Меню

Свята в 2022 році в Украіні на кожний місяць

Кожен день є початком нового життя, та незалежно від погодних умов є святковим. Люди стають до праці, щоб скоріше повернутись додому та провести вечір або вихідний з рідними та близькими. Не секрет, найприємнішими днями для кожного є свята та вихідні. Кожен рік має велику чисельність приводів для святкування та гарного настрою, рік Металевого Щура не є виключенням. Задля того щоб краще орієнтуватись у визначних та важливих днях, для громадян зіставлені усі свята в 2022 році в Україні на кожний місяць.

Серед святкових виділяють ювілейні, пам’ятні, релігійні дати, кожна з яких є важливою складовою усього людства. Деякі свята вважаються офіційними, а це означає, що кожен сумлінний працівник заслуговує на додатковий вихідний або скорочення робочого дня завдяки будь-якій знаменній даті. Деякі громадські меншини мають право на організацію додаткового вихідного за рахунок релігійного свята.

У 2022 році українці відзначатимуть офіційні та неофіційні свята, список яких приведений нижче.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - russko-ukrainskiy-calendar-2022-gor.jpg

Свята у січні 2022 року в Україні

Починаючи з першого дня січня, усі громадяни святкуватимуть одне з найулюбленіших свят усіх поколінь – Новий рік. Цього ж дня існує День молитов за мир, який вважається всесвітнім. Прихильникам домашніх улюбленців також є привід для святкування 1 січня, адже саме цього числа святкується День Кішок.  Вже за тиждень за столом зберуться усі рідні та друзі, тому що 7 числа відзначається Різдво Христове.

Парафіяни та просто сміливі люди з радістю чекають 19-го січня. Для перших цей день знаменний важливою відміткою у Біблії – Хрещенням Господнім, а для другої категорії з’являється можливість перевірити свій дух та здоров’я шляхом занурення до ополонки. 22 січня є важливим днем для кожного патріота держави. Він відзначається як дата підписання акту злуки між УНР та ЗНР. Така подія неабияк вплинула на становлення країни, і тому прирівнюється до важливих.

Кінець місяця не має свят, проте у всьому світі вшановується пам’ять жертв Голокосту (27 січня). Своє професійне свято відзначатимуть працівники військово-соціальної служби ЗСУ 30 січня. Новий рік

Свята у лютому 2022 року

Останній місяць зими є по-своєму гарним, адже незабаром тепле сонце почне приносити радість, та вся планета розквітне. Сам лютий не має великої чисельності свят. Важливим радісним днем, безперечно, є День закоханих, який відзначається 14 лютого щорічно. Для парафіян важливою датою є 15 лютого, адже саме цього дня у 2022 році відзначатиметься Стрітення. Радістю для усіх дітей та дорослих є Масляна неділя, яка традиційно відбувається в лютому місяці.

Читайте також:  Дата проведення дня Сім'ї в Україні у 2022 році

Також 15 числа вшановується пам’ять воїнів-інтернаціональстів. Досить новою знаменною, проте скорботною датою є 20 лютого. Він має назву «День Небесної Сотні». Вже за 5 днів потому патріоти відзначатимуть день створення гербу.

Свята у березні 2022 року в Україні

Найперший місяць весни приносить нові надії та сподівання, а окрім цього радує громадян своїми святами. Першою визначною датою місяця є Міжнародний жіночий день, який відзначається, за традицією, 8 березня. У 2022 році українці можуть розраховувати на додатковий вихідний, який пов’язаний саме із цим святом. Кожен громадянин вважає належним відзначати День Кобзаря, який припадає на 9 березня (в народі його називають Шевченківським днем).

Міжнародний жіночий день

Свята у квітні 2022 року

Найвеселішим святом середини весни вважається Великдень. Цей день є радісним як для парафіян, так і для звичайних громадян. Відбудеться Воскресіння Христове 8 квітня. За день до Великодня відзначається Благовіщення. Святкування надасть українцям додатковий вихідний наступного дня. Вже за тиждень вшановуватиметься пам’ять предків та близьких.

Своє професійне свято відзначатимуть психологи (23 числа) та секретарі (25 числа). А наступного дня вся країна вшановуватиме хвилиною мовчання День чорнобильської катастрофи. Кінець місяця є більш позитивним, адже 30 квітня на українців чекає додатковий вихідний, що пов’язаний з приходом травневих свят.

Свята у травні 2022 року в Україні

Перші травневі дні, зазвичай сонячні та теплі, принесуть українцям додаткові вихідні, адже щорічно першого та другого числа відзначаються Дні солідарності Трудящих. Найвеличнішим святом є День перемоги, 9 травня, а за новою тенденцією наступного дня додається День примирення.

Свято неньки у 2022 році припадає на 13 число. Для усіх парафіян визначним стане кінець травня, адже 27 числа відзначається День святої Трійці. Для звичайних громадян Трійця «принесе» додатковий вихідний наступного дня. Святкувати день улюбленої професії зможуть метеорологи та банкіри (20 числа) та працівники хімічної промисловості (27 травня).Дні солідарності Трудящих

Читайте також:  Дата дня Соборності України в 2021 році

Свята у червні 2022 року

Перший місяць найтеплішого сезону року розпочнеться зі святкування Дня робітника легкої промисловості (1 червня). Згодом професійне свято відбудеться й у журналістів – 6 числа. Наприкінці червня відзначатиметься День медичного працівника – 21 червня. Найважливішим святом для кожного громадянина України, безперечно, є День Конституції – 28 червня.

Свята у липні 2022 року в Україні

Середина літа не подарує українцям додаткових вихідних, проте має декілька цікавих та веселих свят. Першого дня місяця існують професійні свята морського та річкового флоту та архітектурників. Першої неділі липня, за традицією, святкують професійне свято працівники протиповітряної оборони.

Улюблена ніч року для молоді, безперечно, настає саме в липні, 6 числа. Ніч Івана Купала хоча й не є державним святом, проте з радістю відзначається багатьма поколіннями. Наступного дня (8 липня) відбудеться День рибалки. Неофіційним святом також є День сім’ї.День сім’ї

Свята у серпні 2022 року

Останній місяць гарячого сезону розпочнеться зі святкування професійних днів: Дня аеромобільних військ (2 числа), Повітряних Сил (5 серпня), військ зв’язку (8 числа). До релігійних свят відносяться: День Іллі (2 серпня). За традицією, після цієї дати забороняється купатись у водоймах. Вже за деякий час розпочнеться цикл Великих релігійних свят – Спасів. 19 серпня припадає Преображення Господнє, 28 – Перша Пречиста.

Найважливішим у серпні стане День Незалежності України. За традицією, кожен громадянин відзначає це велике державне свято 24 числа щорічно. У 2022 році українці зможуть відпочити цілих 3 дні поспіль, завдячуючи саме приходу свята Незалежності. Наступного дня своє професійне свято відзначатимуть далекобійники.

Свята у вересні 2022 року в Україні

Не секрет – початок осіннього сезону знаменний початком нового навчального року. 1 вересня, як завжди, батьки, учні, вчителі та студенти відзначатимуть День знань. Наступного дня, за традицією, відзначаються професійні свята нотаріусів та підприємців. За тиждень потому з’являється привід для святкування у танкістів.

Військові розвідники святкуватимуть 7 вересня, а наступного дня відзначатиметься День фізичної культури та спорту. Цього ж дня існує свято працівників кінематографії та Міжнародний день солідарності журналістів. Служба надзвичайних ситуацій має привід для свята 17 числа, а машинобудівники 23.Міжнародний день солідарності журналістів

Свята у жовтні 2022 року

Досить молодим святом середини осені є День Захисника України. Відзначається він 14 числа. Також це свято принесе робітникам додатковий вихідний наступного дня. Досить давнім є День козацтва, який збігається зі святом Захисника країни. Окрім цього, 14 жовтня відбудеться релігійне свято – Покрови Богородиці. Цього ж дня існує День професії художника.

Читайте також:  Вихідні та святкові дні у січні 2023 року в Україні

Міжнародний День ООН має місце 24 числа. Окрім важливих державних та релігійних свят, свої професійні дні відзначатимуть юристи, ріелтори та працівники пошти (8 та 9 числа відповідно). Медичні працівники, а саме анестезіологи, святкуватимуть 16 жовтня, а маркетологи 25.

Свята у листопаді 2022 року в Україні

Останній місяць осені розпочнеться з професійного свята проектних менеджерів. За два дні потому (3 числа) в Україні відзначатиметься День ракетних військ та артилерії, а також День інженерних військ. Наступного дня існує професійне свято залізничників. Для кожного українця вагомим святом є День української писемності та мови, який відзначається 9 листопада.

10 листопада уже вдруге за рік відзначатимуть професійне свято бухгалтери. А ось філософи мають привід для святкування 15 числа того ж місяця. Усі слухачі середніх спеціальних та вищих навчальних закладів з нетерпінням чекатимуть 17 листопада, адже саме у цього дня відзначається Міжнародне свято студентства. Закінчиться листопад святкуванням Міжнародного дня захисту інформації.День української писемності та мови

Свята у грудні 2022 року

Перший місяць зими розпочнеться з привітання працівників прокуратури. Працівники статистики та волонтери святкуватимуть свій день 5 числа. 6 грудня, за традицією, відзначається День Збройних Сил України та Міжнародний день авіації. А вже наступного дня слід привітати всіх працівників місцевих, сільських та селищних рад.

Сухопутні війська святкуватимуть професійне свято 12 грудня, а за два дні потому вся Україна вшановуватиме пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. Працівників державної виконавчої служби та адвокатури слід вітати 17 та 19 числа відповідно.

Серед релігійних свят визначними стали: Введення в храм Богородиці (4 грудня) та День Святого Миколая (19 числа). Цього ж місяця розпочинається Різдвяний піст. Кінець грудня відомий закінченням навчальної діяльності та настанням довгих вихідних для українців, адже 31 грудня – останній день старого року.31 грудня – останній день старого року

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.