на квітень 2022, це буде досить поганий час для будь-якої діяльності. Дозволяється хіба що підстригти декоративні кущі, підготувати грядки та потравити шкідників. Взагалі в цей час краще дати свої ділянці, а також рослинам на ній трошки відпочити.
 • 12-13 квітня – ідеальний момент для посіву будь-яких видів рослинок. Окрім того, будь-які види садових робіт будуть дуже сприятливими в цей період. Однак найбільше уваги варто приділити селері та редису.
 • 14-16 число. В ці знову треба відмовитися від посадки та посіву рослин. Можна знайтися підготовкою землі, а також присвятити трохи часу боротьбі проти шкідників. 14 та 15 квітня будуть сприятливими для пересадки кімнатних рослин. Проте не треба відкладати цю процедуру на 16 число, бо це вже буде поганий час.
 • 17-20 квітня – це досить гарний час для висадки майже всіх можливих культур, окрім овочів. Найкращий врожай дадуть висаджені в цей час бобові та в’юнкі рослинки. Проте не полишайте свої ділянки та не припиняйте слідкувати за ними. Дуже важливо, щоб вони знаходилися в гарному стані та отримували достатню кількість добрив, води, тощо.
 • 21-22 число. Ось ці дні точно варто провести в саду чи на городі. Річ у тім, що в цей час будь-які види рослин, які ви висадите чи посієте будуть сходити дуже повільно й довго. Але в результаті ви отримаєте небачений результат. Це обов’язково буде найщедріший врожай у вашому житті!
 • 23-26 квітня. Місячний посівний календар на квітень 2022 року для України визначає увесь цей період як несприятливий для висадки або пересадки будь-яких видів рослин. Ці дні дуже неродючі. А тому знову варто зайнятися своєю ділянкою землі та привести її до ладу. Особливу увагу приділіть догляду за деревами, вони цього потребуватимуть.
 • 27-29 квітня – це останній сприятливий період в цьому місяці. Перш за все, він буде гарний для посадки різних квітів, висадки розсади, різних дерев, тощо. В ці дні обов’язково поливайте, робіть щеплення та вносьте добрива. Це тільки допоможе вашому врожаю. Особливу увагу краще приділити капусті, помідорам та іншим овочевим культурам. Однак в цей час краще не займатися висадкою дерев та розмноженням рослин коренями.
 • 30 квітня – останній день цього гарного місяця. На жаль, він є несприятливим, тому варто втриматися від будь-якої діяльності в своїх садах чи городах. Можна лише зайнятися підготовкою грядок, обрізанням та приданням форми кущам, деревам. А взагалі можна зробити собі невеличкий вихідний та трохи відпочити.Таблиця 1

Гарний місяць для аграрної діяльності

Ось так виглядають рекомендації на квітень. Якщо ви бажаєте дізнатися більш детальну інформацію, наприклад, про те, в якому знаку Зодіаку знаходитиметься місяць, то відшукайте в Інтернеті розширений місячний посівний календар. Однак в більшості випадків відомостей, які наведені вище, буде достатньо.

Читайте також:  Новий місяць у червні 2022 року

Насправді квітень можна назвати досить гарним місяцем для аграрної діяльності. Звісно, він містить чимало непридатних для висадки та пересадки рослин днів. Однак є декілька особливих дат, які просто гарантують вам дійсно гарний врожай. Якщо ви будете використовувати посівний календар на квітень на 2022 рік з розумом та додержуватися всіх рекомендацій, які вказані в ньому, то зможете досягти дійсно великих успіхів у землеробстві.Гарний місяць для аграрної діяльності

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.