Меню

Нові російські мелодрами 2018 року

Завдяки мелодрамам можливо зрозуміти що відчували головні герої, якої сили в їх душах було кохання або розачарування. Також дуже цікавими для глядачів є театральні постановки, але як показує практика, все ж такі нові російські мелодрами 2018 мають більш істотну вагу та привабливість для глядачів. Мелодрами завжди розкривають емоційний світ головних героїв, передають їхні почуття, мрії та хвилювання. Оновлені російські мелодрами стали цікавими та близькими багатьом завдяки тому, що створені на основі реальних життєвих подій які не можуть залишити осторонь багатьох.«СТОСУНКИ на висоті»

«СТОСУНКИ на висоті»

Отже, хотілося б висвітлити таку чудову російську мелодраму, котру варто подивитися як “Високі стосунки”. Вона підходить для романтичних осіб, котрі переймаються подіями фільму та живуть разом з героями їх життя.

Олена – гарна дівчина, вона є головною героїнею мелодрами. Життя в неї щасливе та безтурботне, вона кохає чоловіка, а, отже, просто щаслива та бажана. Але одного дня все темніє, стосунки закінчуються в зв’язку з тим, що коханий хлопець знаходить іншу жінку та покидає Оленку.

Як частіше всього буває дівчата починають плакати, не хочуть жити та впадають в депресивний стан, але не наша героїня. Вона збудувала чудовий і непорушний план з повернення свого коханого та в помічники вирішує взяти Романа. Що буде надалі? Чи потрібен їй коханий? Можливо життя вирішить розпорядитися трішки інакше і збудувати свій, окремий, план з рожевого та щасливого життя?

“СКЛІФОСОВСЬКИЙ”

Найочікуваніши російські мелодрами на 2018 рік поповняться ще одним неперевершеним шедевром. Отже, історія виглядає наступним чином. Завдяки своєму чоловічому шарму, чудовій вдачі головний герой цієї мелодрами на ім’я Олег Брагін сподобався багатьом глядачкам. Це чудовий лікар-красень, який є неперевершеною людиною та заразом з цим відмінним професіоналом. Жіноче оточення небайдуже до нього та ще й тому, що він завжди може вирішити будь-яку найскладнішу професійну ситуацію блискавично та уміло.

Початок нового сезону просто заворожує, він буде не менш цікавим, але головний герой повинен прийняти до уваги той факт, що стриманість, доброзичливість повинні займати і в його житті головне місце.

Читайте також:  Конституція України станом на 2020 рік

Кінокритики зуміли загострити увагу багатьох глядачів на тому, що серіал коштує того, щоб його обов’язково переглянули. Він зможе зайняти почесне місце серед подібних та навіть вибитися в лідери.“СКЛІФОСОВСЬКИЙ”

“ВІЛЬНА ГРАМОТА”

На початку 2018 року запланована прем’єра такого серіалу –мелодрами як «Вільна грамота». Він зможе привернути багаточисленну аудиторію глядачів. Головна героїня за походженням знатна дама, дворянка. Вона завжди жила в достатку, а, найголовніше, була вільною тому і не розуміла того, що людина відчуває коли опиняється в рабстві.

Однак, доля розпорядилася таким чином, щоб жінка зрозуміла що життя не завжди чудове та безхмарне, в ньому також є і погані моменти. Так сталося, що вона стає кріпачкою, отже повинна жити як і вони, працювати на панів тяжко, не розгинаючи спини та не піднімаючи очей до неба.

В цій мелодрамі будуть приймати участь такі актори як: Анна Лутцева та Ванькол Шибанов, Артемко Ткаченко та багато інших.

“ЖИТТЯ БЕЗ потрібної ВІРИ”

Події розгортаються в звичайному містечку. Ситуація виглядає наступним чином: є головний герой на ім’я Василь чудовий та гарний хлопець, котрий розуміє свою привабливість для дівчат і тому іноді дразнить їх. Він студент, його кохає чудова дівчина, якій заздрять подруги і це робить фільм ще більш цікавим, з непередбаченим розгортанням подій і різкими змінами. Віра буде все терпіти, на неї сипатимуться різні наклепи, вона буде ключовою фігурою багатьох сварок, але врешті-решт ситуація зміниться на краще і все буде добре, кохання переживе всі негаразди та біди.“ЖИТТЯ БЕЗ потрібної ВІРИ”

“БЕРЕЖу ТЕБЕ, МОЯ ЛЮБОВ”

Непросту історію доведеться пережити головній героїні серіалу. Це чудова, спокійна та добра дівчина. Поліна поступила на навчання до медичного університету, але має непросте захворювання очей. Одного разу вона звернулася за допомогою до лікаря на ім’я Константин в якого і закохалася.

Читайте також:  План-графік перевірок ДФС на 2021 рік

Їх почуття взаємні, молоді люди почали зустрічатися. Надалі йде інша сюжетна лінія, котра починає охоплювати роботу окуліста. Ця молода людина є талановитим науковцем, котрий створює унікальний очний пристрій, котрий покликаний допомогати хворим. Він привертає до себе велику увагу.

Костя працює під керівництвом Вероніки, котра розуміючи всю цінність пристрою показує його своєму батькові. Обоє розуміють, що хлопець може їх озолотити вони починають робити все для того, щоб він увійшов до їх родини, батько дівчини намагається одружити його на Вероніці.

Ситуація складається таким чином, що Константин поєднує своє життя з дівчиною, живе в достатку та любові, але є ще один цікавий факт, який стосується його донечки, котру пізніше народжує Полінка. Маленька дівчинка також має спадкове захворювання очей, котре передалося їй на генетичному рівні від матері і страждає від цього.

Пізніше Поліна, розуміючи всю катастрофу, збирає речі та їде знову до Москви, де зустрічається з Констатином, котрий колись, давно, зумів повернути їй зір і прохає допомогти її маленькій дитині.  Все стрімко розвивається, кохання спалахує з новою силою і історія буде переписана дещо інакше, бо тільки життя знає як все повинно бути…цей чудовий шедевр поповнить скриньку, в якій знаходяться нові російські мелодрами 2018 про любов. Не варто забувати що це неземне почуття завжди захоплювало людей.

“ВЕЛЕСЛАВ”

В зв’язку з тим, що Велеслав в данному випадку виступає в ролі як режисера, так і сценариста він довго не думав яку назву матиме його стрічка і тому назвав своїм імям. Також існує ще один цікавий факт: сам великий діяч вирішив перейняти роль головного героя і зіграти якомога щіріще і талановитіше. В фільмі знімалися такі актори як: Анна Корнєєва, Євгенія Бочкарєва та інші не менш талановиті люди.

Стрічка заснована на коханні Анни та Велеслава, людей котрі виховувалися з малечку в різних віросповіданнях.Хлопець був слов’янином, а дівчина християнкою. Все виглядає таким чином, що пара не може бути разом, бо в кожного різні цінності, але насправді, їхні стосунки заходять занадто далеко. Цей серіал поповнить нові російські мелодрами в 2018 році та запрошує всіх глядачів для перегляду.

 

Читайте також:  Чи буде нова хвиля мобілізації в 2021 році?

І,  отвіддавши дань Батьківщини та повернувшись з армії хлопець вирішив відшукати кохану, котра виїхала з села. Вдасться це йому, наскільки велика сила кохання двох людей? Про це та інші цікаві моменти мелодрами можна дізнатися вже незабаром, після її виходу на широкі екрани.

“НІКОМУ НЕ слід ГОВОРИ”

Анна — мила дівчинка, котра живе в провінціальному місті, але в її серці теплиться надія на те, що вона може стати великою письменницею. Поруч вона має чудову підтримку – кохану людину Ігоря.

Щоб досягти поставленої мети молоді люди виїжджають до Пітеру для того, щоб освоїти курси з ораторського мистецтва. Пройшов певний час і дівчина видає чудову книгу, котра швидко розходиться великими тиражами. Велика кількість літераторів її помічає, а дин запросив бути його помічницею.

Це Соловйов, котрий відомий багатьом тим, що випускає чудові та неординарні водночас трейлери. Зі спливом часу героїня почне розуміти що потрапила у пастку, так як попередня помічниця кудись таємничо зникла і ї ніхто не може знайти.

Однозначно, перераховані мелодрами це не винятком. Існує велика кількість інших, котрі також заслуговують певної уваги. Крім того, меломанам буде цікаво подивитися «Пороги» та «Батьківщину». Ось такі слід очікувати нові російські мелодрами 2018 року.“НІКОМУ НЕ слід ГОВОРИ”

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.