Меню

Нові російські фільми 2018 року

Російська кіноіндустрія не стоїть на місці та потроху розвивається. Це можна побачити, якщо порівняти між собою кінокартини минулих років. Прогрес буде видно неозброєним оком. Як відомо, саме 2018 рік повинен стати новим етапом в історії розвитку цієї сфери, який виведе її на зовсім новий рівень. Очікується, що нові російські фільми 2018 року матимуть небачені касові збори та отримають світове визнання.Російська кіноіндустрія

Фільми для прекрасної половини аудиторії

Статистика показує, що перегляд кінофільмів – це улюблене заняття саме жінок, а не чоловіків. А тому наразі дуже популярними стали драми та мелодрами, які в більшості орієнтовані лише на одну половину аудиторії. Проте не треба думати, що мужні чоловіки не дивляться фільми цього роду.

 • «Портрет жінки в чорному» – чергова інтерпретація відомої усім історії, коли долю дитини хочуть вирішувати її батьки. Історія розповідатиме про молоду дівчину, яку звуть Ганна. Вона успішно навчається в медичному коледжі і з часом зустрічає хлопця, в якого одразу закохується. Проте її матір проти такого щастя та починає самовільно вирішувати долю молодої дівчини.
 • «Від п’ятої до сьомої» – мелодрама про звичайне кохання, яке переживає не найкращі часи. Молода пара вирішила побратися, проте жінка має певні сумніви з приводу вірності свого обранця, а тому вирішує його якимось чином перевірити. Ця картина сповнена неочікуваними поворотами та має дуже неочікуване закінчення.
 • Треба сказати, що російські фільми 2018 року які вже вийшли теж заслуговують уваги з боку глядачів. Річ у тому, що в Росії вже випускалися справжні шедеври, а тому якщо ви їх пропустили, то обов’язково варто переглянути. Такою стрічкою є «Кохання з обмеженнями». Ця історія розповідає про хлопця, якому дуже потрібні гроші, а тому він береться за будь-яку роботу. І ось йому трапляється шанс, але ця високооплачувана посада пропонується лише інвалідам. А тому хлопець вирішує сісти у коляску. Проте стається так, що він закохується в молоду дівчину і йому приходиться не так солодко, бо усі рішення матимуть неабиякий вплив на його життя.
 • Звісно, нині стала дуже популярною екранізація книжкових історій. Чергова така екранізація – це «Кохання, якого не було». В кінострічці піднімається знайома майже кожному тема нерозділеного кохання. Молода пара мала усе, що потрібно для щастя. Проте їм цього було замало та все ж знаходилися причини для сварок. Їм потрібно переглянути усі свої відносини аби вирішити, чи треба намагатися збудувати спільне майбутнє, чи ні.
 • «Коваль мого кохання» – щ одна історія про кохання. Цього разу воно виникає між двома різними людьми та показує, що кожна люди здатна відчути це прекрасне почуття. Фільм пройнятий неабиякою романтикою та щастям, а тому усім, хто бажає відчути тільки теплі емоції, варто його подивитися.«Коваль мого кохання»
Читайте також:  КЗПП України 2021 року чинний

Фільми, які потребують обов’язкової уваги

Російська сфера кіно повна не тільки стрічками для жінок. Звісно, щороку випускається чимала кількість фільмів, проте лише деякі з них показують далеко за межами РФ. Саме ті нові фільми російські 2017-2018 року, які здобули всесвітню славу обговорюються й по сьогодні. Проте серед усієї кількості цих шедеврів треба виділити саме ті кінокартини, які сподобалися глядачам, а не критикам.

 • «Рай» – фільм про релігію, яка, звісно, є важливою частиною життя кожної людини. Навіть якщо особа не вірить, то їй доводить зустрічатися з цим питанням. Режисер мав неабияке бачення усього, що зображується в стрічці.
 • «Захисники» – це довгоочікувана картина про людей з надзвичайними можливостями, Ці супергерої мають докласти неабияких зусиль аби вирішити збройний конфлікт, який охопив усю країну. Треба сказати, що фільм буквально пройнятий руським духом, а тому тут присутні дуже колоритні персонажі, як, наприклад, людина, що наполовину є ведмедем.
 • «Селфі» – стрічка про людину, яка має незвичайне, розкішне життя, яким повністю задовольняється. Але в один момент усе дуже сильно змінюється та тепер головному герою не так солодко.
 • «Анна Кареніна: Інтимний щоденник» – чергова екранізація культової історії від відомого письменника. Цього разу глядачі матимуть змогу побачити своєрідний погляд чергового режисера.
 • «Час перших» – фільм про те, як групу людей було відправлено у космос. Але, звісно, за законами жанру все не могло пройти так просто. Їх очікує купа незвичних проблем та перешкод.
 • «Про Петра і Павла» – це дуже відомий російський фільм, який навіть зайняв досить високу позицію у рейтингу найкращих. Він був удостоєний шостої позиції, а тому є обов’язковим до перегляду.
 • «Золота рибка» – чергова картина, яка висвітлює тяжкі наслідки збройних та військових конфліктів, які в результати треба вирішувати спільними силами.
 • «Злий жарт» – фільм про звичайне життя. Історія розповідає про молоду дівчину та усі труднощі, що доводиться їй переживати щодня.

Читайте також:  Публічна Кадастрова карта України 2021, Держгеокадастр

Що ще можна переглянути

Треба також звернути увагу на фільми кримінального характеру, які з часом стають більш популярними, особливо серед осіб старшого віку. А тому сам жанр активно розвивається та не перестає дивувати. Можна очікувати, що нові російські кримінальні фільми 2018 року стануть дійсно гарними картинами, які своїм сюжетом зможуть здивувати не одну людину та дійсно припадуть до душі. Дійсно гарними стрічками є «Проти усіх правил» та «Вибухова хвиля», які треба переглянути кожному любителю криміналу. Вони вам сподобаються, будьте впевнені, бо навіть критики дуже гарно їх оцінили. Однак скоро вийде чимала кількість фільмів цього жанру, які повинні розкрити його з нового боку та здивувати усіх глядачів.

Звісно, зараз на екрани виходить чимала кількість кінокартин, а знайти час на перегляд кожної з них дуже тяжко, а інколи навіть неможливо. А тому якщо ви не бажаєте гаяти свій час та хочете знайти те, що дійсно вам сподобається, то краще просто ознайомитися з оцінками кінокритиків. Саме ці люди допоможуть вам вибрати дійсно гарне кіно, яке не залишить вас байдужим та обов’язково сподобається. «Вибухова хвиля»

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.