Меню

Календар вихідних на 2020 рік

Кожен рік виникає необхідність перенесення вихідних днів у 2020 році в Україні в зв’язку з появою певних причин. Все це проводиться вже багато років поспіль, тобто дивуватися тут нема чому. Здебільшого мова йтиме про державні свята, однак, іноді можливо звернути увагу і на церковні святкування.

Для того, щоб розуміти про що йде мова, варто більше приділити уваги Кодексу законів про працю, а саме статті 67 в якій прописана вся інформація, пов’язана з перенесенням свят.

В першу чергу слід відзначити таке церковне свято як Різдво, яке відзначається 7 січня і тому, за традицією, випадає на неділю і буде перенесено вихідний день на понеділок. Крім того є ще і Пасха , яка святкується 8 квітня, а це також є вихідним днем  і тому буде перенесена на понеділок. Трійця, котра називається ще додатково Зеленим святом також є вихідним, тому населення додатково отримає ще один день для відпочинку і святкування.14 жовтня відзначається День захисника Вітчизни, воно також випадає на неділю і за традицією є додатковим вихідним.свято як Різдво

Окремі свята

Все, що не перераховано вище буде додатково прописано в постанові Кабміну. Слід вказати, що керівники будь яких структур не залежно від форм власності повинні знати, що вихідні після свят не є обов’язковими. Необхідно знати, що наказ щодо додаткового вихідного в святковий день повинен видаватися за два місяці до святкування, ця норма прописана в КЗпП.

На протязі року можна відмітити також і перенесення на суботу днів, які стали відпочинком. Окремо слід зазначити такі свята як 8 березня та День Конституції , який святкується 28 червня. Це число випадає в четверг, тому слід вказати на те, що працівникам необхідно буде вийти на роботу в найближчу суботу, бо всі відпочиватимуть три дні поспіль.

Вищевказане є не чим іншим як рекомендацією, котру повинні виконувати працівники, які мають працювати п’ять днів в неділю та два дні відпочивати.

Читайте також:  Где купить крем для лица Бепантен в интернете в Украине

Ті особи, котрі працюють шість днів на тиждень повинні слідкувати за змінами в графіку, який затверджує їх безпосередній керівник. Не слід забувати і про винятки, до яких варто віднести підприємства, котрі задіяні з особливим умовами праці і тому в них існує специфічний, не залежний від інших та законодавства графік роботи.

Варто окремо вказати і на той факт, що перед початком певних дат робочий день повинен бути скороченим. Нижче будуть перелічені ці свята. Сюди належить: 7 число, яке є передсвятковим днем свята 8 Березня. Остання квітнева неділя, тобто 30 число, яке відкриває  новий місяць.

8 травня також є цікавим днем, адже його визначають як свято примирення. Переддень, коли Україна здобула незалежність також є скороченим, тобто 23 серпня.  свято примирення

Вихідні

Варто описати, які конкретно дні слід вважати святковими та офіційними вихідними. Починаючи з першого місця року слід звернути увагу на 1 січня, яке йде після святкування Нового року. Далі також є цікаві церковні свята до яких неодмінно слід віднести переддень Різдва, який випадає на 7 число.

Календар вихідних на 2020 рік говорить про те, що в третьому місяці року, а саме в березні, буде відзначатися 8 березня, Міжнародний жіночий день і тому 7 число є скороченим. Травень цікавий величезною кількістю вихідних до яких варто віднести 1,1,9,27 числа.

Читайте також:  Повний місяць у серпні 2019 року

Червень буде цікавий наявністю Дня Коституції, тобто прийняттям суттєвого для українського народу документу, котрий змінив повністю всю ситуацію в країні.

В липні, нажаль, не буде офіційних вихідних, але варто згадати наявність деяких релігійних свят серед яких повага до Павла та Петра, але затверджених вихідних не буде.

Надалі, в серпні, почнуться знову святкові дні, тобто мова йде про 24 число, в якому відзначається День Незалежності нашої держави.

Починаючи з осінніх місяців, а саме 14 жовтня буде святкуватися День захисника нашої країни. В один день буде паралельно і церковне свято, яке носить назву Покрови Пресвятої Богородиці.Не зважаючи на те, що в цьому місяці буде велика кількість різних церковних свят додаткових вихідних не слід очікувати.

календар 2020

Кінець року що готує?

Починаючи з грудня також з’явиться немало різних свят з релігійним підтекстом, але робочі дні будуть без додаткових вихідних. Як вбачається з вищевикладеного можна зробити висновок про те, що на протязі 2020 року буде велика кількість як державних, так і церковних свят. Якщо детально простежити, то можна відзначити той факт, що вихідні розділені таким чином, що практично в кожному місяці їх є декілька, тобто перенесення вихідних у 2020 році є правильним і суттєвим.

При проведенні звичайного математичного підрахунку можна вказати на те, що в році буде 251 робочий день та аж 104 вихідних. Однак, ця кількість є приблизною, тому вона може як збільшуватися так і зменшуватися.

Кожного року рекомендується відслідковувати подання Кабміну України про наявність вихідних днів в році. 2020 рік буде вдалим і тому додатково всі зможуть отримати вихідні як додаток до свят церковного та професійного характеру. Для того, щоб розуміти що і до чого можливо відкрити в інтернет-ресурсі посилання на Кодекс законів про працю та дослухатися до інформації, котра надається засобами масової інформації. подання Кабміну України

Читайте також:  Вихідні та святкові дні у травні 2020 року в Україні

Що в інших структурах

Для того, щоб слідкувати за святами неодмінно слід купити або ж просто роздрукувати спеціальний календар і щоб він був під рукою. Це може бути великий настінний, або ж маленький відривний котрий допоможе рахувати дні та не заплутатися в певних датах та святкуваннях.

Не зважаючи на той факт, що малий бізнес зачасту працює майже без вихідних необхідно все ж знати, коли працівники повинні відпочити, адже свята і робляться для того, щоб людина змогла набратися сил та енергії щоб працювати ще на більшу віддачу.

Можна навести приклад магазин, який в основному працює без вихідних, або ж той супермаркет, котрий відчинений цілодобово. В даному випадку є змінність та черговість працівників, але є категорія яка працює навіть в святкові дні, бо якщо маркет зачиниться, то зможе втратити значну частину своїх прибутків. В зв’язку з цим варто відслідковувати розпорядження директора та менеджерів з персоналу, щоб ненароком не пропустити свій вихідний чи робочий день.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *