Меню

Свята в 2022 році в Украіні

Життя плине та час не зупиняється ні на секунду. Кожен день змінюється новим, та начебто все таке саме, але є в житті людей особливі дні – свята. Ці дніє найприємнішими, бо вони дозволяють відійти від шаленого ритму життя та трохи відпочити. Більш того, цей час є ідеальним для зустрічі з рідними та близькими. Можна зібратися з ними десь удома, накрити святковий стіл та в теплій атмосфері провести увесь вечір, сповнившись атмосферою комфорту та єдності. Як відомо, кожен рік має чимало святкових днів. Деякі з них є вихідними, а деякі – ні. Інформація про свята в 2022 році в Україні на кожний місяць міститься в сучасних календарях. Якщо ви повісите собі такий календар удома, то перестанете забувати про святкові дні, бо вони завжди будуть у вас перед очима.в житті людей особливі дні – свята

Види святкувань

Треба знати, що не всі свята мають однаковий сенс, а тому вони розділяються на: ювілейні дати, релігійні події, державні свята, міжнародні святкування, тощо. Це робиться задля того, щоб люди взагалі розрізняли події. Річ у тім, що усі святкування мають своєрідне призначення. Вони нагадують людям про якість знаменні події, людей, дати, тощо. Також окремо треба згадати про офіційні свята. Вони надають жителям України додатковий вихідний день. Якщо таке свято припадає на вихідний, то українці відпочивають не 2 дні, а 3. Але іноді доводиться робити переноси робочих годин та відпрацьовувати усе. В 2022 році люди будуть святкувати як офіційні, так і неофіційні свята.

Свята у січні 2022 року в Україні

Звісно, не секрет, що січень – це справжня святкова пора. Більш того, місяць навіть розпочинається святом – Новим роком. Про цей день знають усі: дорослі та діти. Однак 1 січня славиться не тільки цим. В цей день на додачу відзначають день молитов за мир та День кішок. Перше свято призначене миру у всьому світі, бо без нього людство буквально приречене. А от друге свято ушановує хатніх улюбленців, які вже не один вік проживають поруч з людьми та рятують їх від гризунів. Далі – 7 січня. В цей день святкується Різдво Христове – велике релігійне свято, яке знаменує день народження Сина Божого.

Наступною важливою подією є Хрещення Господнє, яке відзначається 19 січня. Цей день чекають не тільки вірячи, а ще й звичайні сміливці. Річ у тім, що в 19 січня люди пірнають у лунку, та купаються там. Це своєрідна традиція. Проте не кожен організм здатен це витримати, а тому треба бути обережним. А 22 січня – це історичний день, бо колись давно в цей момент відбувалася підписання акту злуки між УНР та ЗНР. Це було дуже важлива подія в історії України, яка вплинула на подальший її розвиток.

В кінці січня, а саме – 27 числа відзначається День пам’яті жертв Голокосту. Також треба не забувати про 30 січня, коли святкується професійне свято кожного військовослужбовця – День ЗСУ.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - russko-ukrainskiy-calendar-2022-gor.jpg

Лютий – це останні дні прекрасної зими, коли вулиці оповиті блискучим снігом, а лютий мороз змушує сидіти вдома та малює дивні візерунки на шибках. Він, як правило, минає непомітно, після чого на вулиці починає сяяти довгоочікуване сонечко. Що стосується свят, то їх в цьому місяці не так вже й багато. Один з найочікуваніших днів – це День Закоханих, який відзначається 14 лютого. Це свято, до речі, є міжнародним. Наступного дня – 15 лютого, святкується Стрітення. А завершуватися лютий буде традиційною масляною неділею, яку так полюбляють дорослі та діти.

Окрім того, треба не забути про дуже важливу дату – 20 лютого. Це день скорботи, бо саме тоді вшановуються герої Небесної Сотні.  25 лютого – свято українського гербу. Обидві ці дати мають неабияке значення для усього українського народу, адже нагадують про міць духу, свободу та непоборність, суверенність, що раніше були головними рисами характеру кожного справжнього козака.

Свята у березні 2022 року в Україні

Весна – це квітуча та гарна пора, яка наповнює життєвими силами кожного жителя планети. У березні, звісно, поки не відчуваються якість зміни, проте з часом кожна людина починає помічати, як сніг, на вулиці починають озеленюватися дерева та повертаються потроху пташки. 8 Березня – це Міжнародний день жінок. Свято, що покликане ушанувати плідну працю кожної жінки. А наступного дня вся Україна відзначатиме відомий Шевченківський день. Свято пам’яті великого Кобзаря, який своєї працею підняв українську культуру та дух буквально до небес. Цю людину з незламною волею треба знати та шанувати.

Читайте також:  Дата проведення дня Подяки в Україні у 2022 році

Березень також багато чого значить для вірян. Річ у тім, що в цьому місяці розпочинається величний Великодній піст. Більше про цю подію можна дізнатися в церкві або на інформаційних сайтах в мережі Інтернет. Окрім того, у березні будуть проводитися поминальні суботи, коли варто навістити могилу кожного близького родича.

Варто також сказати про те, що 8 березня, можливо, не буде більше вихідним днем. Зараз владою розглядається законопроект, який робить цю та декілька інших дат робочими датами. Це, звісно, викликало певне обурення у простих жителів. Те, як воно буде насправді, буде видно лише згодом.8 березня

Свята у квітні 2022 року

Квітень – це свого роду перехідний місяць. В цю пору на вулиці стає тепліше та все навкруги, звісно, починає розквітати. Квітень сповнений релігійними святкуваннями. На вас чекає славетне Благовіщеня та Великдень. Великдень, до речі, полюбляють святкувати не тільки віряни, це свято популярне по всій Україні. Більш того, воно гарантує звичайним людям додатковий день відпочинку, а тому часу на гульки точно вистачить.

Не можна також забувати про всі професійні свята. Таким чином, наприклад, 23 та 25 квітня буде святкуватися день психолога та секретаря відповідно. А от 26 квітня – це неабиякий день не тільки для українців, а ще й для усього світу. Це дата скорботи, про яку знають усі – Чорнобильська катастрофа. Подія, яка забрала життя багатьох гарних людей, а її наслідки планета відчуває навіть зараз. 30 квітня, традиційно, буде додатковий вихідний, який передує травневим святкуванням.

Свята у травні 2022 року в Україні

Травень – це така пора, коли сонце вже починає пригрівати та люди сповнюються життєвими силами. В травні хочеться щоб по скоріше вже прийшло літо та можна було піти у бажану відпустку. Місяць, до речі, починається традиційними вихідними, бо саме 1 травня традиційно відзначається День праці. В цей день люди полюбляють вибратися на природу та гарно відпочити зі своїми близькими, пожарити шашлики. Після цього йде славетний День перемоги, який припадає на 9 травня. Цієї дати варто вшанувати кожного дідуся та бабусю, що колись відстоювали свої домівки в боротьбі проти фашистських загарбників.

Окрім того треба не забувати про особливе Свято матері, яке відзначається 13 травня. В таку дату треба відвідувати та вшановувати своїх матусь, а в кого немає змоги це зробити, треба хоча б подзвонити та сказати декілька теплих слів. Ще 27 травня відбувається Свято Трійці. Святкування супроводжується додатковим вихідним день, проте загальновідомо, що в ці дні заборонено перебувати біля води. Існує повір’я, що в цей час русалки не дояться спливати наверх, а тому вони затягують під воду кожного бажаючого покупатися. Також у травні є декілька професійних свят, як, наприклад, день банкіра, що припадає на 20 число.

Треба зазначити, що календар, в якому є всі свята в 2022 році в Украіні на кожний місяць може зазнати певних змін у зв’язку з тим самим законопроектом. Річ у тім, що згідно с інформацією, що міститься у ньому, замість 9 травня буде відзначатися 8 травня, як це робиться в Європі. Більш того, 2 травня більше не буде вихідним днем. Але чи буде воно так – покаже тільки час.Свято Трійці

Свята у червні 2022 року

Червень, звісно, знаменує початок довгоочікуваного літа. Літо – це найулюбленіша пора кожного українця ще з шкільних років, коли у черні починалися літні канікули, які тривають усі три місяці. В перший же день літа на вас чекає свято – День робітника легкої промисловості. Це свято, звісно, є професійним. Насправді, червень майже цілком наповнений професійними святами. Таким чином, наприклад, 6 червня відзначається професійне свято журналістів. Після цього 21 числа святкується День медика. Врешті решт, наприкінці місяця буде важливе державне свято, яке буде супроводжуватися додатковим вихідним для усіх українців – День Конституції України. Ця подія припадає на 28 червня.

На жаль, червень не є таким насиченим у плані святкувань, а тому сам місяць буде проходити плавно та розмірено.

Свята у липні 2022 року в Україні

Липень відомий як найспекотніший місяць літа. Тому не дивно що саме в цю пору люди полюбляють брати відпустку. Однак сам місяць має не так багато свят, як і минулий. Більш того, додаткових вихідних в липні не буде. Почнеться він професійними святами моряків та архітекторів. Окрім того, своє свято відзначатимуть співробітники протиповітряної оборони.

Читайте також:  Якого числа день Святого Миколая в Україні в 2021 році?

Але в липні є одне особливе свято, яке сповнено різними традиціями – ніч Івана Купала, яка припадає на 6 липня. Не дивлячись на те, що це свого роду традиційне свято, його полюбляють відзначати дорослі та діти. Важно навіть порахувати, скільки різних традицій існує на цей день, але найцікавіша – це гадання на судженого. 8 липня – День рибака, а тому усі хто полюбляє половити рибку обов’язково мають навідати найближчий ставок. Ще одним неофіційним святом у липні є День Сім’ї.8 липня – День рибака

Свята у серпні 2022 року

Серпень дуже не люблять школярі, бо в цей місяць завершуються їх чергові канікули. А кожен знає: чим ближче кінець бажаного відпочинку, тим більше ти про це думаєш та псуєш собі настрій. Проте не треба сумувати, бо в серпні буде чимало різних свят, коли можна буде трохи відпочити та славетно погуляти.

Цей місяць також почнеться купою професійних свят, а саме: Свято аеромобільних військ, ПСУ, зв’язківців. Також треба не забути про велике релігійне свято – День Іллі., що припадає на 2 серпня. Існує повір’я, що після цього дня вже не можна більше купатися, бо вода стає дуже холодна. В середині місяця розпочинаються Спаси. Також 19 серпня відзначається Преображення Господнє, а після цього – 28 числа святкується Перша Пречиста.

Насичений місяць, правда? Проте це ще далеко не все. Треба не забути про велике державне, коли Україна нарешті стала суверенною та справжньою державою – День Незалежності, що відзначається 24 числа. Більш того, це святкування гарантує жителям держави додатковий вихідний день, що буде дуже доречним перед кінцем улюбленого усіма літа.День Незалежності

Свята у вересні 2022 року в Україні

Вересень – початок осінньої пори. Велика кількість людей. До речі, не сильно полюбляють осінь, бо вона вважається сірою та депресивною порою Звісно, іноді воно так і є, але осінь також має свої особливі барва, які помітити дуже важко. Для цього треба зупинитися, викинути усе зайве з голови та поглянути на багряний листопад, який заворожує своєю красою.

Вересень, як відомо, починається Днем Знань. Саме першого вересня усі школи країни вітають своїх учеників з початком чергового навчального року. Однак цей день стосується навіть студентів та курсантів. Після цього йдуть професійні свята – День нотаріуса та День танкіста, кожен з яких ушановує свою професію.

Окрім того, українська розвідка святкуватиме свій день 7 вересня, після чого 8 вересня вся держава відзначатиме День спорту. До речі, не рідна до Дня спорту робляться якісь змагання, показові виступи, тощо. Також у вересні своє професійне свято відзначатимуть представники сфери кіно та журналісти. Свято останніх дуже шанується, до іноді журналісти страждають від дій інших суб’єктів, а тому їх в якійсь мірі можна вважати незахищеною ланкою суспільства. Є, звісно, ще й інші професійні свята, але якщо ви хочете про них дізнатися, то знайдіть розширену версію календаря, де містяться міжнародні свята, які не так сильно популярні в Україні.

Свята у жовтні 2022 року

Середина осені як раз славиться тою сірістю. Яскраве сонечко потроху починає зникати, а погода стає гіршою, холоднішою. Якщо стане зовсім холодно, то завжди можна зігрітися в колі друзів та родичів, відзначаючи одне з свят, якими наповнений жовтень.

Читайте також:  Дата проведення дня Національної Гвардії в Україні у 2022 році

Отже, перш за все, треба задати про День захисника України, що відзначається 14 жовтня. В певній мірі це святкування адресовано кожній особі чоловічої статі, що проживає на території України. Коли починаються бойові дії, то саме чоловіки першими у будь-якому віці беруть до рук зброю та йдуть боронити державний кордон та свої домівки. Святкування, до речі, супроводжується ще й вихідним, а тому усі захисники зможуть трошки відпочити.

Однак не цим особливе 14 жовтня. Ще в цю дату відзначається День козацтва, що ж дуже старим святкуванням. На додачу це ще й день художника та Покрови. Ось настільки 14 жовтня є особливим.

24 жовтня святкується День ООН, що увіковічнює цю організацію, яка була створена на благо усього людства. Т на додачу жовтень сповнений великою кількістю професійний дат, як, наприклад День медика чи Свято маркетолога, поштаря. А тому для кожного знайдеться своя особлива дата.

Свята у листопаді 2022 року в Україні

Листопад – це останній місяць осені. Він особливий своєю незвичною красою. Тільки зупиніться та погляньте на усі ті листопади. Різнокольорові листочки падають з дерев та наче сповіщають, що дуже скоро прийде зима. Дерева стають голими, а погода ще більш холоднішою. Можна вважати листопад свого роду перехідним місяцем, бо саме він готує жителів України до зими. Нерідко в листопаді можна навіть побачити перший сніг.

Почнеться місяць професійними святами, а саме – День менеджера. Після цього, а саме 3 числа буде відзначатися День ракетних військ та артилерії, та Свято інженера. Усі ці професії є дуже важливими, а тому треба не забути привітати їх представників, якщо ви таких людей знаєте. Після цього йде Свято залізничника. Але велика кількість українців насправді дуже чекає 9 листопада. В цю дату відзначається День української писемності та мови. В цей день ушановують саму українську мову. Майже в кожній школі на її честь проводиться диктант. Взагалі це свято намагається привити любов то мови та поширити її навіть за межі держави.

Ще треба згадати про 10 листопада, коли святкується День бухгалтера. Це, до речі, дуже важка професія. Для неї навіть було створено всій особливий календар. Ще 17 листопада є День студента. Свято прекрасної пори, яку кожна людина згадує з теплом. В останні дні місяця святкуватиметься Міжнародний день захисту інформації. В цю дату повсюди проводяться різні інформування, що покликані навчити людей захищати власну інформацію від посторонніх.

Свята у грудні 2022 року

Грудень вже є передноворічною порою та останнім місяцем року. Починається він святом співробітників прокуратури. А от 6 грудня відзначається День авіації, що є міжнародним. Також треба не забути про день вшанування пам’яті ліквідаторів страшної Чорнобильської катастрофи, що залишиться у пам’яті навічно. Варто згадати про один особливий день – 19 грудня. Це День Святого Миколая. Цієї дати дуже сильно чекають усі діти країни, бо зранку вони знаходять подарунки під подушкою солодкі подарунки, а хто погано себе поводив – лозину. Ще у грудні починається передноворічний піст, який триватиме не дуже довго. Звісно, завершується місяць 31 грудня – це останній день старого року, а тому в деяких установах він є вихідним. Проте для всіх інших 31 грудня – це скорочений робочий день.

Ось так і виглядають свята в 2022 році в Украіні на кожний місяць. Це не всі свята. Є велика кількість міжнародних святкувань, які не так популярні в України, проте за кордоном їх дуже сильно полюбляють. Якщо ви бажаєте дізнатися про них трохи більше, то знайдіть розширений календар, де буде міститися кожна важлива дата.День Святого Миколая

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.