Меню

Новорічні малюнки на 2022 рік

Доповнити святковий настрій, а також весело та пізнавально провести час із своєю дитиною дають можливість  малюнки на Новий рік 2022. І не потрібно бути художником, щоб навчитись створювати чарівні та акуратні картинки. Такі можна використовувати як розмальовки, або ж як трафарети для святкового декорування вікон. малюнки на Новий рік 2020

З чого почати?

Для початку потрібно з’ясувати для себе з якою ціллю будуть використовуватись новорічні малюнки на 2022 рік, та що повинно зображуватись. Дальше можна переходити до вибору матеріалів.

 1. Акварель. Такі фарби є найбільш доступними. Їх можна придбати фактично в кожному магазині та кіоску. Це хороший вибір, якщо художником буде дитина віком від 5-ти років. Менші дітки також можуть допомагати.
 2. Акрил. Це вже більш серйозний вибір. Малювати таким повинні дорослі, або старшокласники. Акрил легко лягає на полотно, але може спричинити алергічну реакцію.
 3. Олівці. Найкращий варіант для тих, хто  новорічні малюнки 2022 вперше. Цей інструмент підійде навіть діткам молодшого віку, а також дорослим.
 4. Графіка. Хоча, на перший погляд, здається дуже простою, однак насправді така техніка потребує спеціальних навичків, наприклад штрихування. В такому разі використовуються різні види простих олівців.
 5. Масло. Засіб, призначений для професіоналів. Матеріал доволі дорогий, і призначений для використання на полотні. Малюнок, створений з допомогою масла, стане чудовою окрасою оселі на довгі роки.

Також намалювати картинку можна і на комп’ютері, з допомогою спеціальних програм. До таких, зокрема, відносяться:

 • Paint — найпростіший редактор, котрий входить в перелік стандартних програм будь-якого року Віндовсу;
 • Online Photoshop — безкоштовний варіант однієї із найпопулярніших у світі растрових графічних редакторів. Така не потребує інсталювання програми на комютер. Картинку можна намалювати та зберегти.
 • Avatan — корисна онлайн версія з допомогою котрої можна створювати листівки, малювати власні картинки, або ж доповнювати, редагувати інші чужі роботи, створювати колажі тощо.
Читайте також:  10 рекомендаций по выбору штор в квартиру

Ще більші можливості стануть доступними тим, хто скачає та встановить Adobe Photoshop. Звичайно, за один день розпочати створювати шедеври з такою програмою навряд чи вдасться, але за певний час можна навчитись виконувати складні малюнки для будь-якого свята чи події.

Малюємо ялинку

Що може бути більш новорічне та більш святкове, аніж ялинка. Така чудово виглядає із гірляндами, і з ялинковими прикрасами, і навіть без них.

Намалювати такий елемент під силу навіть початківцю. Достатньо всього лише дотримуватись чіткої, але дуже короткої інструкції.

 1. Для початку потрібно простим олівцем акуратний великий трикутник. Він повинен бути симетричним, а тому можна скористатись лінійкою.
 2. Починаючи від верхівки можна в трикутнику хвильками малювати гілки.
 3. Зайві лінії (ті, що залишились від трикутника) можна акуратно стерти.
 4. Малюємо стовбур (буквально дві рівні паралельні лінії) та горщик (трапеція), в котрому розміщене деревце.
 5. Гірлянду можна зобразити стрічкою із дрібненьких кружечків. Головні кульки — великі круги. Звичайно ж, на верхівці повинна бути зірочка.
 6. Картинку можна розмалюватись та насолоджуватись своїм результатом.

Ще простіше намалювати ялинку, використовуючи прості геометричні фігури. Так, для самого деревця потрібно всього лише 3 трикутники, поставлені один на один. Верхівку може замінити овал чи зірка, а стовбур — чотирикутник.Казкові герої

Казкові герої та елементи

Із великою радістю дітлахи вдома та на уроках в шкоді чи дитсадку малюють казкових героїв. Ще цікавіше малювати таких в новорічному вбранні. Найпростішим варіантом є сніговик. Три поставлені одна на одну кульки — тіло сніговика. Два очка та червоний морквяний ніс, руки-гілки — незамінні атрибути. Довершити загальний образ допоможуть шапка чи відро на голові, гудзики (три чорні кружечки, вертикально розміщені на середній кульці тіла героя), палка-швабра чи мітла, або ж яскравого кольору шарф.

Читайте також:  Где заказать номер в отеле Загреб курорта Рогашка Слатина недорого

Особливо популярний завдяки мультфільму “Крижане серце” сніговичок Олаф — улюблений герой багатьох дітлахів. Від інших, цього сніговичка відрізняє продовгувата голова (фактично займає такий же розмір, як і дві нижні кульки), ніс із горбинкою.

Чудовими виходять малюнки на Новий рік олівцем 2022, на котрих зображено новорічного оленя. Розпочинати малювати такого потрібно із носика на голови, дальше — вуха та роги, а тоді тулуб. Наприкінці домальовуються ноги тварини. Важливо, щоб задні ніжки малювались не прямими (як передні), а спочатку ширшими та зі згином, а потім рівні. Святковості новорічному оленю додасть дзвіночок у вусі, шапка Санти чи шарф.

Хорошими варіантами для новорічних картинок також є: святий Миколай, Санта Клаус, ангелята, ельфи, сніжинки, пряний будинок та пряничний хлопчик, камін із подарунками на ньому, різдвяні дзвіночки, сніговий палац Ельзи (мультфільм “Крижане серце”), санчата, новорічна рукавичка, носок, ялинкові іграшки, новорічний вінок на двері, засніжений будинок тощо.

Новорічні композиції

Ще цікавішими виглядають малюнки на Новий рік Тигра 2022, якщо зобразити не один лише елемент, а цілу композицію на ньому. Полюбляють, як показує досвід, дітлахи малюнки, на котрих зображено, як Миколай чи Санта Клаус підкрадається до ліжечка, або кладе під ялинку подарунки чи лізу у димар.

Великою популярністю навіть у дорослих художників користуються малюнки, на котрих засніжене зображено містечко вночі над котрим пролітають запряжені оленями санки Санти.

Тигр під ялинкою, з новорічною кулькою чи у шапці Санти — простенька, але дуже оригінальна композиція.

Доповнити малюнок можуть написи: “З Новим роком”, “Веселих свят”, чи просто цифрами — 2022.

Корисні поради

Якщо ще немає потрібних навичків у малюванні і складно виконувати малюнки до Нового року 2022, можна скористатись аркушем у клітинку. Такі дають чіткий орієнтир для виконання та дають змогу виконувати повністю симетричні малюнки.

Читайте також:  Где купить мужскую парфюмерию в интернете в Украине

Для невпевнених художників, краще працювати із простим олівцем та стиральною гумкою, і не натискати олівцем сильно.

В мережі сьогодні можна знайти особливо велику кількість покрокових інструкцій. Вони можуть бути як у формі малюнків, так і у формі відео. Користуючись такими, вдасться дуже швидко навчитись не тільки малювати певні елементи, героїв, але й вивчити ази образотворчого мистецтва, спробувати в ділі деякі художні техніки та стилі.

Малюючи з дітьми, не варто їх обмежувати чи критикувати. Перш за все процес малювання та розфарбовування повинен приносити моральне задоволення. Заохочення та похвала посприяють творчому розкриттю маленького художника. Як би не вийшла картинка, краще зробити приємне дитині та помістити роботу в рамочку, повішати на світу.Малюючи з дітьми, не варто їх обмежувати чи критикувати

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.