Меню

Календар вихідних на 2022 рік

Кожен рік виникає необхідність перенесення вихідних днів у 2022 році в Україні в зв’язку з появою певних причин. Все це проводиться вже багато років поспіль, тобто дивуватися тут нема чому. Здебільшого мова йтиме про державні свята, однак, іноді можливо звернути увагу і на церковні святкування.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - russko-ukrainskiy-calendar-2022-gor.jpg

Для того, щоб розуміти про що йде мова, варто більше приділити уваги Кодексу законів про працю, а саме статті 67 в якій прописана вся інформація, пов’язана з перенесенням свят.

В першу чергу слід відзначити таке церковне свято як Різдво, яке відзначається 7 січня і тому, за традицією, випадає на неділю і буде перенесено вихідний день на понеділок. Крім того є ще і Пасха , яка святкується 8 квітня, а це також є вихідним днем  і тому буде перенесена на понеділок. Трійця, котра називається ще додатково Зеленим святом також є вихідним, тому населення додатково отримає ще один день для відпочинку і святкування.14 жовтня відзначається День захисника Вітчизни, воно також випадає на неділю і за традицією є додатковим вихідним.свято як Різдво

Окремі свята

Все, що не перераховано вище буде додатково прописано в постанові Кабміну. Слід вказати, що керівники будь яких структур не залежно від форм власності повинні знати, що вихідні після свят не є обов’язковими. Необхідно знати, що наказ щодо додаткового вихідного в святковий день повинен видаватися за два місяці до святкування, ця норма прописана в КЗпП.

На протязі року можна відмітити також і перенесення на суботу днів, які стали відпочинком. Окремо слід зазначити такі свята як 8 березня та День Конституції , який святкується 28 червня. Це число випадає в четверг, тому слід вказати на те, що працівникам необхідно буде вийти на роботу в найближчу суботу, бо всі відпочиватимуть три дні поспіль.

Читайте також:  Робочі дні у грудні 2022 року в Україні

Вищевказане є не чим іншим як рекомендацією, котру повинні виконувати працівники, які мають працювати п’ять днів в неділю та два дні відпочивати.

Ті особи, котрі працюють шість днів на тиждень повинні слідкувати за змінами в графіку, який затверджує їх безпосередній керівник. Не слід забувати і про винятки, до яких варто віднести підприємства, котрі задіяні з особливим умовами праці і тому в них існує специфічний, не залежний від інших та законодавства графік роботи.

Варто окремо вказати і на той факт, що перед початком певних дат робочий день повинен бути скороченим. Нижче будуть перелічені ці свята. Сюди належить: 7 число, яке є передсвятковим днем свята 8 Березня. Остання квітнева неділя, тобто 30 число, яке відкриває  новий місяць.

8 травня також є цікавим днем, адже його визначають як свято примирення. Переддень, коли Україна здобула незалежність також є скороченим, тобто 23 серпня.  свято примирення

Вихідні

Варто описати, які конкретно дні слід вважати святковими та офіційними вихідними. Починаючи з першого місця року слід звернути увагу на 1 січня, яке йде після святкування Нового року. Далі також є цікаві церковні свята до яких неодмінно слід віднести переддень Різдва, який випадає на 7 число.

Календар вихідних на 2022 рік говорить про те, що в третьому місяці року, а саме в березні, буде відзначатися 8 березня, Міжнародний жіночий день і тому 7 число є скороченим. Травень цікавий величезною кількістю вихідних до яких варто віднести 1,1,9,27 числа.

Читайте також:  Календар фарбування волосся в серпні 2022 року

Червень буде цікавий наявністю Дня Коституції, тобто прийняттям суттєвого для українського народу документу, котрий змінив повністю всю ситуацію в країні.

В липні, нажаль, не буде офіційних вихідних, але варто згадати наявність деяких релігійних свят серед яких повага до Павла та Петра, але затверджених вихідних не буде.

Надалі, в серпні, почнуться знову святкові дні, тобто мова йде про 24 число, в якому відзначається День Незалежності нашої держави.

Починаючи з осінніх місяців, а саме 14 жовтня буде святкуватися День захисника нашої країни. В один день буде паралельно і церковне свято, яке носить назву Покрови Пресвятої Богородиці.Не зважаючи на те, що в цьому місяці буде велика кількість різних церковних свят додаткових вихідних не слід очікувати.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.